Vartotojo feather7 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-07 12:42:12 | Nuoroda

 Ar yra kasnors jau studijaves UKI sia specialybe?Kas geriau filologija ar lingvistika?Man idomu , ar imanoma ten istoti i valstybes finansuojama vieta , jei egzaminu neislaikai simtukams :D , nes kai ziurejau 2010 m . dokumentus maziausiais istojusiu balas buvo virs devyniolikos, tokiam balui reikia labai gerai islaikyti egzaminus ir cia tik maziausias.

Žinutė parašyta: 2012-06-14 18:13:26 | Nuoroda

 Ar buvo kam nors, kad nespejot perrasyti i atsakymu lapa?

As niekieno neklausiau ir niekas nebuvo sakes, kad istorijos egzamine visada buna laiko trukumas,tai net negalvojau,kad taip bus.Manau, buvo per daug  saltiniu, galejo buti daugiau zemelapiu, karikaturu,tada su laiku problemu nebutu buve.O siaip man egzaminas pasirode visai lengvas,jei ne mano zioplumas :D As nespejau perrasyti 12 klausimu,nors buvau gerai pasiruosusi,dvi savaites mokiausi laaabai daug.Toli sedejau, tai laikrodzio nedazlibinau :DTikriausiai reikes kitais metai laikyti,nes dabar islaikysiu ant 10 - 30 % mazdaug.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:15:35 | Nuoroda

 As gavau cia pasiulyma. :) zadu pasirasyti sutarti. Kas bus mano busimi kursiokai? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 21:23:25 | Nuoroda
Lywwa rašė:
feather7 rašė:

 As gavau cia pasiulyma. :) zadu pasirasyti sutarti. Kas bus mano busimi kursiokai? :D

 Aš taip pat gavau, tikriausiai priimsiu pasiūlymą :) Tad tikriausiai aš tavo būsima kursiokė :D

 O, jau buvau issigandus, kad nei vienas kursiokas nepasirodys :D Itartinai mazai musu. Jei ne paslaptis su kokiu KB istojai?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 22:35:32 | Nuoroda
linca rašė:

Sveiki, aš norėjau paklausti, ar gavus valstybės finansuojama vietą, galima pretenduoti į kokią nors studijų stipendiją, ar jos suteikiamos tik tiems, kas gavo valstybės nefinansuojamas vietas? 

 Galima pretenduoti i socialine stipendija ir finansuojamose vietose, tik jei esi naslaitis be abieju arba vieno tevo, jei seimos pajamos mazos ir jei yra 45 % ar koks ten nedarbingumo lygis, kaip tik neseniai pati domejausi internete.

Žinutė parašyta: 2012-07-28 17:00:49 | Nuoroda
Lywwa rašė:
feather7 rašė:
Lywwa rašė:
feather7 rašė:

 As gavau cia pasiulyma. :) zadu pasirasyti sutarti. Kas bus mano busimi kursiokai? :D

 Aš taip pat gavau, tikriausiai priimsiu pasiūlymą :) Tad tikriausiai aš tavo būsima kursiokė :D

 O, jau buvau issigandus, kad nei vienas kursiokas nepasirodys :D Itartinai mazai musu. Jei ne paslaptis su kokiu KB istojai?

 Mūsų priėmė tik 28 atrodo, maniškis 18,6, o tavo? :)

 Mano balas  18,1 , mazesnis, galvojau, kad isvis neistosiu su tokiu :D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 17:06:53 | Nuoroda
Inguteee_19 rašė:

Man pačiai šiek tiek baisu,bet manau,kad vis tiek pasiūlys ką nors man per antrą dar etapą..Jei ne vertimą,tai mano parašytą 2 vietą.. ;) Stengiuosi išlikti optimiste ;)

 O kokioje vietoje buvo parasyta tau pasiulyta specialybe? jei pirmuose trijose vietose, tai antram etape galesi pretenduoti tik i nefinansuojamas vietas. Bet as manau, kad bent keli zmones vis tiek nepasirasys i vertima, tai turetu gal likti ir tau laisva vieta. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 12:48:15 | Nuoroda

 As taip pat jau pasirasiau sutarti! :)

Ar kas nors is jusu eis i bendrabuti?Gal noretumet eiti i viena "buta", kad butu is pradziu drasiau ir lengviau mokytis? Nelabai noriu patekti i viena kambari su kokia nors isprotejusia fizike :D

O jei ne, tai gal planuojat nuomoti buta ir truksta kambariokes? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 14:18:46 | Nuoroda

 Kuriam skype grupe,kas nori ir kas dar ne grupej, rasykit savo skype kontaktus cia. :D Arba i privata.

Žinutė parašyta: 2012-07-31 19:37:15 | Nuoroda
grekata rašė:

Sveiki, būsimieji vertėjai, jungiuosi prie jūsų! :)) Ketinate vykt į fuxus? :))

 Sveika prisijungus. As bandysiu vykti, ne visus pakviecia, kuratore sake, kad po mazdaug 2-4 zmones is specialybes. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 21:22:46 | Nuoroda

 Kas ta pati, kuri? :D 

Kaip supratau taip ir bus. :)