Vartotojo Avis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-05-08 17:27:45 | Nuoroda

   Aš paskutiniu metu apysakas, esė įvairias pradėjau skaityti. Realiai galima kas dieną po apysaką kokią perskaityt, pamąstyt, kokiai temai tiktų ir iki egzamino medžiagos per akis turėt (:  Dar patariu istoriją besimokant pažiūrėt gal ką pritaikyti būtų galima kokia tema kalbant. 

   Ir, žinoma, gerai išsistudijuot privalomos literatūros kūrinius. Realiai vistiek neduos temos, kuria negalima būtų pasiremti kažkuo iš privalomos literatūros kūrinių.

Žinutė parašyta: 2012-05-08 17:36:08 | Nuoroda

     Bandysiu ir aš žurnalistikon pakliūti. Šiaip baisu, nes tai vienintelis dalykas, kurį tikrai labai labai studijuoti norėčiau ir atsarginių planų kaip ir nėra. Tai žurnalistiką rašysiu pirmu numeriu, o paskui lietuvių arba vokiečių filologiją, istoriją, galbūt kūrybos komunikacijas. Bet labai tikiuosi, kad pasiseks su pirmuoju numeriu.

   Norėjau paklaust besiruošiančiųjų stojamiesiems. Viską bendrai žiūrinėjat ar koncentruojatės į kūrybinio darbo temas? Aš galvoju, kad svarbiau būti apsišvietus tema, kuria rašysi, bet va neišlaikius temos niekas net neleis rašyti :D Ką mąstot?

Žinutė parašyta: 2012-05-08 17:37:32 | Nuoroda

 *neišlaikius testo 

 

Klišarankė

Žinutė parašyta: 2012-05-13 12:36:02 | Nuoroda

   Na na, tai kaip sekėsi? (: 

Žinutė parašyta: 2012-05-23 16:52:11 | Nuoroda

    Dėl to "svarbiausia egzaminų rezultatai", aš praeitais metais pakraupusi buvau, kiek daug puikiai egzaminus išlaikiusių ir šiaip protingų žmonių neįstojo vien todėl, kad suklupo stojamuosiuose neįveikę testo. 
    Todėl neramu iš tikro. Dėl egzaminų rezultatų nesijaudinu labai, manau pakankamai gerai turėtų būt. Bet va stojamasis gąsdina, nes tikrai nežinau, ko tikėtis ir kaip seksis. Tokioj kvailoj padėty esu: politikos, ekonomikos aktualijose susigaudau puikiai, bet pavyzdžiui būtų teste klausimas kas Euroviziją laimėjo ir viskas - klap klap akytėm ir nė mur mur nežinau :D Užtat dabar įtraukiau visus delfius ir alfus į skaitomus naujienų puslapius ir net "Žmones" vartyti prie kavos pradėjau, tikiuosi kažkaip apsišviesti. 

 

   O kurią stojamųjų temą rinktis planuojat? Sportuosit ar politikuosit? 

Žinutė parašyta: 2012-05-25 17:39:44 | Nuoroda

 Kad prie rašinio prileistų reikia testą įveikt. O šiaip, testas trunka 45min, vykdomas kompiuteriu, tai manau neužtrunka išsiaiškinti te, kas išlaiko testą. Bent taip buvo praeitais metais, nemanau, kad kas keisis. 

Žinutė parašyta: 2012-06-04 11:33:25 | Nuoroda

 Aš planuoju antru numeriu rašyti lietuvių filologiją, jei nepavyktų plano A (žurnalistikos) įgyvendinti. Galvoju dar apie vokiečių filologiją, bet lietuvių arčiau širdies

Žinutė parašyta: 2012-06-05 10:39:57 | Nuoroda

    Keliausiu 28d., nusprendžiau, kad politika arčiau širdies.
    O šiaip labai pikta, kad stojamieji taip anksti. Aš iš Šiaulių, iki Vilniaus kelionė ohoho, būti 8h ryte praktiškai neįmanoma. Reikia ieškoti, kas priimtų Vilniuje nakčiai ir ne šiaip priimtų, o priimtų su visais mano nervais, ir leistų man išsimiegot, ir anksti keltųsi :D Atrodo visai trumpi tie stojamieji, galėjo ir keliomis valandomis vėliau padaryti... 
 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:57:24 | Nuoroda

   O gal kas planuoja bendrabutyje apsistoti per stojamuosius? 

Žinutė parašyta: 2012-06-15 10:38:38 | Nuoroda

   Tai ne su lietuvių. Stotų į mediciną su biologiją, į filologijas su lietuvių, aš taip suprantu. Bet vistiek nesąmonė kažkokia. 
   Išsip*sinėja šveitimo sistema iš jaunimo kaip tik netingi :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-21 12:09:17 | Nuoroda

 Tikrai? Tai visi sportą imat? Nu keistuoliai :D Galvojau tikrai didžioji dalis rinksis politiką 

Žinutė parašyta: 2012-06-21 15:09:59 | Nuoroda

 "Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius pasirašė įsakymą, nustatantį minimalius rodiklius pretenduojant į valstybės finansuojamas aukštojo mokslo studijas. Juo įtvirtinama nuostata, kad stojantiems į universitetus ir kolegijas reikia būti išlaikius du brandos egzaminus – privalomą lietuvių kalbos bei vieną pasirenkamąjį, ir atsisakoma šiam priėmimui anksčiau nustatyto išimtinio reikalavimo stojant į universitetus – trijų brandos egzaminų."

