Vartotojo Mildzix pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-03-04 15:23:48 | Nuoroda

Aš šiais metais labai norėčiau studijuoti gestų kalbą VIKO. ;) 

Tik nelaikau užsienio kalbos... Kažin ar daug šansų yra įstoti į vf? :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-05 22:09:56 | Nuoroda

 Sveikučiai, gal kas nors galvojat ir apie ikimokyklinį ugdymą šiais metais? :))

Žinutė parašyta: 2012-06-14 14:21:46 | Nuoroda

 Iš tikrųjų galėtų kas nors iš studijuojančių čia trumpai papasakoti apie tai. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 14:25:31 | Nuoroda

 Puiku, kad atsirado bendraminčių. ;D Tiesa, aš dar esu parašiusi ir gestų kalbą, nes ir ten labai norėčiau studijuoti..:) Vat mėtausi vis dar taip.. :D O šiaip, turbūt kaip ir daugelis, dėl lietuvių egzamino stresuoju. :D Neprognozuoju kažkaip kiek gausiu, taip nusiteikiau kaip bus, taip. ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-15 11:47:19 | Nuoroda

 Labuka visiem! :))

Bepildydama prašymą Lama'oj, būtent šioje mokykloje, mane užkabino tokia studijų kryptis ,,Turizmas ir svetingumas". Tik per daug nesu informuota, kiek pasiskaičius internete, bet, sakau, galbūt yra studijuojančių šį dalyką ir kas nors galėtų trumpai apšviesti mane daugiau. :)) Ar smagios studijos? Kokios perspektyvos įsidarbinimo atžvilgiu ir t.t? :))

 

Žinutė parašyta: 2012-06-16 17:13:19 | Nuoroda

 Taip, laiko testą jau pasiskyriau. Birželio 28d. 10:30 :)) O dar dėl kalbos tai galvoju vis. :D

 

Žinutė parašyta: 2012-06-18 23:08:39 | Nuoroda
Kentauryte rašė:

Gal žinot, ar reikia motyvacinio laiko čia stojant? :)

 Nea, nereikia ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-19 18:06:53 | Nuoroda

 Kiek supratau, kad jau priimtas naujas įstatymas dėl aukštųjų mokyklų stojimų, jog užtenka ir universitete, ir kolegijoje tik dviejų valstybinių egzaminų..?

Tai kiek supratau, kad jis įsigalios jau ir dabar???

www.kurstoti.lt/index.php?id=774

 

Žinutė parašyta: 2012-06-20 13:00:08 | Nuoroda

 O gal kas nors Kauno kolegijoje 28 dieną? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-02 12:27:27 | Nuoroda

 Tai reiškiasi aš gavau 0 balų, jog pas mane tuščia vis dar tame langelyje?

Žinutė parašyta: 2012-07-02 13:40:39 | Nuoroda
Lincas rašė:
Tokata rašė:
Mildzix rašė:

 Tai reiškiasi aš gavau 0 balų, jog pas mane tuščia vis dar tame langelyje?

 Manau, kad jeigu būtum gavusi 0 balų, tai ir būtų parašytas nulis, gal dar palauk :)

 Pas mane taip pat vis dar TUŠČIA...kaip tai mane erzina....jau pradedu tikėt kad 0 gavau...

 Aš ir jau prarandu viltį.. :/

Žinutė parašyta: 2012-07-02 13:50:45 | Nuoroda

 Laikiau birželio 28 d. Kauno Kolegijoje.

Aš parašiau į lamą laišką, tai atrašė man, kad rezultatai bus skelbiami iki liepos 5 dienos. Tai kiek supratau, kad dar galima galbūt tikėtis kažko...

Žinutė parašyta: 2012-07-02 14:12:26 | Nuoroda
Lincas rašė:
Mildzix rašė:

 Laikiau birželio 28 d. Kauno Kolegijoje.

