Vartotojo chillout pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-04-05 13:48:42 | Nuoroda

Aš manyčiau, kad kalbantieji ryt tikrai turėtų pasikartoti political life, kažką apie gyvūnus, nes šiandien nebuvo, o šiaip jau kiekvienais metais apie juos būna nors viena temelė. Buvo kažkuriais metais apie bandymus su gyvūnais ir pan. Nors manau, kad nėra šita tema sunki. Taip pat užmest akį į sprotą reiktų.

Žinutė parašyta: 2012-04-05 13:56:45 | Nuoroda

Oj, taip pat dar Crimes užmiršau paminėt, nes visada būna ta tema įmesta, o šiandien jos kiek mačiau lyg ir nebuvo. Ir kadangi šiandien buvo Drug Abuse, tai ryt logiška, kad kažkas apie Smoking turėtų būt.

Žinutė parašyta: 2012-06-19 16:04:36 | Nuoroda

Sveiki, gal yra ketinančių stoti į šiemet pasirodžiusią naują Europos studijų programą? Jei taip tai ko tikitės iš jų? Kaip manot ar perspektyvesnės vis dėlto butų tradicinės Politikos mokslų studijos?

Žinutė parašyta: 2012-06-19 16:13:15 | Nuoroda
Beicas rašė:

 Kaip tau negeda, kaip tu nesupranti, kad cia renkasi vien intelektualai ir svieteju epochai prijauciantys asmenys. Siame forume, pilna nauju Monteskje, ar Volteru. Kulturiskai ir intelektualiai neatsiskleide asmenys cia yra nepageidautini. Todel budamas vienu is intelektualu esu priverstas tau atsukti nugara ir neatsakyti i si akiplesiska klausima.

 

www.youtube.com/watch?v=RVmG_d3HKBA

Žinutė parašyta: 2012-06-28 21:23:04 | Nuoroda

Na nelabai, todėl ir bandau kažką išpešt Man irgi baisoka, nes vis dėlto pirmi metai nauja programa. Šiaip tai aprašas ktu svetainėj apie tą programą toks viliojantis, nes vien tik politikos mokslus krimst 4 metelius irgi nesinori, o daugiau universitetų kažką panašaus siūlančių lyg ir nėra. Nežinau, turbūt teks bandyt laimę tenai! O jeigu nepatiks tai juk visad yra galimybė perstot

Žinutė parašyta: 2012-07-02 18:38:29 | Nuoroda

Sveiki, ar yra ketinančių stoti į VDU Politikos mokslus? Kuo patraukė šios studijos?

Žinutė parašyta: 2012-07-02 18:47:54 | Nuoroda

Nu va čia ir bėda, kad tik po 4 metų gali kažką netokio abstraktaus pasirink ir specializuotis labiau vienoj srity. Šiaip tai pats KTU man nelabai "prie širdies" kažkaip, todėl niekaip neapsisprendžiu.

Žinutė parašyta: 2012-07-03 19:04:29 | Nuoroda

Sveiki, kadangi rimtai galvoju apie galimybę čia studijuoti, tai norėjau jau studijuojančių pasiteiraut ar esat patenkinti savo pasirinkimu ir studijų kokybe?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 23:10:15 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie VDU bendrabučius.
Jeigu mūsų šeimoje yra trys asmenys (esu vienturtė, tėvai neišsiskyrę) ar užtenka pristatyti tik pažymas apie šeimos sutartį bei gaunamas pajamas? Ar prašymą dėl bendrabučio skyrimo reikia atsispausdinus pačiam užpildyti ar ten galima jį gauti ir užpildyti vietoje? Ar prašymą ir pažymas galima pateikti kartu pasirašant sutartį su universitetu ar tik vėliau?

Iš anksto labai ačiū už atsakymus!

Žinutė parašyta: 2012-07-03 23:11:53 | Nuoroda
chillout rašė:

Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie VDU bendrabučius.
Jeigu mūsų šeimoje yra trys asmenys (esu vienturtė, tėvai neišsiskyrę) ar užtenka pristatyti tik pažymas apie šeimos sutartį bei gaunamas pajamas? Ar prašymą dėl bendrabučio skyrimo reikia atsispausdinus pačiam užpildyti ar ten galima jį gauti ir užpildyti vietoje? Ar prašymą ir pažymas galima pateikti kartu pasirašant sutartį su universitetu ar tik vėliau?

