Vartotojo Entity pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-07 15:50:50 | Nuoroda

Būtų visai gal ir įdomu, bet bėda, kad labai jau nepatogu važinėt kasdien ten. KTU ar VDU, bet su tokiu matematikos egzaminu, svajonės bus neįgyvendintos. ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-07 16:31:01 | Nuoroda

Sveiki. Galvoju rašyt į matematiką pirmu, bet informatikoj aš nulis, o fizikos 11-12 klasėj neturėjau. Perskaičiau jūsų visų komentarus, bet reali nuomonė nėra aiški. Galbūt yra norinčių ir galinčių mane apšviesti apie tuos ypatumus, nes vien temos pavadinimas sako, kad čia ne juokas. :D Kiek žinau, bent jau KTU, toli gražu ne visi išsilaiko, o kam tai pavyksta per pirmus du semestrus, dažniausiai sėkmingai baigia studijas. Taigi, kokia ta tikroji situacija taikomojoje matematikoje? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 19:09:35 | Nuoroda

Tai va, kad tų metų egzas vizualiai atrodo sunkesnis, bet iš tikrųjų, jame nėra tiek klaidinimo, o remiamasi daugiau matematika, o ne įrodinėjamais. :) Kitais metais dvyliktokai gali tikėtis ir kokių indukcijų, kad jau šitokį teoretišką egzą davė. Logikos daug jame nereikėjo, nes net du iš antros dalies atspėjau, todėl rašant bet ką, rezultatas tikriausiai nebūtų blogesnis, o gal net ir geresnis. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 17:12:52 | Nuoroda

Tai savotiškas paruošimas gyvenimui, šiokios tokios svarstyklės - palyginimas su kitais, ar turi tos ,,masės", ar pasirodei esąs lengvas, tad nors ir atrodo neobjektyvu, tačiau taip geriau tiems, kurie siekia aukštų tikslų. Jie sužino (nors drįsčiau teigti, kad tikrai negalutinai), ko yra verti tarp kitų bendraamžių, potencialių konkurentų darbo rinkoje. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 22:46:04 | Nuoroda

Chemijos egzaminas tik rytoj. :D // Nieko tai nepakeis, nes laikantieji 1 egzaminą įstoti į universitetą šansų neturės. Juolab, kad šiemet vengiama priimti daug naujų studentų (viską pasako egzaminų tipai, kažkokiais išbandomaisiais triušiais tapom). :)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 23:07:53 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:
Ejkaunas1010 rašė:

Chemijos egzaminas tik rytoj. :D // Nieko tai nepakeis, nes laikantieji 1 egzaminą įstoti į universitetą šansų neturės. Juolab, kad šiemet vengiama priimti daug naujų studentų (viską pasako egzaminų tipai, kažkokiais išbandomaisiais triušiais tapom). :)

 bet raso tai kitaip: "planuojama, kad visi pretenduojantys tiek į kolegijų, tiek į universitetų valstybės finansuojamas vietas turės būti išlaikę tik po vieną valstybinį brandos egzaminą. Teigiama, kad ši tvarka galios jau šiais metais. "


Negali būti, kad viskas priklausys nuo vienintelio egzamino. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-15 11:04:46 | Nuoroda

Su lietuvių į nano technologijas arba fiziką. :DDD Ne, šiaip tai ir man taip atrodo, nes nebūtų teisinga, kad tokios ,,reformacijos" paveiktų mūsų konkursinius. Jeigu nekeis svertinių koeficientų, tai nieko nepasikeis ir geriausiųjų eilės sudaryme, todėl tokios reformos nelogiškai atrodo. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-15 12:38:56 | Nuoroda

Bet prarasi vnf/st, mano manymu, yra kur kas lengviau (beje, tai nevisais atvejais yra pilnas studijų kainos padengimas, skirtumą teks susimokėti patiems). Vnf/st prarasi, jeigu tavo vidurkis bus mažesnis už viso kurso vidurkį.

Žinutė parašyta: 2012-06-17 17:19:51 | Nuoroda

Turime teisę kreiptis į GP, o tada tai jam bus už dezinformacijos skleidimą!

Žinutė parašyta: 2012-06-19 15:11:19 | Nuoroda
Beicas rašė:

 Kaip tau negeda, kaip tu nesupranti, kad cia renkasi vien intelektualai ir svieteju epochai prijauciantys asmenys. Siame forume, pilna nauju Monteskje, ar Volteru. Kulturiskai ir intelektualiai neatsiskleide asmenys cia yra nepageidautini. Todel budamas vienu is intelektualu esu priverstas tau atsukti nugara ir neatsakyti i si akiplesiska klausima.

