Vartotojo DavidK pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-03-28 12:32:16 | Nuoroda

 Sveiki, esu antrakursis, studijuoju odontologiją Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU). Taip pat esu studentų odontologų asociacijos (SOA) narys. Norėjau pranešti, jog būsimieji studentai, kuriems kyla įvairiausiu klausimų apie LSMU OF studijas, formą, įstojimą galite drasiai klausti ir rašyti i SOA paštą - pasistengsime atsakyti ir padėti.

SOA paštas -

Sekmės !

Žinutė parašyta: 2012-03-28 12:37:10 | Nuoroda

 Sveiki, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) antro kursio odontologijos fakulteto studentas. Taip pat esu studentų odontologų asociacijos (SOA) narys. Norėjau pranešti, jog būsimi studentai, kuriems kyla įvairiu klausimų apie studijas, jų formą, įstojimą i mūsų fakultetą galite drasiai klausti ir rašyti i SOA paštą. Pasistengsime jums padėti ir atsakyti į kylančius klausimas.

SOA paštas:

Sekmės !

Žinutė parašyta: 2012-03-28 12:37:57 | Nuoroda

 Sveiki, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) antro kursio odontologijos fakulteto studentas. Taip pat esu studentų odontologų asociacijos (SOA) narys. Norėjau pranešti, jog būsimi studentai, kuriems kyla įvairiu klausimų apie studijas, jų formą, įstojimą i mūsų fakultetą galite drasiai klausti ir rašyti i SOA paštą. Pasistengsime jums padėti ir atsakyti į kylančius klausimas.

SOA paštas: 

Sekmės !

Žinutė parašyta: 2012-03-28 12:38:35 | Nuoroda

 Sveiki, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) antro kursio odontologijos fakulteto studentas. Taip pat esu studentų odontologų asociacijos (SOA) narys. Norėjau pranešti, jog būsimi studentai, kuriems kyla įvairiu klausimų apie studijas, jų formą, įstojimą i mūsų fakultetą galite drasiai klausti ir rašyti i SOA paštą. Pasistengsime jums padėti ir atsakyti į kylančius klausimas.

SOA paštas: 

Sekmės !

Žinutė parašyta: 2012-03-28 12:39:58 | Nuoroda

 Sveiki, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) antro kursio odontologijos fakulteto studentas. Taip pat esu studentų odontologų asociacijos (SOA) narys. Norėjau pranešti, jog būsimi studentai, kuriems kyla įvairiu klausimų apie studijas, jų formą, įstojimą i mūsų fakultetą galite drasiai klausti ir rašyti i SOA paštą. Pasistengsime jums padėti ir atsakyti į kylančius klausimas.

SOA paštas: 

Sekmės !

Žinutė parašyta: 2012-09-20 21:38:06 | Nuoroda

 Sveiki, esu Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) trečio kursio odontologijos fakulteto studentas. Taip pat esu studentų odontologų asociacijos (SOA) narys. Norėjau pranešti, jog būsimi studentai, kuriems kyla įvairiu klausimų apie studijas, jų formą, įstojimą i mūsų fakultetą galite drasiai klausti ir rašyti i SOA paštą. Pasistengsime jums padėti ir atsakyti į kylančius klausimas.

SOA paštas: