Vartotojo insogf pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-04 02:38:58 | Nuoroda

Tai va, ieskojau ieskojau ir pagaliau suradau tuos VDU filologus Manau, jog cia ir yra tie busimi mano grupiokai :) malonu susipazint. Is pradziu maniau, kad tik as vienas toks "kvailys", istojes i ta filologija. Kiek tikrinau lamabpo priemusius kvietimus i sia specialybe, tiek maciau 0  turbut isvis pirmas pasirasiau sutarti is musu, bet grizes namo pamaciau, jog po truputi ledai prasilauze ir pradejo didet musu gretos. Istojau ten, kur geriausiai sekasi, ir neisrasiu dviracio lauzydamasis kitose specialybese (taip manau). O ka manot jus, kai pvz pasakius kur studijuosite, aplinkiniai draugai, pazistami kvailai sypsosi ir vis sako kad reikejo stot kur nors i ekonomika ir tt., kur visas darbas sukasi tik apie pinigus? Ar is tiesu sita profesija tokia "beviltiska", ar galima joje padaryti karjera kaip ir visur, jei nemiegosi?

Žinutė parašyta: 2011-08-04 16:51:54 | Nuoroda

Tas filologijos siejimas su pedagoginiu darbu tai mane biesina. Tik kam pasakau, kad studijuosiu filologija, iskart prasideda: tai tave tie vaikai sues, susigadinsi nervus toj mokykloj su tais vaikais ir tt. Atrodo, kad baigus galima dirbti tik mokytoju ir daugiau niekuo. Mano manymu, si specialybe dar net turi ir pranasumu pries kitas, pvz: pazistu neviena kuris baiges aukstaja verslo vadyba ir tt., ir sedi be darbo, nes toki jauni zmones be patirties niekur nereikalingi. O vat pvz su sia specialybe jau blogiausiu atveju gali tapt greitai pedagogu, jei nerandi darbo, o mokyklose tikrai beveik visur busi laukiamas. Ir tai... ta nuomone, kad geriausia vieta "prie lovio", baigus visokias ekonomikas ir tt., bent jau man sudaro nuomone, kad visi tik nori valdyt kazkaip pinigus, o kad nebus kam ju uzdirbt tai visiskai neidomu. Ir dar reik nepamist, kad atsidurus prie to lovio gali greitai but nustumtas vyresniu "kiauliu", kurios irgi nori "est" :D

Žinutė parašyta: 2011-08-10 01:44:44 | Nuoroda

Mano skype tezzas1 (jei as kam nors idomus) ir  as esu jis :D. Idomu dar bent 1 "jis" bus? :D