Iš anksto labai ačiū už atsakymus!

 Uoj dar užmiršau, ar bendrabučiai skiriami tik aklai atsižvelgiant į socialinę padėtį ar atsižvelgia ir į didelius atstumus nuo namų?

Žinutė parašyta: 2012-07-04 23:54:53 | Nuoroda
asttau rašė:
Angeliukas93 rašė:
asttau rašė:

 Kiek girdėjau, tai lietuvių kalbos pateikta apie 1000 apeliacijų, tai kažin per kiek laiko ištaisys...:D Jei aišku apskritai taisys.

 Man mokytoja LT sakė,kad 2000 pateikta apeliacijų ;D oj taisys ;DD

 Galėtų jau iki pirmadienio ir ,,ištaisyt"...:D

 Nežinau, kiek iš pačių mokytojų esu girdėjus tai niekas tų apeliacijų po vieną netaiso ir taip "nesicackina". Ištraukia kažkiek iš krūvos, peržiūri ir pagal tą darbų dalį nusprendžia pakelt balus visiems ar ne Iš anksto buvom perspėti, kad nesėkmės atveju "išganymo" galim nesitikėt.

Žinutė parašyta: 2012-07-05 00:15:28 | Nuoroda

Kažkodėl nenustebinai manau, kad tą pritaikyt galėtume ne tik lituanistams!

Žinutė parašyta: 2012-07-07 22:26:58 | Nuoroda

Jeigu ir atsilieptų tai turbūt kiekvienas savo universitetą gintų Šiaip manau, kad KU gal daugiau pliusų turėtų, jau vien Klaipėda labai vilioja. O kodėl į kokį VDU bandyt nenorit? Manau tikrai geriau nei KU ar ŠU.

Žinutė parašyta: 2012-07-07 23:25:33 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie privalomą anglų kalbos testą. Girdėjau, kad jį privalo laikyti visi be išimties, tačiau VDU užsienio kalbų intituto puslapyje nurodyta, kad testo laikyti nereikia surinkusiems 80 ir daugiau anglų valstybinio egzamino procentų. Ar tai tiesa?

Žinutė parašyta: 2012-07-08 23:55:44 | Nuoroda

Sveikučiai, bandysiu į VDU politikos mokslus. Tikiuosi mano planai išdegs Jeigu yra planuojančių stoti ten pat raštelkit!

Žinutė parašyta: 2012-07-09 00:20:59 | Nuoroda

Sveiki, įtraukiau ir aš į sąrašiuką dėl visa ko.

Žinutė parašyta: 2012-07-09 14:42:57 | Nuoroda

Sveiki, taip pat norėjau paklausti apie informatikos testo laikymą. Ar šį testą būtina laikyti visiems be išimties (ketinu stoti į politikos mokslų programą)? Jei taip tai kokiomis dienomis šis testas laikomas ir kas nuo jo priklauso? Ar jį būtina laikyti jeigu turiu mokyklinį informacinio raštingumo pažymėjimą? Dėkoju

Žinutė parašyta: 2012-07-09 22:01:26 | Nuoroda

19,76 Politikos mokslai

Žinutė parašyta: 2012-07-15 16:32:15 | Nuoroda
Edvinaas rašė:
chillout rašė:

Sveikučiai, bandysiu į VDU politikos mokslus. Tikiuosi mano planai išdegs Jeigu yra planuojančių stoti ten pat raštelkit!

 Stok y viesaji administravima!!;DD

 Šitas variantas irgi įtrauktas į mano sąrašiuką, gaila, bet ne pirmu numeriu

Žinutė parašyta: 2012-07-15 16:35:40 | Nuoroda
forever.young rašė:
chillout rašė:

19,76 Politikos mokslai

 VU, VDU?

 VDU turbūt, nes į VU kažkaip netraukia ;D