Vartotojo Entity pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-05-30 10:28:51 | Nuoroda

Liko tik pora dienelių iki lietuvių VBE ir bendrojo priėmimo pirmojo etapo pradžios. :)

Žinutė parašyta: 2012-05-30 18:48:24 | Nuoroda

Tik įdomu, kokio konkursinio balo maždaug reikėtų, kad įstoti ten. :) Spėju, kad mažiau nei 18, tad jei nepasiseks egzai, kaip norėsiu, gal ir teks ten, nes jei rašysiu ekonomiką, tai matyt, kad tik ASU, nes KTU net neapsimoka, kadangi ten jau esu nusižiūrėjęs kitą patrauklią studijų programą. ;D

Žinutė parašyta: 2012-05-30 19:00:51 | Nuoroda

Joo, tikrai. Sumaišiau su šių metų bandomuoju. :D Beje, klausimas dėl skaičiuotuvų. Ar vykdytojai tikrina kiekvieną, kad niekas neturėtų skaičiuotuvo su atmintimi? Ir ar skaičiuotuvas, kuriame reiškinys suskaičiuojamas tik paspaudus ,,lygu" yra su atmintimi? Nes, pavyzdžiui, nenoriu laiko gaišti, kai logoritmai būna pakelti logaritminiu laipsniu ir t.t.

Žinutė parašyta: 2012-05-31 15:32:49 | Nuoroda

Virš 18 praeitais metais buvo į VF.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 18:09:11 | Nuoroda

Teks ir man tikriausiai pirkti Citizen, bet be atminties, nes Kenko visai nelaiko, dar pastrigs per egzą. :(

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:12:41 | Nuoroda

Per bandomąjį kai nusilpo, dauginau kampu smagiai "mažus skaičiukus". :D

Žinutė parašyta: 2012-06-02 21:38:02 | Nuoroda

LAMA BPO pasiskaityk. Manau, kad viskas, kas susiję su stojimu, atsiremia į LAMĄ.

Žinutė parašyta: 2012-06-05 15:49:20 | Nuoroda

dviejų eilučių galima, o su atmintim ir daugiau nei dviem eilutėm, negalima.

Žinutė parašyta: 2012-06-05 18:01:07 | Nuoroda

Su visa pagarba visiems laikantiems (kadangi visų rezultatai priklauso nuo Respublikos lygio), manau, jog mokytoja, ruošusi mano grupę paruošė tiek, kad ne klausimas ar išlaikyt turėtumėm, o klausimas, kas daugiau gaus. Pas tą mokytoją jau eilę metų visi išlaiko, o praeitais metais vienintelis negavo daugiau nei 50 VBE balų. Na, tai ką gi, belieka tikėti šiokia tokia sėkme ir išnaudot visą savo potencialą, nes norisi išpešti, kiek galima daugiau... Nors tikrai nesitikiu labai lengvo, bet bandomuosius rašėm sunkesnius nei pavyzdinė, todėl pagarba mokytojai V. Binevičienei, kuri dirbo su manim 4 metelius, todėl stengsimės neapvilti. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-05 18:11:06 | Nuoroda

Manau, kad pati per daug žvalgaisi į kitus, nesuprasdama, ką jie nori pasakyti. :) Labai aiškiai parašyta, jog būtų gėdinga net sugrįžt pas tokią mokytoją negavus virš 50 procentų, o kadangi pati, matyt, neturėjai mokytojos, kuri puikiai paruošia egzaminui, nesupranti to. ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-05 18:18:57 | Nuoroda

Jeigu sprendimo reikės, vis tiek kalkuliatorius šiuo atveju nepadės, o ir bent jau man pačiam, patikimiau atrodo paskaičiuot tą minutėlę ar kitą, nes pirmas dvi dalis vis tiek manau galima per puse laiko išspręst, o tiems sunkesniems ir neįveiktiems iš ankstesnių dalių jau pasilikt likusią egzamino dalį.. Be to, naujoji dispersijos formulė skirta imties nuokrypiui skaičiuoti, o senoji atsitiktinio dydžio ar kaip suprast?

