Vartotojo Hassel pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-17 19:48:46 | Nuoroda

Gal kas iš studijuojančių galėtų plačiau papasakoti apie studijas, tiesiog savo įspūdžius išdėstyti? :) Ar sunku, įdomu mokytis (nors, žinoma, tai labai individualu), kiek yra matematikos (jos labai nemėgstu, bet apskritai mokykloj sekėsi gerai)? Dar klausimas kodėl bakalauras tik 3,5 metų? Ir kiek priima žmonių?

Žinutė parašyta: 2012-07-17 19:53:09 | Nuoroda

Sveiki, gal studijuojantys šį dalyką galėtų pasidalinti savo įspūdžiais ir mintimis? :) Ar nesigailite pasirinkę šias studijas, ar įdomu, ar labai sunku, kiek tenka susidurti su matematika? Ir kodėl bakalauras 3,5 metų, o ne 4 kaip įprasta?

Žinutė parašyta: 2012-07-23 11:17:49 | Nuoroda

Pirmu numeriu įrašiau medicininę ir veterinarinę genetiką LSMU :)

Dėl visa ko, apsidraudžiant, antroj vietoj - biologija VDU :D

Žinutė parašyta: 2012-07-23 15:52:07 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Hassel rašė:

Pirmu numeriu įrašiau medicininę ir veterinarinę genetiką LSMU :)

Dėl visa ko, apsidraudžiant, antroj vietoj - biologija VDU :D

Tavo balai yra geriausias tavo draudimas. :D

 Tas tiesa :D  Įrašiau tik tam, kad širdelė būtų visiškai rami, jog neliksiu be nieko :D

Žinutė parašyta: 2012-07-26 09:45:00 | Nuoroda

Na, ačiū už informaciją :)

Vis dėlto pasirinkau ne biochemijos, o genetikos studijas :)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 20:22:37 | Nuoroda

Kadangi ši tema aktyviausia iš LSMU specialybių, tai paklausiu :D

Kad šeštadienį bus galima pasirašyti sutartis, tai žinau, o ar studentų atstovybė, kur reikės rašyti prašymus dėl bendrabučių, dirbs? Logiškai mąstant, turėtų, bet neradau niekur tokios informacijos.

Žinutė parašyta: 2012-07-26 23:04:42 | Nuoroda
Arus rašė:

Manau, kad taip :) Ten jei dirbs kažkas ,tai visi ,aš tuo net neabejoju :) Praeitais metais jie dirbo viršvalandžius tam, kad visi pasirašytų. :)

 Aišku, ačiū :)

Ir dar vienas klausimas, kažin jei aš noriu pildyti prašymą dėl bendrabučio, bet neturiu vieno iš tėvų pažymos apie paskutinių trijų mėnesių darbo užmokestį, nes tiesiog susidarė tokia situacija, kad neįmanoma taip greitai jo gauti (turiu omeny iki 31 d.), man leis pildyti tą prašymą su sąlyga, kad vėliau paštu ar kokiu nors kitu būdu pristatysiu trūkstamą dokumentą? Jaučiu tik nuvažiavus į pačią studentų atstovybę bus galima išsiaiškinti, nes niekas man čia nepasakys, ar ne? :D O apskritai, gal žinot, ar prašymą dėl bendrabučio galima užpildyti ir vėliau, nebūtinai iki tos 31 d.? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:40:49 | Nuoroda

Na, įstojau čia :) Gal yra daugiau tokių?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:34:02 | Nuoroda

Džiaugiuosi! :) Pirmu numeriu įrašiau medicininę ir veterinarinę genetiką LSMU ir įstojau, kaip ir turbūt reikėjo tikėtis :D Kaip kiti?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:08:35 | Nuoroda

Aš užtrukau kažkur 10 min., bet eilėj pralaukiau nepilną valandą...

Žinutė parašyta: 2012-07-30 20:31:11 | Nuoroda

Per paiešką ir man nieko gero neišmetė... Gal adresą galima būtų? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-17 23:45:21 | Nuoroda

Sveiki, aš nors ir ne veterinarijos akademijai priklausau, bet gavau 7-tą VA bendrabutį. Gal kas galit papasakoti apie jį (daugiau nei parašyta LSMU puslapy), kokios bendrai bendrai gyvenimo sąlygos, patalpų būklė, susisiekimas, ar yra šalia kokių parkų, sporto klubų ir pan. Būčiau dėkinga :)

Žinutė parašyta: 2013-11-18 20:35:51 | Nuoroda

 Ar yra studijuojančių šį dalyką?