 Užskaitau, bet pasisaugok su tokiom nuomonėm, nes gali ištikti Koperniko likimas. :DD

Žinutė parašyta: 2012-06-21 13:10:22 | Nuoroda

Manau, kad visko gali būti, bet viliuosi, jog ne. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-21 20:22:48 | Nuoroda
Platžengys rašė:

Geriau pasakykit, kada bus rezultatai. Kad ir gandų forma. ;D

 Mano močiutė dirba NEC'e, tai sakė, kad kažkur trečiadienį kitą, jeigu neužluš NEC'as.

Žinutė parašyta: 2012-06-21 20:46:38 | Nuoroda

Pas mane pirmas numeris KTU taikomoji.

Žinutė parašyta: 2012-06-21 21:31:49 | Nuoroda
Platžengys rašė:

Net po dviejų... Vajė.

Edgarai, ką dar tavo močiutė žino įdomaus? :)

 O tu paklausk, aš nedrįstu. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-21 21:33:21 | Nuoroda
Coral rašė:

 Ejkaunas cia turbut eilinis Tavo "prikolas"  

 

 Geriau pasakykit, kada bus rezultatai. Kad ir gandų forma. ;D

 

Žmogus paprašė juk, o tau gaila? Ir pavydi? Ar verki jau? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-21 21:37:38 | Nuoroda
Platžengys rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
Platžengys rašė:

Net po dviejų... Vajė.

Edgarai, ką dar tavo močiutė žino įdomaus? :)

 O tu paklausk, aš nedrįstu. :)

 Pasidalink močiutės kontaktais. Turiu klausimų dėl IT egzamino. :)

Būtent šiuo ir tik šiuo klausimu esu jos atstovas, tad gali rėžti visus nežinomuosius graminimo klausimus. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-21 21:40:15 | Nuoroda
Carolinee rašė:

Jaučiu bus tas pats kaip pernai :D Va visi sakė, kaip blogai anglų visi parašė, kreivę leidža žemyn, posėdžiai vyskta, daug neišlaikiusių :D tai matosi kokia kreivė žema :D .

Cha, kokie visi įsitikinę. Tik, deja, dauguma likusiųjų egzaminų, skirtingai nei anglų buvo egzotiški, lygiai taip pat, kaip ir matematika. Beje, sutikčiau su Platžengiu dėl antrosios dalies. Negana to, aplinkui buvo ne vienas žmogus, paduodantis pustuščius lapus ir, kiek žinau, tokių, kurie surinko 10-20 yra nemažai, todėl labai abejoju, ar tie 24 taškai atitiks tik 10 VBE balų ir to tikrai nelinkiu nei sau, nei jums. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-21 21:43:58 | Nuoroda
Platžengys rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
Platžengys rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
Platžengys rašė:

Net po dviejų... Vajė.

Edgarai, ką dar tavo močiutė žino įdomaus? :)

 O tu paklausk, aš nedrįstu. :)

 Pasidalink močiutės kontaktais. Turiu klausimų dėl IT egzamino. :)

Būtent šiuo ir tik šiuo klausimu esu jos atstovas, tad gali rėžti visus nežinomuosius graminimo klausimus. :)

 1. Kada rezultatai?

2. Kiek gavau? (mano barcodas: |||||I||I||||I||||||||||I|I||||||||)

1. Rezultatai bus labai ir labai greitai.

2. Sužinosi, kai bus rezultatai. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-21 22:13:42 | Nuoroda
Carolinee rašė:
Ejkaunas1010 rašė:
Carolinee rašė:

Jaučiu bus tas pats kaip pernai :D Va visi sakė, kaip blogai anglų visi parašė, kreivę leidža žemyn, posėdžiai vyskta, daug neišlaikiusių :D tai matosi kokia kreivė žema :D .

Cha, kokie visi įsitikinę. Tik, deja, dauguma likusiųjų egzaminų, skirtingai nei anglų buvo egzotiški, lygiai taip pat, kaip ir matematika. Beje, sutikčiau su Platžengiu dėl antrosios dalies. Negana to, aplinkui buvo ne vienas žmogus, paduodantis pustuščius lapus ir, kiek žinau, tokių, kurie surinko 10-20 yra nemažai, todėl labai abejoju, ar tie 24 taškai atitiks tik 10 VBE balų ir to tikrai nelinkiu nei sau, nei jums. :D

 Jezau kokia būčiau laiminga jei nors šiuo klausimu tavo žodžiai išsipildytų:D.

 O kur mano žodžiai neišsipildė? :D Sakiau, kad gausiu 15<mano VBE balas<20 - taip ir atsitiko. :D :D

Žinutė parašyta: 2012-06-21 22:17:33 | Nuoroda

Na, trečio kartoti nereikia, galėtų atsirasti ir ketvirtasis teiginys. :D