Žinutė parašyta: 2012-06-05 18:23:21 | Nuoroda

Na, esi bjaurybė ir tiek. ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-05 18:31:23 | Nuoroda

Kažkas ten žymima raide 'ro' iš tų nuokrypių, bet tai, matyt, nėra taip aktualu. Realybė ta, kad jei išlaikau mažiau nei 90, ten kur noriu, neįstoju, o tikimybė, kad tiek išlaikysiu labai nedidelė, tad pats suvokiu, kas realu, o kas ne.

Žinutė parašyta: 2012-06-05 20:12:58 | Nuoroda

Visokias apibrėžimo sritis, sprendžiant logaritmines lygtis ir taip toliau, ir panašiai, bet lengva pasakyti, kai sėdi sau prie pc, o kai egzamine sėdi kartais nė nepagalvoji apie tokią smulkmeną ir jau džiaugiesi gavęs atsakymą, nors jis gal net netinka. :D Su sena sistema, antroj daly gautum už tokį dalyką vieną taškelį, o dabar nuliukas, tad sėkmės visiems, nepasimeskit ir prisiminkit, ką mokėtės visus metus ir ką šiais metais kartojotės. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-05 20:58:07 | Nuoroda
million_dollar_man rašė:

 Sveiki, ar galit kas 25 pavyzdines paaiskint? sunku su geometrija man :)

 7/5 - ką tai reiškia. Reiškia, kad yra dvylika dalių, t.y. 7d+5d, kurios atitinka visą apskritimą, t.y. 360 laipsnių. 12d=360/12, d=30 laipsnių. Kadangi lankas ADB=5d, reiškias, kad 5d=150 laipsnių. Reikia rasti <ACB, kuris yra įbrėžtinis, todėl taikome tasyklę: įbrėžtinis kampas yra lygus pusei jo atitinkančio lanko didumui: 150:2=75 laipsniai.

Žinutė parašyta: 2012-06-05 21:46:45 | Nuoroda

Visas kelias padalintas iš viso greičio.

Žinutė parašyta: 2012-06-05 21:49:01 | Nuoroda

iš kairės į dešinę didėja/mažėja.

Žinutė parašyta: 2012-06-05 21:54:26 | Nuoroda

Pavyzdys: v1=80km/h, o v2=70km/h. Išreiškiame laiką: t1=S/80, o t2=S/70. Taigi, viską turime, sudarome santykį. Visas kelias - 2S, todėl: 2S/(S/80)+(S/70). :)

Žinutė parašyta: 2012-06-06 14:54:01 | Nuoroda

Su fucking vektoriais reikėjo įrodinėt, bet aš to net neliečiau, nes mačiau, kad egzaminas man per protingas arba per durnas... Nesuprantu: visus metus sprendi realinius išvestinių uždavinius, žymiai sunkesnius įrodymus, bet ateina egzamino diena, valanda, minutė ir net sekundė, o tada..atrodo, kad mokeisi b lygyje. Šis egzaminas atrodo daug sunkesnis už praeitų metų ir tikrai aš nesinervinau egzamino metu, lygiai taip pat kaip bandomojo, nors bandomąjį (pavyzdinį) rašydamas gavau daugiau nei 90, praeitų metų irgi ten kažkur panašiai, bet aš nesuprantu.. Net b lygio mokiniai galėjo išspręsti paskutinį, išskyrus integralą, o čia padarai integralą ir atsipūtęs sėdi, nesuprasdamas, kas ten dedasi tose pirmose dalyse. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-06 15:56:47 | Nuoroda

Nemokytas aš, vienintelė viltis - lietuvių, kur buvo kosminiai klausimai, todėl ta viltis subliūkš, kai pamatysiu kokį gražų skaičių 50 ar 60. :D Baisuuuu.