Vartotojo atuma pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-11-23 17:43:46 | Nuoroda

 Sveiki,

Na, ar yra šiemet žadančių studijuoti šią specialybę? Kokios jūsų mintys, planai?

Būtų įdomu sužinoti jau studijuojančių žurnalistiką žmonių nuomonę apie studijas. Taip pat prašau pasidalinti patirtimi laikant kūrybinį konkursą. Kaip manot, ar ir šiemet bus testas?

Lauksiu pasisakymų. ;)

Žinutė parašyta: 2012-01-21 13:24:50 | Nuoroda

 Sveiki. ;} Norėčiau paklausti studijuojančių, kokios darbo perspektyvos baigus šias studijas? Be mokytojo ir vertėjo darbų? Labai mėgstu mokytis lietuvių bei užsienio kalbas ir man patiktų į jas gilintis ir toliau. Tačiau gąsdina nežinomybė, ką reikėtų veikti pabaigus mokslus. :)

Žinutė parašyta: 2012-02-03 15:46:13 | Nuoroda
Karolina0522 rašė:

Sveiki,

žurnalistika taip pat viena iš pirmųjų mano sąraše. Tikrai būtų įdomu sužinoti jau studijuojančių atsiliepimus. :)

 O apie kurias studijas dar galvoji? :) Labai keista, kad šiemet visi tokie vangūs. Negi nebus daugiau stojančių..? :D

Žinutė parašyta: 2012-02-03 16:28:11 | Nuoroda

Sveiki, ar girdėjot apie šią naują studijų programą? Kokios jūsų nuomonės? Gal yra turinčių išsamesnės informacijos apie studijas ir galinčių ja pasidalinti? O gal yra norinčių studijuoti? :)

Žinutė parašyta: 2012-03-04 18:36:09 | Nuoroda

Aš blaškausi tarp kūrybinių industrijų, anglų - inspanų filologijos, labai sudomino VU atsiradusi kūrybos komunikacija.. Bet žurnalistika man pirmoje vietoje. :)

Sunku ruoštis, kai temos paskelbtos dar nėra. Kol kas viskuo reikia domėtis, kas aplink šiuo metu aktualu, vyksta. :D

Žinutė parašyta: 2012-03-06 18:35:42 | Nuoroda

Dėl kūrybinių industrijų ir aš labai abejoju. Ir atsiliepimai nekokie, ir išsilaikyti ten, kiek girdėjau, labai sunku.. Apie kūrybos komunikacijas kol kas labai mažai informacijos yra, bet  tiesiog aprašymas ir studijų programa mane vilioja. ;D  O anglų-ispanų būtų įdomu mokytis, bet ateitis baigus studijas atrodo blankoka.. :)

Žinutė parašyta: 2012-03-19 21:45:15 | Nuoroda

 Na, ir kaip jums šių metų kūrybinio konkurso temos? Sunkios/lengvos? Patinka/nepatinka? ;D

Žinutė parašyta: 2012-03-20 19:44:21 | Nuoroda

Aš irgi dar galvoju..Šiaip sportas galbūt šiek tiek lengvesnė tema būtų, nes ir taip gana aiški. O su ta politika man aplamai nelabai aišku.. ;D 

Žinutė parašyta: 2012-04-22 14:56:33 | Nuoroda

Įdomu. Konkursas gana rimtas atrodo. Tik gaila, kad visiškai nauja specialybė, ir nėra su kuo apie ją pasikalbėt. Jei teisingai supratau, tai konkurso tema testui ir pokalbiui yra viena, o rašiniui galima rinktis iš 3 temų.

Žinutė parašyta: 2012-04-22 22:43:15 | Nuoroda

 Labas, iškeliu šią temą į paviršių. Man taip pat labai įdomu sužinoti daugiau apie šias studijas. ;) Atsiliepkit! ;D 

Žinutė parašyta: 2012-06-02 17:31:51 | Nuoroda

Kažkodėl čia labai tuščia... Negi neatsiras drąsuolių išbandyti kūrybinį konkursą? ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-04 16:59:33 | Nuoroda

 Panašu, kad ir šiais metais laukia gana didelis konkursas.. Na, jau išsirinkot temą? Kurią konkurso dieną planuojat pasirinkti? ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-04 17:08:05 | Nuoroda

 Sveiki, galvoju apie lietuvių filologiją ir ispanų kalbą. ;> Gal yra studijuojančių ir galinčių pasidalinti patirtimi? ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-08 14:56:01 | Nuoroda

 Aš turbūt irgi neturėsiu labai aukšto balo.. Bet kadangi ši specialybė dar visiškai, nauja, verta pabandyti. Juolab, kai noras ir smalsumas yra. :) Gal turi kokios išsamesnės ar šiaip informacijos apie šias studijas? Šiek tiek gąsdina tas nežinojimas..  :)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:45:48 | Nuoroda

 Na, tai gal vis dėlto yra stojančių? Būtų įdomu susipažinti su konkurentais. ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-10 18:23:01 | Nuoroda

Labas, aš planuoju stoti čia. Nors ir nauja specialybė, ir yra neaiškumų, bet labai traukia. :) O ką tu galvoji?

Žinutė parašyta: 2012-07-11 16:29:31 | Nuoroda

Kiek matau, šitame puslapyje mes vienintelės besidominčios šita specialybe, nes daugiau žmonių jau seniai vis neatsiranda.. Nors gal ir gerai. ;D

Taip, išlaikiau stojamąjį. Mano kb  irgi nėra labai aukštas, tačiau tikiuosi, kad kiti rašė ne pirmu numeriu, ir šiaip ne su siaubingai aukštais balais.. ;D O kelintu nr tu įrašei šitą spec.?

Žinutė parašyta: 2012-07-16 17:15:25 | Nuoroda

 Labas. ;)

Aha, temos tikrai buvo gana sunkios.. Pati iš dviejų pasirinkau temą „Kodėl poetai kartais išvyksta „Stalino saulės“ parsivežti“. Rėmiausi įvairiomis žiniomis ir istorija, nes nežinojau, kokia turėtų būti tiksli šios temos mintis. Nesitikėjau, bet mano rašliava komisijai patiko. ;D Na, o pokalbis vyko sklandžiai, visi buvo labai draugiški, nors, kiek prisiklausiau iš kitų, maniau, kad sutryps mane su žemėmis. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-18 13:37:24 | Nuoroda

Fuksų stovykloje tikrai norėčiau sudalyvaut, bet pirmiausia reikia čia įstot.. ;D O kuriomis maždaug dienomis ji turėtų vykti?

Keista, kad daugiau žmonių nesireiškia.. Nėra su kuo padiskutuot, pasiklausinėt.. Gal tu ką gali papasakot? Pvz kokie dėstytojai? Manau, kad vis tiek šitoj programoj tie patys bus. ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:39:04 | Nuoroda

 Įstojau! Gaila, kad vnf, bet labai čia norėjau, todėl esu žiauriai laiminga. ;D Na, tai kaip reikia užsiregistruot į stovyklą? ;DD