"Nustatyti minimalūs rodikliai pretenduojant į valstybės finansuojamas studijų vietas neturi įtakos Geriausiųjų eilės skaičiavimo tvarkai ir nekeičia prieš dvejus metus paskelbtų stojimo sąlygų. Galimybė gauti valstybės finansavimą, kaip ir anksčiau, priklauso nuo konkursinių balų. Į aukštąsias mokyklas priimama pagal 4 mokomųjų dalykų rezultatus."

  Taigi taip. Pagal naują įstatymą galima stoti ir su dviem egzaminais, bet tai nelabai ką keičia, nes konkursinis balas į universitetus vis tiek skaičiuojamas imant 3 egzaminų rezultatus. Taigi gali stoti ir su dvejais, bet tada konkursinis balas automatiškai ženkliai sumažėja, akip ir galimybės įstoti.

   Taigi realiai nelabai ką keičia šitas įstatymas, bent šiais metais stojantiems tai tikrai. 

Žinutė parašyta: 2012-06-21 15:14:56 | Nuoroda
Gintaree2 rašė:

labas.....
gali universitetas nepriimt į vnf vietą, jei prastoki egzaminų balai? ar jiems tik pinigai svarbu  ir priima prastesnius?  

  Žinoma gali. Gi priima tam tikrą skaičių studentų, pagal konkursinį balą. Pažiūrėk praeitų metų konkursinius balus į vf ir vnf vietas, galėsi maždaug orientuotis kiek turi galimybių pakliūti. Vienur reikia tikrai aukštų balų net į valstybės nefinansuojamas, kitur užtenka visiškai minimalių rezultatų (:

Žinutė parašyta: 2012-06-24 13:04:38 | Nuoroda

    Pasisprendžiau šiandien bandomąjį pavyzdinį testą, tai kažkaip visai šypsena dingo :D Nors keliausiu tik 28d., bet kuo toliau, tuo neramiau. Keista, prieš egzaminus visiškai rami buvau, o dabar va sėdžiu ir jau įsivaizduoju, kaip bus baisu, jei išbanins mane lauk po testo :D 

 

  Dar va paklaust norėjau. Čia turbūt geriau žinos tie, kas jau stojo, gal užsuks čia. Ko reikia, kad išlaikytum testą? Ar prie rašto darbo prileidžia tam tikrą skaičių žmonių, ar visus, kas atsako į tam tikrą kiekį klausimų? 

Žinutė parašyta: 2012-06-25 15:53:26 | Nuoroda
keturi4 rašė:

Aš excited! Man įdomu ką duos. 'D

Užduotis bus dar ir stojamojo vietą rast...

   Va va, aš jau apsiginklavau Vilniaus žemėlapiu, susižinojau viską, dabar laukiu ketvirtadienio :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:32:26 | Nuoroda

   Tikrai? Nu tai puiku, tikiuos ir kitomis dienomis laikantiems taip pasiseks (: 
   O šiaip kaip? Kas teste maždaug buvo? Kokios rašto darbo temos? Pasipasakokit :D  

Žinutė parašyta: 2012-06-28 23:25:51 | Nuoroda

    Mane irgi įskaitė! 

Žinutė parašyta: 2012-06-29 10:49:58 | Nuoroda
Ka_roli_na rašė:

O ta įskaita tai "išlaikyta" toje vietoje, kur "stojamasis egzaminas"? :DD Atsiprašau už kvailą klausimą, bet negaliu patikėti, kad gavau įskaitą (arba kažką ne taip supratau) :D .

   Jo, ten. Sveikinu! (: 

 

   Aš labai norėjau paklausti tų, kurie vakar dalyvavo. Man baisiai įdomu, ką ten tas seimas priėmė, kas žurnalistams naudinga? Kažkaip pražioplinau tokias naujienas ir didžiąją laiko dalį ne apie savo temą rašiau, o apie šitą galvojau :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-02 17:05:40 | Nuoroda

 "Įskaitą gavo 84 asmenys – t.y. 52, 2 proc. laikiusiųjų."

   Hm. Tik 84, įsivaizdavau, kad tiek stojančių, tiek išlaikiusių daugiau bus... O gal kas žinot kiek bus priimta į pirmakursius? 

Žinutė parašyta: 2012-07-03 18:12:37 | Nuoroda

 "Šiais metais į Žurnalistikos studijų programą planuojama priimti: 
 41 asmenys į VF vietas, 5 - į VNF."

  Tikrai mažoka. Praėjusiais metais į vf buvo priimti 53 žmonės ir 19 į vnf.
  Na, tikiuosi pasiseks (: