Vartotojo million_dollar_man pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-08 12:42:56 | Nuoroda
Persia rašė:
million_dollar_man rašė:
Nikita9 rašė:

Sakykite, O jei paskutiniame radau plotą visos figuros bet plius ir to trikampio (tarkim pamiršau atimti), bet užrašuose parašyta taip 

 

(integralo zenklas nuo 1iki 0) ir formule (sqrtx+1)-(4x-2) dx  bei teisingai išvesta ir surasta tai gaučiau nors vieną tašką?

As irgi neatemiau is zioplumo. Manau, kad viena taska tikra duos :). O del rezultatu nesijaudinkit tikrai. Jei jau anglu darbai istaisyti ir sako, kad rezultatai prasciausi per visa egzamino istorija, nors egzaminas tikrai lengvas buvo. Tai ir mate manau parasyta panasiai :)

 Jau anglų darbai ištaisyti?

 Taip, kalbejau su keliomis mokytoomis, kurios vertina. Jei viskas gerai, tai rezultatai jau bus pranesti iki kito penktadienio.

Žinutė parašyta: 2012-06-13 06:27:32 | Nuoroda
Dan rašė:

kaip manot kiek mazdaug galiu tiketis surinkes ~ 40 tasku ? :? 

 As irgi panasiai surinkau, tai tikiuosi apie 70

Žinutė parašyta: 2012-06-14 12:52:01 | Nuoroda
Coral rašė:

 uz 32 taskus galiu max tiketis 30 % ? 

bleam, mano svajone zlugo :( 

 

 manau kad uz 35 taskus tikrai 50 proc turi but. Tikra nesamone kitaip butu. Skustis ministrui tada varysim visi. Kodel daugiau nei puse darbo padarant gerai gauni tik 30 proc. Tikrai nesamone!!!

Žinutė parašyta: 2012-06-14 14:00:39 | Nuoroda

 Kartais nusisneku. Zinau ta :DDDDD Bet visvien, tada reikia daryt uzduotis sunkesnes. Nes nesamone jei beveik viska gerai parasai, o gauni mazai procentu. Tai kodel mokykloje kai raso pazymius, raso uz tiek kiek tu gerai padarei, o ne geriausiam 10, o kitiem maziau. Turetu buti tokia pati sistema ir egzaminuose kaip ir nuo penktos klases mokyklose, o ne sugalvoti kazkokia turna sistema.

Žinutė parašyta: 2012-06-15 16:48:30 | Nuoroda

 Paskutiniu numeriu rasiau VU istorija prasyme stojimu. Tai jei jau niekur kitur nepavyks nemokamai istot, teks istorija sudijuot Pirmu Nr. VU politikos mokslai

Žinutė parašyta: 2012-06-20 12:51:18 | Nuoroda

 Sveiki. Kaip manote ka geriau studijuoti? Kur idomiau? Kuri specialybe yra perspektyvesne? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-20 20:31:25 | Nuoroda

 Aciu uz informacija. :) Dar norejau paklaust, ar sunkios informatikos paskaitos. Nelabai kaip sekesi man ji mokykloj. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-20 20:53:16 | Nuoroda

 Kad neisvengsiu tai zinau :) Bet niekada nesimokiau programuot, nes B lygi turejau. Tai jauciu pus sunkoka pradzioj pagaut kampa :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 07:47:40 | Nuoroda

 44 taskai - 81 proc.

Žinutė parašyta: 2012-06-26 08:13:24 | Nuoroda
_Avinas_ rašė:
repliux rašė:

 Šiandien man šventė. Double šventė. 60 taškų -100% :DD Kaip suprantu tai nei matematikos, nei lietuvių kalbos nebus atsakymų lapų internete?

 Sveikinu, pavarei. Aš irgi nerandu :( Gal būt vėliau pridės, nes nuotraukų įkėlimas užima daugiau laiko.

 Neprides. Tik uzsienio kalbu prideda.

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:36:01 | Nuoroda

 Ryt atrode, kad daug 81 proc, daug kas kiek klausineju gavo virs 90. As irgi uzsimaniau Tik vienas maziau nei 90 :DDD

Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:45:43 | Nuoroda
gnom. rašė:
ManoVardas rašė:

 Nes dauguma sakė, kad šiais metais egzaminas sunkesnis :S

 Rimtai sunkesnis. Pernai praradus vieną tašką jau buvo 99%, o praradus 2 -98%. Šiemet du praradus dar 99, tik nežinau ar galima buvo 1 prarast, kad 100% gautum.

Buvo galima. Uz 59 dar 100 proc gavo.

Žinutė parašyta: 2012-07-17 09:01:55 | Nuoroda

 VU Politikos mokslai su 20.48 :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:31:02 | Nuoroda
_:)_ rašė:

Aš taip pat įstojau  į ekonometriją vf :) labai džiaugiuosi.

beje, kas gali pasakyti ar tikrai tinka vinjetės foto sutartims pasirašyti ?? tos mažos..

 Dabar jokiu foto nereikia, bent taip VU puslapi parasyta. Tik paso reikia.TAve identifikuos ir per interna pasirasysi sutarti. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:49:37 | Nuoroda

 Sveiki. Tai dabar pasirasant sutartis VU reikalingas tik pasas ir mokejimo kvitas? Jokiu nuotrauku ir brandos atestato nereikia? Aciu uz informacija :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:10:17 | Nuoroda

 Dar vienas klausimas. VU svetaineje ir LAMA BPO nurodyti skirtingi imokos kodai registracijos mokescio mokejimo. Tai reiskia bet kuriuo gali moketi? ar kaip suprast?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:11:52 | Nuoroda

www.freeimagehosting.net/dohxq

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:51:04 | Nuoroda
cubama rašė:
million_dollar_man rašė:

 Dar vienas klausimas. VU svetaineje ir LAMA BPO nurodyti skirtingi imokos kodai registracijos mokescio mokejimo. Tai reiskia bet kuriuo gali moketi? ar kaip suprast?

 Tai kad tas pats. Bent jau sąskaitos numeris tikrai tas pats, tad nemanau, kad bus kažkokių problemų. :)
Ką tik patvirtinau internetu sutartį, tikiuos, viskas gerai!

www.freeimagehosting.net/dohxq Skiriasi imokos kodai paziurek cia.  Mokesiu su tuo lamos kvitu ir turi but gerai.

 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:37:03 | Nuoroda
langueur rašė:

o kaip buvo parašyta, kad atvykus į vu Registracijos žurnale savo parašu patvirtinsi sutikimą sudaryti Sutartį elektroniniu būdu. Tai kaip suprast tą elektroninę sutarty? tai ko tada važiuot iki vu, jei viskas el būdu? ir kaip sakė, kad reikės lambo kažkur pažymėt, kad sutarty pasirašysi atvykus į univerą ar internetu, tai kur ten pažymėt reikia? o dėl bendrabučių, tai kai nuvarysi į univerą sutarties pasirašyt, prašyt reikės? :D

 Pazymi varnele kad sutinki ir tada atsiranda