Vartotojo mariposa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-05-15 19:34:59 | Nuoroda

labas.

nu kaip čia pasakius...:), prieš čia stojant reikia gerai save pažinti, žinoti, kokia asmenybe esi ir ar tokie mokslai ir tokie mokymosi būdai yra tau prie širdies...vien to, kad kalbos patinka ir sekasi dar neužtenka, nes kalbų mokymasis čia skiriasi nuo to, kaip mokėmės mokykloj

Žinutė parašyta: 2012-05-15 19:38:37 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

UKI yra UKI :D  

 kaip suprast? ;DD

Žinutė parašyta: 2012-06-01 16:08:52 | Nuoroda
MartynaK rašė:

 Tai ką tada rinktis,kur stoti daugiau?

 pasirinkimas didelis, kur tik nori :D

Žinutė parašyta: 2012-06-01 16:11:18 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Nieko blogo :D Ta prasme, UKI labaiu koncentruojasi ties kalbų mokymu, o filologynas labiau kalbos struktūras perša :D Ar aš klystu?  

 same shit ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-10 18:55:52 | Nuoroda

yra :))

Žinutė parašyta: 2012-06-10 18:56:09 | Nuoroda

aš stoju :>

Žinutė parašyta: 2012-06-10 22:28:38 | Nuoroda
ievaFoBi rašė:

 Aš labai norėčiau ten įstot, bet neturiu geografijos pažymio, tai nežinau, kaip bus :|

 aš irgi neturiu geo. pazymio. :/ bet visvien stosiu.

jei gerai islaikysi egzus kitus, tai turi pavykti.

beja , ir i mokama ten nebutu didele tragedija, nes nera labai brangu(salyginai..palyginus su kitom spec.)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 15:10:55 | Nuoroda
ievaFoBi rašė:

 Aha, žiūrėjau kainas, tai tikrai palyginus nedaug, tačiau tikiuosi, kad nėra daug stojančių ir pavyks į nemokamą ;D

 aš irgi ta viltimi gyvenu..

Žinutė parašyta: 2012-06-11 17:31:39 | Nuoroda

sveiki, ar yra tokių, kurie pernai ar ankščiau įstojo mokytis kur nors, o šiemet bandys išeiti ir stoti kitur?sukūriau šitą temą, kad būtų visiems lengviau nepasiklysti visuose procedūriniuose painumuose

Žinutė parašyta: 2012-06-11 18:42:34 | Nuoroda
ievaFoBi rašė:

 O gal esi girdėjusi ką nors iš ten studijuojančių? Ar patinka jiems studijos? :) 

 kiek domejausi tai jeigu zmogui prie sirdies meno istorija, tuomet prie sirdies. reikia gilintis i ja, rasyti ivairius rasto darbus ir panasiai. programa siaip faina, yra idomiu dalyku, ypac velesniuos kursuos, man atrodo, bet aisku yra ir ne tokiu idomiu, kaip ir visur. nuo zmogaus priklauso....tik pats istojes gali spresti, kaip is tikruju yra, tavo asmenines patirties niekas neatstos :)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 21:43:56 | Nuoroda
ananasine rašė:

 Sveika,

Aš būsiu viena iš tos, deja, ne tokios ir mažos kompanijos.

 labas, tai gal tu zinai, ar tiesa, jog nebutina issibraukti is ten, kur mokaisi dabar, net jei i vf nori stoti?:)

Žinutė parašyta: 2012-06-12 22:04:21 | Nuoroda
ananasine rašė:
mariposa rašė:
ananasine rašė:

 Sveika,

Aš būsiu viena iš tos, deja, ne tokios ir mažos kompanijos.

 labas, tai gal tu zinai, ar tiesa, jog nebutina issibraukti is ten, kur mokaisi dabar, net jei i vf nori stoti?:)

 aš išėjau po pirmo semestro, bet kiek žinau tu privalai būti išėjusi arba mokytis vnf (nors esu tikra jog mokaisi vf) geriausia būtų paskambinti į LAMĄ, nors kai skaičiau įsakymą, tai negalima pretenduoti į dvigubą finansavimą. Dar įmanoma stoti į vnf, o po 1 semestro pereiti į vf, jei išeisi iš pirmos spec.

Ką mokaisi ir kur stoti nori?

 

 nežinau, aš visai susikonfūzinau, nes vakar skambinau lamai. ir man ten patvirtino kad esant vf, neišstojus iš ten galima stot į kitą vf, tik išeiti reikia iš to pirmojo vf, kai jau įstoji, prieš važiuojat pasirašyti dokumentų,,,,

dabar baigiau pirmą kursą anglų ir ispanų kalbų, o stosiu į dailėtyrą..o tu?:)

Žinutė parašyta: 2012-06-19 21:31:36 | Nuoroda

na, tai gal kas nors tiksliai zino dėl išsibraukimo iš esamos vietos? ar tikrai galima išsibraukt tik įstojus į naująją? :/

Žinutė parašyta: 2012-06-25 18:16:16 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

Žinutė parašyta: 2012-06-25 18:31:41 | Nuoroda
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 18:33:27 | Nuoroda

atrodo žiauriai fainas univeras, programos..bet va, kad ta rusu :/

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:08:24 | Nuoroda
hermionaa rašė:

 Mariposa, o kodel nori iseiti is anglu ispanu? Idomu, nes as pati galvoju ten stoti

nepatiko man, . labai :) supraatau, kad ne man ta specialybe. ir sirdis linksta kitur ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-01 00:44:40 | Nuoroda

apie kokius grazinimus cia svaigstat :)

gi parasyta pirmas punktas aiskiai . "studijų semestrą baigė aukštosios mokyklos nustatytu laiku, neturi akademinių skolų ir neprasidėjus naujam studijų semestrui raštu praneša aukštajai mokyklai apie studijų nutraukimą;

Žinutė parašyta: 2012-07-01 00:46:49 | Nuoroda
hermionaa rašė:
mariposa rašė:
hermionaa rašė:

 Mariposa, o kodel nori iseiti is anglu ispanu? Idomu, nes as pati galvoju ten stoti

nepatiko man, . labai :) supraatau, kad ne man ta specialybe. ir sirdis linksta kitur ;)

 O kodel gi nepatiko? 

 nu cia daug pasakot :) jei kas konreciai domina gali parasyt zinute:)
nepatiko pats mokslas man :) man per daug sausa. neskatina mastyti.

Žinutė parašyta: 2012-07-01 00:47:17 | Nuoroda
verstute rašė:
nsayn rašė:

Klystate, kad nereikės grąžinti pinigų nutraukus studijas. Reikės.

Daugiau info: www.vsf.lt/lt/studiju-krepselio-grazinimas

 Bet as snd skambinau i lama. Ir sake jei vel einu per bendraji priemima, nieko grazinti nereikes.. tai kaip yra is tikruju?

 i studiju fonda dar gali paskambint ;)