Vartotojo Daydsil pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-06 13:22:30 | Nuoroda

1d, nes reikia įskaičiuoti ir vienaženklius skaičius (1; 2; 3) - juk jie atitinka sąlygos teiginius (mažesni už penkiasdešimt, o be to ir natūralieji) :)

Žinutė parašyta: 2012-06-13 19:46:54 | Nuoroda

Sveiki visi, pirma, su praėjusiu istorijos egzaminu, tikiuosi, kad visiems Jums jis buvo neblogas ir tikitės gauti neblogai. O dabar prie reikalo.
Pats tvirtai žinau, kad noriu šį rudenį pradėti studijuoti VU istoriją ir tikiuos, kad mano viltys išsipildys. Taigi, būtų labai įdomu sužinoti - ar šiame forume yra bendraminčių, galbūt būsimų grupiokų, kolegų ir t.t
Būtų labai džiugu, jei pasireikštumėte ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 18:29:47 | Nuoroda

Gal daugiau bus, nenukabink nosies. O be to, kad ir 60 iš istorijos dar, manau, ne nuosprendis. Jei gerai išlaikysi anglų ir lietuvių - tikrai įmanoma įstot. Kiek atsimenu, VU istorijos (vf) pereinamasis balas kažkur apie 18,5, bent būdavo seniau apie tiek.
Jei istorija 60, lietuvių ir anglų po 90 - 18,40, taigi jau jau :)
Bet manau, kad būsi tikrai geriau išlaikęs, nepasiduok negatyvioms nuotaikoms :)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 22:43:39 | Nuoroda

Na taip, pažiūrėjau balų skaičiuoklėje, kiek gi reiškia geografijos pažymys. Žmogus su 10 iš geografijos turi 2 konkursiniais balais daugiau nei žmogus be geografijos pažymio.
Kita vertus, manau, kad daug kas geografijos pažymio neturi, tad nėra tragedija ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-15 19:15:48 | Nuoroda

Visai įmanoma, bet gandais remtis nesinori. Kažkaip nusprendžiau kad istorija - tai ir tebūnie :)

Žinutė parašyta: 2012-06-16 10:25:22 | Nuoroda

Iš vieno pažįstamo esu girdėjęs, kad dėstymas ten labai nuobodus - viskas remiama dėstytojų perskaitomomis paskaitomis ir daugybe užduodamų referatų įvairiausiomis temomis. Norėčiau paklausti, ar taip (ar panašiai) ir yra?
Be to, įdomu, ar po studijų ir įvairių pasiruošimo darbų (kažkaip ranka nekyla to pavadint "namų darbais" :D) lieka bent kiek laisvo laiko? :)
Ir toks general question - ar Tau patinka ši studijų programa? :)

 

Žinutė parašyta: 2012-06-28 16:02:19 | Nuoroda

Rašau VDU istoriją antru numeriu - po VU istorijos. Solveigai, iškeliančiai VDU atsakyčiau paprastai - VDU ir mane labai sudomino, atrodo tikrai įdomus, jaunatviškas universitetas, bet jis Kaune. Mieste, kuriame tėra vienas vienintelis archyvas - Kauno archyvas. O Vilniuje? Vilniuje sutelkti visi svarbiausi šalies archyvai - Ypatingasis, Centrinis, Literatūros ir meno, Naujasis ir t.t Atleisk, bet nesuvokiu istorijos mokslo be archyvuose esančių dokumentų nagrinėjimo. Čia kaip medicinos studijos be anatomijos (liaudiškai kalbant - lavonų pjaustymo) - bevertis dalykas.

Žinutė parašyta: 2012-07-09 19:53:05 | Nuoroda

20,46 + 4 už olimpiadas tai 24,46 :D
Man visiškai tas pats, ką sako žmonės - perspektyvu tai ar ne. Save matau istorijoje ir niekur kitur, o perspektyvų vaikymasis, atleiskite, yra tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo kelio.
Tarp kitko, nemanau, kad istorijos studijos yra kažkokios labai įdomios, super novatoriškos ir panašiai. Universitetas nebe mokykla, ten reikia PAČIAM siekti mokslo, ieškoti žinių. Mokykloje viskas paduodama it ant lekštutės - va jums PRIVALOMA literatūra ir t.t ir panašiai, o universitete - kiekvienas savo likimo kalvis ;)
VDU istorija atrodo gan patraukliai, bet Kaune nėra svarbiausių archyvų (kurie yra Vilniuje), tad mano taikia ir visiškai subjektyvia nuomone, VU istorija yra pranašesnė už VDU istoriją :)
Tai va, laukiam liepos 27 (berods) ir susipažįstam su naujais grupiokais :)

Tarp kitko, smalsu - kiek maždaug priimama studentų į VU istoriją kasmet? Net neįsivaizduoju.

Žinutė parašyta: 2012-07-10 11:37:42 | Nuoroda

Sprendžiant pagal vf vietų gausą - istoriko specialybė Lietuvoje labai paklausi ir tiesiog gyvybiškai reikalinga. Juokauju, žinoma :)
Būna kad sako, jog "istorija geriau tegul būna hobis, nes ir šiaip domėtis istorija yra kiekvieno erudito pareiga". Nelinkęs sutikt aš su šituo, manau, kad istorijos studijos yra reikalingos. Žinot - humanitarai, tautos sąžinė :D
Daaaaug grupiokų bus, smagu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-10 19:39:39 | Nuoroda

Įstosi :)

Žinutė parašyta: 2012-07-20 10:56:14 | Nuoroda

Sveiki, tai kas ir kelintu numeriu rašot VU istoriją? :)

Aš pirmu ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 01:24:41 | Nuoroda
langueur rašė:
k1preris rašė:

 Sveiki! Kaip manot su kb 19,56 galiu taikyti į Vf vietą ???

 Man rodos, šiais metais, bus gana stipri istorikų grupė, nes kai žiūriu visų aukštas balas ;]

 Ir tai labai smagu. Nors aš visgi tikiuos, kad apskritai į VU nemotyvuoti nepapuola :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 19:50:04 | Nuoroda

Tai va, dabar laukiam visi 27 d., stojimo rezultatų ir tada susimesim kontaktus, reikia socializuotis :D
O šiaip įdomu, kada Istorijos Fakulteto fuksų stovykla? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 20:22:59 | Nuoroda

Naktinėsim? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:44:44 | Nuoroda

Ir aš :)