Vartotojo Anonymous%%578 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-04-05 08:16:58 | Nuoroda

Aš tai eisiu ruoštis 10:30, tikiuosi iki to laiko potemes jau bus paskelbtos :D. Žinoma sėkmės visiems  įskaitoje

Žinutė parašyta: 2012-04-05 08:19:09 | Nuoroda

Kuo ankščiau tuo geriau :D

Žinutė parašyta: 2012-06-15 22:49:47 | Nuoroda

Sveiki :) ar kas nors žada šiemet stoti į biomedicininę diagnostiką?

Žinutė parašyta: 2012-06-26 21:06:30 | Nuoroda

Jau galvojau šiemet aš viena žadu stoti į biomedicinos diagnostiką :D

Žinutė parašyta: 2012-07-13 00:17:33 | Nuoroda

Bandyti verta :)

Žinutė parašyta: 2012-07-15 20:11:31 | Nuoroda

Nebedaug liko ir greitai sužinosim :)))

Žinutė parašyta: 2012-07-15 20:31:14 | Nuoroda

Sveiki visi :) tikiuosi nieko pries jeigu prisijungsiu. As pirmu numeriu rasiau KK biomedicinos diagnostika ir tikiuosi priims i vf, o i universiteta kazkaip net nesinori :D. Mano KB 16,42 tikiuosi uzteks...

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:41:53 | Nuoroda

As tai labai norejau i biomedicinos diagnostika vf bet va istojau i farmakotechnika vf,  o i issvajotaja biomedicinos diagnostika tik  i vnf priima :(

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:53:58 | Nuoroda

Būtų smagu susipažinti su kolegomis, kurie studijuos biomedicinos diagnostikos žinoma ir kitas KK specialybes :) mano FB - Vaida Jašmontaitė

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:26:35 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:
fainamergaite rašė:
Alinuke rašė:

 tiek kartu savo gmaila pražiūrėjau.. ir poto sako ko tie lietuviai tokie nervoti ;x

 Praėjusiais metais II turo atsakymai buvo 11-12h  Beje, jei nors kažkas gausit,kad priėmė parašykit į čia, tada žinosim laiką kada priiminėja maždaug.

 o poto jei negauni laiško užsigruzint.. kaip pirmam ture, kad 1:28 tik parėjo kad niekur o jau 12h visi žinojo..

 Tai jeigu kas gaus - parašys čia, jei maždaug panašiu metu negausim ir viskas...Reiškiasi nepatekom

 Kiek galima taip kankint..

 Aš tai susitaikius su blogiausiu, nors mano specialybėj ir buvo likę 25vf vietos dar..

 Tau tai dar gerai 25vf, o pas mane tik 8vf. Jau nebesuskaiciuoju kiek kosmaru per nakti susapnavau :D del to laukimo ...

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:30:15 | Nuoroda
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:35:09 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 KK Biomedicinos diagnostika, o tu kur?

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:36:00 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 į biomedicinos diagnostiką KK, atspėjau?

 Jau spejai per forumus perziuret :D

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:37:16 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 KK Biomedicinos diagnostika, o tu kur?

 KK bendrosios praktikos slaugą, tikiuosi mažai ten stojančių bus 

 Linkiu sekmes, kad istotum :) Seip as jau esu pasirasius vnf sutarti, bet man sake ir lamabpo rase, kad galima dalyvauti II ture ir meginti gauti vf vieta :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:41:10 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 į biomedicinos diagnostiką KK, atspėjau?

 Jau spejai per forumus perziuret :D

 Ne, aš rašiau ir pati tą specialybę, ir atsiminiau,kad 8vf likę buvo, bet paskutinis įstojo su 16,65kb, tai man be šansų rašiau kažkur poto į galą aš ją.

 Aaa... Mano KB tai 16,42 tai tikiuosi db priims :D :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:43:42 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
fainamergaite rašė:
fainamergaite rašė:
Vaida93 rašė:
\agne/ rašė:

kiek daug pesimistų :D mano specialybėj liko tik 1 vieta, o kitoj norimoj 5 vietos, bet vis tiek tikiuos įstoti :D 

 As tai nesu pesimiste.. dar tikiuosi, kad gausi vf vieta :), Taip pat ir visiems kitiems linkiu, kad istotu ten kur nori i vf ( zinoma tik ne i mano spec. :D :} )

 O kur stoji?

 į biomedicinos diagnostiką KK, atspėjau?

 Jau spejai per forumus perziuret :D

 Ne, aš rašiau ir pati tą specialybę, ir atsiminiau,kad 8vf likę buvo, bet paskutinis įstojo su 16,65kb, tai man be šansų rašiau kažkur poto į galą aš ją.

 Aaa... Mano KB tai 16,42 tai tikiuosi db priims :D :)

 Turėtų manau 

 As ir tikiuosi, kad gausiu, o jeigu ne tai jau kaip ir susitaikiau, kad reiks moketi :(

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:54:30 | Nuoroda

Seip del idomumi klausiu... Jeigu niekur neistoji ar gauni koki laikas, kad neistojai? Ar tiesiog el. laiska gauni tik tokiu atveju jeigu kur nors pakvietima gavai?

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:57:11 | Nuoroda
laryte rašė:

o kažin man būtų įmanoma įstoti į vf jei nuo paskutinio įstojusio mano balas skiriasi 0,45 ir liko dar 12 laisvų vietų?

 Nezinia kiek pries tave zmoniu buvo, bet tikimybe didele :) Sekmes :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 09:58:18 | Nuoroda
peryte rašė:
Vaida93 rašė:

Seip del idomumi klausiu... Jeigu niekur neistoji ar gauni koki laikas, kad neistojai? Ar tiesiog el. laiska gauni tik tokiu atveju jeigu kur nors pakvietima gavai?

Bent pirmam etape tai gavau laišką, kad manęs niekas nepakvietė (labai pavėlavusį)

 Aaa... dekoju uz atsakyma :) Sekmes II etame :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 10:00:42 | Nuoroda
peryte rašė:
Vaida93 rašė:
peryte rašė:
Vaida93 rašė:

Seip del idomumi klausiu... Jeigu niekur neistoji ar gauni koki laikas, kad neistojai? Ar tiesiog el. laiska gauni tik tokiu atveju jeigu kur nors pakvietima gavai?

Bent pirmam etape tai gavau laišką, kad manęs niekas nepakvietė (labai pavėlavusį)

 Aaa... dekoju uz atsakyma :) Sekmes II etame :)

 O jos prireiks :), tau taip pat jei dalyvauji :))

 Aciu deja tenka dalyvauti :)