Vartotojo acana69 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-19 16:24:07 | Nuoroda

 Bandysiu ir aš čia su 16.42 .. Gal pasiseks.. Egzaminai nuvylė,todėl belieka tik kolegija :D

Žinutė parašyta: 2012-07-19 17:28:29 | Nuoroda

 Galvoju aš,įrašiau,bet nežinau ar į vf pateksiu,egzaminai nelabai pasisekė :D

Žinutė parašyta: 2012-07-19 17:40:15 | Nuoroda

 Būtų šaunu,jei pasisektų :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-20 19:13:01 | Nuoroda

 Na aš svajojau,nes balas univerui 17... :D O kolegija ši man patinka,juolab kad ( nežinau,gandai čia ar ne ) duoda daugiau praktikos :) Apsidžiaugčiau ir aš,nes kažkada seniau norėjau būtent į šią specialybę,tik vis nežinodavau kaip tiksliai ji vadinas :D

Žinutė parašyta: 2012-07-21 14:28:24 | Nuoroda

 O,geras :) Mano noras tik dar labiau sustiprėjo studijuoti būtent čia :) Gal ir susitiksim rugsėjį :) Ir labai smagu,kad baigus šią specialybę tikrai gali gauti darbą :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 21:00:41 | Nuoroda

 Vaida,o tu kelintu nr. rašei soc. darbą? Ir gyvensi bendrabuty ar bute? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-25 16:14:06 | Nuoroda
*Vaida* rašė:
acana69 rašė:

 Vaida,o tu kelintu nr. rašei soc. darbą? Ir gyvensi bendrabuty ar bute? :)

 jau žadėjau pati tavęs to paklausti :D, gyvensiu tikrai barake, o rašiau 3 vietoje, dviejose pirmose VDU, na bet ten trūksta beveik 2 balų, tai manau pakliūsiu į Kauno Kolegija. Viena pažįstama iš mokyklos mokosi čia, jau bus trečiame kurs,e tai nuteikė, kad čia labai smagu, ir nenori baigti mokslų, sakė liko dar vieni metai mokytis o jau turi 3 darbo pasiūlymus. Jaučiuosi beveik laiminga(laukiu kada sužinosiu, kad tikrai čia mokysiuosi :D). Kažin šeštadienį galima važiuoti dokumentų priduoti? :)

 Barake? Ir dar taip užtikrintai :D Man atrodo galima,pati planuoju ( jeigu priims ) važiuot šeštadienį,dar prie to pačio dėl buto susitart :)