Vartotojo just do it pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-02-11 11:47:13 | Nuoroda

Sveiki:)

Gal kas nors zino, kokiu reikia balu norint cia istoti ir ar daug yra mokomasi fizikos kurso?

dekui:)

Žinutė parašyta: 2012-03-11 20:49:46 | Nuoroda

Sveiki:) gal yra tokiu, kurie studijuoja ar nori studijuoti sia studiju programa? :)

Žinutė parašyta: 2012-04-19 23:28:51 | Nuoroda

Gal galite placiau papasakoti apie studiju krypti - matematika ir jos taikymas? butu idomu suzinoti, koks buvo zemiausias balas i vf vietas, ar daug sansu cia istoti jei matematika islaikai mazdaug apie 65%,kokiu dalyku yra mokomasi, ar didelis demesys yra skiriamas informacinems technologijoms? :) truputi baugu darosi, jei reikes mokytis programavima, nes mokausi siuo metu tik B lygiu

Žinutė parašyta: 2012-04-23 18:45:20 | Nuoroda

Sveiki:)

Gal kas žino kur butu galima rasti su kokiais balais praeitais metais buvo galima istoti i KTU norima stiudiju programa?

Žinutė parašyta: 2012-05-29 22:05:20 | Nuoroda

Gal galite placiau papasakoti apie studiju krypti - matematika ir jos taikymas? butu idomu suzinoti, koks buvo zemiausias balas i vf vietas, ar daug sansu cia istoti jei matematika islaikai mazdaug apie 65%,kokiu dalyku yra mokomasi, ar didelis demesys yra skiriamas informacinems technologijoms? :) truputi baugu darosi, jei reikes mokytis programavima, nes mokausi siuo metu tik B lygiu

Žinutė parašyta: 2012-06-15 19:00:14 | Nuoroda

Sveiki:)

Gal galit papasakoti apie sia studiju krypti - taikomoji statistika ie ekonometrija. Jei kas nors zinot, padiskutuojam kartu, nes butu idomu suzinoti, kokio reikia balo, norint istoti i vf. beje, gal zinot, ar reikia daug informatikos, ar butina moketi programavima:) pakalbekime visi, galbut atsiras bendraminciu;) 

Žinutė parašyta: 2012-06-16 15:44:13 | Nuoroda

O gal žinai, ar reikia mokėt programavimą? :) man tai ten kaulas iš tikrųjų, tai nieko aš nesuprantu. Gal ten kaip nors eina jo atsisakyti po 4semestrų, o gal po kurio laiko nereikia jau? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-23 00:55:16 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
just do it rašė:

Sveiki:)

Gal galit papasakoti apie sia studiju krypti - taikomoji statistika ie ekonometrija. Jei kas nors zinot, padiskutuojam kartu, nes butu idomu suzinoti, kokio reikia balo, norint istoti i vf. beje, gal zinot, ar reikia daug informatikos, ar butina moketi programavima:) pakalbekime visi, galbut atsiras bendraminciu;) 

 Butinas progrmavimas.Mokėti jo nereikia.Mokins jį.Bet programuot reiks rimtai mokėti,kadangi reikės ir kursinį rašyti iš programavimo,taip kad programavimas bus,vienareikšmiškai.

 O programavimo bus mokama visus 4 metus ar po kurio laiko jis atkris? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 01:08:38 | Nuoroda

Sveiki visi,,

Gal kas ketinat stoti į šia studijų programą, o gal jau studijuoja jau? :) pasidalinkit mintim;)p

P.S. Gal žinot, ar reikia mokėt programavimą ir ar daug informatikos bus?;D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 10:50:40 | Nuoroda
TIngridaT rašė:

Labas! Na kaip ir aš planauju šiemet čia stoti. Rašau pirmu numeriu.
 

 o gal žinai, ar bus daug informatikos? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 18:37:56 | Nuoroda
studente11 rašė:

Pati studijuoju sia specialybe. Tai galiu pasakyti, kad nereikia cia perdeti del to programavimo ;) Jis buna tik pirmam kurse, tai yra du semestrus. Pirma semestra buna c programavimas, tai nelankiau paskaitu ir gavau gana gera ivertinima, nes kolis ir egzaminas buvo is teorijos, kuria leido naudotis. Antram pusmeti buvo sunkiau, bet mus atlaidziai ziurejo, nes dauguma jo nemokejo, kursinis buvo neprivalomas, egzaminas testinis is teorijos. Tai galiu pasakyt, kad lengvai praplaukiamas jis. Siaip labai daug matematikos, ja tikrai reikia moket ir mylet. Kas svarbiausia viska atsiskaityti laiku, truputi pasimokyti ir viskas bus paprasta ;)

 ačiū labai, tikrai paguodei:)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:30:06 | Nuoroda

O jei aš noriu užpildyt prašyma el.būdu, bet noriu gaut bendrabutį, tai vis tiek reikia važiuot i VU?:)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:04:20 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
just do it rašė:

O jei aš noriu užpildyt prašyma el.būdu, bet noriu gaut bendrabutį, tai vis tiek reikia važiuot i VU?:)

 Kaip ir ne, užsisakyti kambarį gali čia --> registracija.vub.lt/.

 man kzkodel neatidaro

Žinutė parašyta: 2012-07-27 20:08:29 | Nuoroda

gal kas nors žino, kur Lame reikia pažymėti, jog pasirašyti sutartį atvyksiu į universitetą?

Žinutė parašyta: 2012-07-28 00:54:08 | Nuoroda

O tie kas jau buvo pasirašyt sutarčių, tai registracijos įmoką mokėjot internetu, banke ar nuvykęs į vietą? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-07 16:32:11 | Nuoroda

Sveiki visi,

Aš įstojau i vnf vietą ir noriu dalyvauti papildomam etape. Gal žinot, kur būtų galima rasti dar likusias vf vietas atskiruose universitetuose?;) P.S. mane domintų biomedicinos sritis.

Ačiū už informacija;))