Vartotojo Besidomintis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-01-24 15:10:04 | Nuoroda

Sveiki,

  Norėčiau paklausti, koks buvo mažiausias konkursinis balas į  "Verslo ir taikomoji informatika (Taikomosios informatikos specializacija)"  Valstybės finansuojamą vietą praeitais metais ?? Labai dėkui už atsakymą :).

Žinutė parašyta: 2012-05-16 14:17:27 | Nuoroda

Sveiki, mielieji. Susiradau internete šią studijų progamą, todėl norėčiau Jūsų paklausti, gal kas daugiau apie ją žino(nes ji bus pradėta tik šiais metais)? Ir apskritai, kokia padėtis Vilniaus Verslo Kolegijoje su informacinių technologijų studijomis? Būtų puiku, jei pasidalintų informacija žmonės, kurie galbūt jau yra studijavę/studijuoja šioje kolegijoje.

Žinutė parašyta: 2012-05-16 14:57:27 | Nuoroda

Na bet kiek pasiskaitinėju internete, tai darosi išvada, kad universitetai labai jau paviršutiniškai žiūri į informacines technologijas, t.y. išaiškina teorija, ir žinokis pats(KTU). Kolegijos, kaip suprantu(nes negaliu nieko teigti 100proc., dar tenka "krimsti" mokslus 12 klasėje) yra labiau į praktiką, daugiau išaiškina kaip atlikti vieną ar kitą darbą/projektą.

Aš ieškausi kažko tokio, kur būtų galima mokytis ir programavimo, ir pačios grafikos. Noriu, kad būtų dėstomi šie du dalykai pagrinde. Kiek pasiskaičiau, tai ši(Verslo kolegija) dar siūlo ir www.kolegija.lt/naujas/index.php/Studijos/Programavimas tokią studijų programą. Viską čia išpasakoja taip patraukliai, kad imk ir pasirink ją. Bet nenorėčiau tapti reklamos "auka".

Dėl darbo perspektyvos Lietuvoje tai nelabai į tai kreipiu dėmesio. Kažkaip aš į tuos žaidimus įsikibau, nes šiaip gan perspektyvi specialybė Pasaulio mastu. Todėl ir pradėjau domėtis Grafika+programavimas = ??? - nežinau, kokias studijas rinktis. Galbūt būtų galima patarimų šia prasme? Orientuojuosi aš į Kolegiją, nors ir prieš Universitetus nieko prieš.

Žinutė parašyta: 2012-06-05 09:59:25 | Nuoroda

Sveiki. Taigi, trumpi du klausymukai Jums(galbūt kažkiek susiję :D) :

1. Ar kas nors iš čia esančių ketina stoti į šią studijų programą;

2.Jeigu, pvz. neišlaikyčiau matematikos, tačiau būčiau išlaikęs informatikąir LT valstybinius egzaminus, ar galėčiau pretenduoti į kurią nors su informatika susijusią studijų programos sritį į Vilniaus kolegiją Valstybės Finansuojamą vietą?

Žinutė parašyta: 2012-06-06 13:15:38 | Nuoroda
Riflis rašė:

Mano atsakymai ( tikiuosi gauti > 90%)

1.D 2.E 3.B 4.B 5.C 6.E 7.D 8.D 9.C 10.D 11.E 12.A 13.B 14.E

15.10,5 Lt 16.9-8saknis is 2 17.3 18.viena septyntoji 19.6% 20.devynios desimtosios 21.4,5 22.2pi + 4 23.45 laipsniai 24.2 25.nera sprendiniu

 

 

12 tikrai ne A, o kodėl 13 B?? Tai nuėmus logartimus gaunasi X<2, t.y. ats A.

 

Žinutė parašyta: 2012-06-06 13:22:18 | Nuoroda

Nu tai blyn. jei aš paimu funkciją 2x ir jo išvestinė gaunasi 2. Todėl eitų tiesė. Taigi nebuvo ten nurodyta nei jokios funkcijos reikšmės nei niekas.

Žinutė parašyta: 2012-06-06 14:16:46 | Nuoroda

jei aš neišlaikau matematikos, tačiau išlaikau informatiką ir LT tai aš galėsiu stoti į kolegijos informatikos studijas, ar būtinai reikia išlaikyti matmeatika?

Žinutė parašyta: 2012-06-06 14:19:36 | Nuoroda
Vidokkas rašė:
Besidomintis rašė:

jei aš neišlaikau matematikos, tačiau išlaikau informatiką ir LT tai aš galėsiu stoti į kolegijos informatikos studijas, ar būtinai reikia išlaikyti matmeatika?

 Galesi stot i kolegija, minimu ten reik 2 egzu.

 Aišku. Dėkui už atsakymą :)

Žinutė parašyta: 2012-06-06 16:59:45 | Nuoroda

8 balai tai kiek čia panašiai procentų bus? :D

Žinutė parašyta: 2012-06-06 21:17:17 | Nuoroda
waineris rašė:

Mums mateamtikos mokytoja sake  tipo vertinimai bus panasus kaip 8 metu buvo nec.lt/failai/798_rez_analize_2008_VBE_statistine_matematika.pdf

 13 balų - per daug :D

Žinutė parašyta: 2012-06-16 15:35:30 | Nuoroda

Pagal šiuos atsakymus surinkčiau tik apie 40proc. Nekažką, nekažką. Tikiuosi, kad čia dar nėra oficialūs atsakymai, bo kitaip tave į teismą paduočiau bei prisiteiščiau apie 8000 LT už melagingus rezultatus/atsakymus.

Žinutė parašyta: 2012-06-20 12:14:11 | Nuoroda

nsayn> Nereklamuok. Man daugiau galimybių bus įstoti į Informatiką jei ir toliau visi "mokslinčiai" rinksis darbo biržos specialybę :)

Žinutė parašyta: 2012-06-22 09:42:54 | Nuoroda
Ejkaunas1010 rašė:
Carolinee rašė:

nežinau pagal ką jie nustato tas užduotis, bet šiais metais man A lygio beveik visi uždaviniai buvo lengvesni negu B :D.

 Pritarčiau tau. Na, gal tik tas su išvestinėm buvo lengvutis iš B lygio serijos. :D

 Nu. Vienintelis uždavinys, kurį išsprendžiau :D. Gal kas žino kokių gandų, koks bus pereinamas? Labai tikiuosi aš 5 taškų, bet turbūt čia labiau girto Gražulio sapalionės :D>

Žinutė parašyta: 2012-06-22 12:02:44 | Nuoroda

 Maybe Now I have some chances to pass this shit? :DDD

Žinutė parašyta: 2012-06-22 12:34:19 | Nuoroda
Ejkaunas1010 rašė:
Besidomintis rašė:

 Maybe Now I have some chances to pass this shit? :DDD

 Nemanau, kad kažko verta tikėtis. Darbai jau ištaisyti, artimiausiu metu vyks posėdis, kuriame rezultatai bus patvirtinti. :) Aišku, niekada (o šiuo atveju tik per tris dienas) nevėlu teikti apeliaciją. :)

 Ištaisyti. Bet gal per posėdį dar nuspręstų, kad pereinamasis balas bus 0 :D. tada statau alaus visiems studijos.lt komentatoriams :D.

Žinutė parašyta: 2012-06-23 11:03:05 | Nuoroda

Zjb citata. Pavarot, chebra, pavarot :D. Galvojau, kad Firefox palūžo :D

Žinutė parašyta: 2012-06-23 14:15:06 | Nuoroda
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
Riesas rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:

 man iš tiesų pritrūko laiko pasitikrinti. padariau kvailų klaidų. Šiaip išsprendžiau viską ir apmaudu, kad dėl tų kelių klaidų negausiu 100, nors tikrai viską supratau ir galėjau išspręsti. Bet seniai aišku, kad egzai parodo tik apytiksles žinias..

