Vartotojo Keita pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-02-01 20:43:55 | Nuoroda

Visa laika masciau apie kazka kita,bet kuo toliau tuo labiau mane traukia veterinarija,bet kaaaa daryt,kad ten reikia chemijos egzamino,o buvau nusiteikus vietoj jo laikyt matematika.Tai kaip supratau nera galimybes net i mokama istoti jei nelaikysiu chemijos? o tik Lietuviu,matematika ir biologija.Sooriukas,uz klausimas gal ir bukas kazkam pasirodancius,taciau noreciau sulaukti kitu nuomones. ;}} aciu.!

Žinutė parašyta: 2013-06-28 20:55:35 | Nuoroda

 Vis dar mąstau,tačiau linkstu link slaugos :)

Žinutė parašyta: 2013-07-10 20:55:26 | Nuoroda

 Aš taip pat mąstau stoti į veterinariją,visko teko prisiklausyt ir pns,tai norėčiau paklaust,kurie jau baigė pirmą kursą,ar buvo taaaip labai sunku? Nes kiek girdėjau tik knygas tenka "graužt" ir viskas,apie anatomija išvis visi tik pradeda baimint,kad vajeeee kas laukia,tai tokia kaip pasimetusi mergyte su nežinia pilnom akim nežinau ko tikėtis :D

Žinutė parašyta: 2013-07-11 18:21:00 | Nuoroda

 Na aišku,visur kažkokie savi dalykai.. ;D ačiū.už info. Gera skaityt tai,kad nerasoma,jog ai nestok,sunku kaip,oiii kentėsi ir pns,nusiteikimas iškart geresnis,o ,kad kažkiek ar pakalti reiks ar norrrmaliai pasimokyt normalu,juk suprantama,kad bus ką veikti. :) 

Žinutė parašyta: 2013-07-11 18:25:25 | Nuoroda

 Aš taip pat planuoju jungtis prie jūsų stojančiųjų gretų :)))

Žinutė parašyta: 2013-07-12 22:39:43 | Nuoroda

 Nėra didelis,tad manau tik į mokamą papulsiu :))

Žinutė parašyta: 2013-07-14 22:25:06 | Nuoroda

 kas be ko,bandysiu i vf,bet abejoju,nes ne toks didelis ir balas :))