Aš parašiau į lamą laišką, tai atrašė man, kad rezultatai bus skelbiami iki liepos 5 dienos. Tai kiek supratau, kad dar galima galbūt tikėtis kažko...

 Bet tai kas per nesąmonė tiek laukti...galėjo net nežadėti tada, kad taip ale greit paskelbs ...

 Taip, pasakė, jog dviejų dienų bėgyje bus tikrai, o čia pasirodo, kad nežinia kada.:) 

Žinutė parašyta: 2012-07-02 15:31:43 | Nuoroda
Vaida709 rašė:

Sveikinimai kas gavo 2,aš taip pat gavau 2. ;) Na o tie kurie neranda vertinimo tai gal ne ten žiūrite? :) Reikia žiūrėti prie prašymų užpildymas (bendras) o ne ten kur tik registravotės motyvaciniam. ;)

  Oi, tikrai, nebuvau ten žiūrėjus.. :D Nuėjau ir žiūriu - 2! :DD Kaip nuotaiką pakėlė.:))

Ačiū, kad pasakei. :))

Žinutė parašyta: 2012-07-04 23:04:20 | Nuoroda
Burbule rašė:

 Sveiki, kaip stojimai į Vilniaus kolegiją ? Kokiu balu pavyko praeitais metais įstoti į nemokamą vietą ? 

 www.viko.lt/uploads/files/2011/10/2011102501.pdf 

Va, pasižiūrėk. ;) 

Žinutė parašyta: 2012-07-16 11:27:00 | Nuoroda
JustJule rašė:

 Suaugusiųjų mokymo centro pažyma, kas tai ir kur ją gauti?

 Jau buvo parašyta, kad jeigu nesimokei ten, tai ir nereikia tokių pažymų. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-22 23:10:36 | Nuoroda

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

Žinutė parašyta: 2012-07-22 23:36:51 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 Kaip šaunu Pati norėjau čia stoti, bet apsigalvojau išgirdusi, kad kiekvienos šalies gestų kalba skiriasi Nesuprantu, kurčių gi ne tiek jau daug, galėtų kas sukurti analogišką esperanto variantą, jei tokio dar nėra 

  Taip, kiekvienos šalies skiriasi...:) Na, žiūrėjausi visokių tų specialybių, tačiau atrodo nei viena taip ,,nekabina" kaip ši. :D Labai norisi išmokti, tikiuosi, kad laimė nusišypsos, nes ko nors kito nelabai ir norisi. :))

Žinutė parašyta: 2012-07-26 00:37:37 | Nuoroda
Ciabuvis rašė:
aaagnė.k rašė:
ouchh rašė:
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 ir as ja irasiau,bet pas mane ji gale,nes tiesa sakant net neisivaizduoju kuo galeciau dirbt

 pažįstama buvo įstojus, jau po penkių mėn.metė, likusios ir ne ką laimingesnės ten studijuodamos.

 irgi sita rasiau penktoje vietoje :) Bet tikiuosi, kad cia neistosiu, nes taip pat blogu atsiliepimu esu girdejes

  Kokių blogų? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-26 01:24:40 | Nuoroda
Mildzix rašė:
Ciabuvis rašė:
aaagnė.k rašė:
ouchh rašė:
Mildzix rašė:

 Bandysim į gestų kalbą Vilniaus kolegijoje. :))

 ir as ja irasiau,bet pas mane ji gale,nes tiesa sakant net neisivaizduoju kuo galeciau dirbt

 pažįstama buvo įstojus, jau po penkių mėn.metė, likusios ir ne ką laimingesnės ten studijuodamos.

 irgi sita rasiau penktoje vietoje :) Bet tikiuosi, kad cia neistosiu, nes taip pat blogu atsiliepimu esu girdejes

  Kokių blogų? :) 

 Na, kas kaip girdėję, aš esu iš vienos panelės ten studijuojančios girdėjusi, kad jai labai patinka:)