 Aš tiek susimoviau, kad dabar drebu net dėl vietos KTU taikomojoje matematikoje, kadangi anglų jau ir taip susimauta nors ten įstoti nereikia labai aukšto balo. :(

 man irgi reikia kuo didesnio balo. bet kai žinau,kad galėjau turėt 100... o anglų tik šiaip laikiau:D

 Aš net pirmam uždaviny blogą atsakymą pažymėjau. :D Pasivaideno mat "natūralieji dviženkliai", nors tokios frazės ten nė su žiburiu nerasi. :C

 spėk, kurį aš :DDD galvojau, ai, lengvas, klausimas, sudaugini ir viskas

Sudauginai? Šaunuolė. Tai 6. :D :D

 Pirmam 9 parašiau, turėjo 12 būt, nes dar 3 vienženkliai:D

 Tai ką tu ten dauginai tada. Galvojau, kad duotus skaičius.. :D Jap, toks kvailas ir lengvas, bet va tai tau ir pusė bus neišsprendę pirmoko lygio testuko. :)

 3x3x3 (nes kiekvienąkart galima naudoti tuos pačius skaičius.) čia, jei kiek pamenu, nes nneturiu dabar užduoties formuluotės:D

 Tai čia jau sudėjai, o ne sudauginai, nes 3x3x3 biškį daugiau nei 9.. :D

 o,damn. :DD nu čia vasaros įtaka. nors gal ir ne. bandomajam,kur buvo su keliom šaknim ir reikėjo parašyt su viena, tai irgi 2x2x2 man buvo lygu 6. tai va...:D

 O aš taip myliu matematiką (apart to, kad nebus daugiau nei 50), kad laukiu, kol bus pakartotinė matkės užduotis, knieti man, kokios užduotys pakartotinėj bus.. :D

 aai, ten buvo 3x3, nes dviženklis:D  Kam? kad pažiūrėtum, ar verta buvo susirgt, ar šiaip neateit į pagrindinę? ;D

 Ir aš to nepastebėjau. :D Et, aišku, kad pažiūrėt, kas būtų, jeigu būtų, bet niekada nebūna.. Bet gal gerai, kad atėjau, nes būtų mokytoja užmušus, bet jei būčiau žinojęs, kad bus tokios apgailėtinos užduotys, manęs pagrindinėj matematikos sesijoj nebūtų nė kvapo. :D

 man tai patiko užduotys. mane tai visi sveikino, kad atėjau į egzą. nes porą bandomųjų praleidau... :D

 Aš nei vieno nepraleidau, pareigingai eidavau, rašydavau, mažiau nei 50 gavęs nebuvau, o pabaigoje prakutau visai - paskutiniai trys darbai virš 90, bet kad tai nieko nereiškia. Geriau reikėjo neit ir miegot, matyt, kad tik veltui laiką švaisčiau. :) Beje, bandžiau lyginti šitą šlamštą su pavyzdine, kuri gal buvo net ir dar lengvesnė, bet ten bent matematika, o ne egzotika. :)

 na, mes tai viską lyg ir mokėmės per matkę. bet chemijos egzas tai tikra pieva buvo. ten fizika, matkė, biologija ir ko tik nebuvo. o pačios chemijos mažiau nei pusė.. gerai, kad ir šito egzo man nereik...:D

 Laikei viską, ko tik netingėjai. :D Ruošiesi studijuoti LSMU? :)

 aha, dėl įdomumo. svarbu virš 50 išlaikyt :D  pirmenybė VU, LSMU-antru numeriu:)

 Parašiau vien dėl to, kad būtų ilgesnis postas. P.s.Dėdė iš neco sakė kad rezai bus trečiadieni.

 Mano teta - tavo dėdės žmona. :D :D

 hmmm. o jūs ne giminės?

 Aš nesu tikras, bet manau, kad ne. :D :D

 taip niekada nebūna:DDD

 Tęsiam.....

 

Būna. Ask google :D

Žinutė parašyta: 2012-06-23 15:23:45 | Nuoroda
Ejkaunas1010 rašė:
ask me, not google rašė:

 tęsiam?:DDD

 Nu ir išdykusi tu. Nori, kad mūsų visų mozilos užlūžtų, kaip ir to vargšelio? :(

 Now I'm with Internet Explorer :8

Žinutė parašyta: 2012-06-23 23:42:40 | Nuoroda

Mano paskutinis postas buvo 15:23. Dabar rašau apie 23:40. Tai va tiek laiko prireikė, kol atidariau Internet Explorer :S :D . Biški užtrūkau./

Žinutė parašyta: 2012-06-26 09:02:14 | Nuoroda

Sveikinu visus išlaikiusiuosius :D