Vartotojo Alice pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-11 09:45:44 | Nuoroda

Sveiki,

Taigi šiemet ketinu stoti į Grafikos Bakalaurą VDA, ir niekai pnesugebu ratsi informacijos, kad ir pačios elementariausios...o ir forumusoe vėjai pučia kai įvedi tą  VDA.

Taigi,visų pirm norėjau paisteirauti,kad jau yra stoję ar girdėję - kokie egzaminai? man lamoje rašo vizualinė raišką o kitą dieną kompozicija,bet kitur prisikaičiau kad reikės ir tapybos/akvarelės, tai čia prie vizualiėns raiškos? ten niekas neparašyta, kaip žinoti? visų antra,kas žino  bent minimaliai kokios temos tų kompozicijų - orientacinės? 

be viso to, niekur neskelbiama ir nekalbama kiek valstybės finansuojamų vietų? gal kas nusimano?

Ir galų galiausiai .. jei ir šstoji š okamą girdėjau beveik niekas nemoka tų 10-tūkstačių, ir valstybė kažkaip padengiak adl ieka 5000 per metus, bet tai irl ieka gandai,nes tiksliai tokiso ifnromacijos neradau.. gal kas gali atsakyti? o tai tuoj stojamieji, bijau suklšsti su LAMA BPO prašymų numeriais:(

Žinutė parašyta: 2012-06-11 12:17:59 | Nuoroda

Sveiki,

Taigi šiemet ketinu stoti į Grafikos Bakalaurą VDA, ir niekai pnesugebu ratsi informacijos, kad ir pačios elementariausios...o ir forumusoe vėjai pučia kai įvedi tą VDA.

Taigi,visų pirm norėjau paisteirauti,kad jau yra stoję ar girdėję - kokie egzaminai? man lamoje rašo vizualinė raišką o kitą dieną kompozicija,bet kitur prisikaičiau kad reikės ir tapybos/akvarelės, tai čia prie vizualiėns raiškos? ten niekas neparašyta, kaip žinoti? visų antra,kas žino bent minimaliai kokios temos tų kompozicijų - orientacinės?

be viso to, niekur neskelbiama ir nekalbama kiek valstybės finansuojamų vietų? gal kas nusimano?

Ir galų galiausiai .. jei ir šstoji š okamą girdėjau beveik niekas nemoka tų 10-tūkstačių, ir valstybė kažkaip padengiak adl ieka 5000 per metus, bet tai irl ieka gandai,nes tiksliai tokiso ifnromacijos neradau.. gal kas gali atsakyti? o tai tuoj stojamieji, bijau suklšsti su LAMA BPO prašymų numeriais:(
 

Žinutė parašyta: 2012-07-08 11:30:38 | Nuoroda

Sveiki, kažkaip amžžžinai tylu forumuose ,kas liečia stojimą ar studijavimą Vilniaus Dailės Akademijoje ar Kolegijoje, tad - ar yra šiemet stojančiųjų? (:

Žinutė parašyta: 2012-07-08 11:32:04 | Nuoroda

Ar yra stojusių į meno specialybes, laikiusių stojamuosius egzaminus, kokiais rezultatais išlaikėte?:> tikiuosi kas nors atsakyt, o tai jau atrodo visai tyylus tie menininkai..

Žinutė parašyta: 2012-07-14 11:35:57 | Nuoroda

na nekaip išties, tik 85, susimoviau ir pait žinau kur ,tai bent pyktis neima:> patsai į menus?

Žinutė parašyta: 2012-07-15 20:49:02 | Nuoroda

uch,ačiū, malonu kad kažkas atrašė:> suteikai vilties, konkursinsi manasis 19.19 nes iš lietuvių VB iki 100 man dar labaaai toli:>... labai tikiuosi ,kad pasiseks.

Žinutė parašyta: 2012-07-16 10:14:59 | Nuoroda
KhalPaul rašė:

Sveiki,

Gavau jau visus valstybiniu rezultatus.Planuoju siais metais niekur dar nestoti, o padirbti Anglijoje, nes ten ir tevai gyvena, o jau kitamet kur nors stot.Visgi valstybiniai nelabai kokia: Anglu:96 %, Lietuviu:45% ir Istorija 35% .Bet kazkas sake, kad niekas i tuos rezultatus neziuri, svarbu anglu moket, islaikyt IELTS ir motyvacini laiska parasyt gera.Kas gali pasakyt kiek cia tiesos yra ir ar bus sansu kur i normalesni univera istot?

 Neįmanoma atsakyti, nes labai daug priklauso nuo specialybės, viename unvieristete stiprioji pusė vieni kursai, kitame - kiti, ir nepaskaysi kuris "bendrai" geresnis. Be viso to ,jei surinkai iš Anglų 96proc.  IELTS lyg ir nereikia, bet į tus visų pripažintus "prestižinius" universitetus priima dažniausiai su sąlyga kad gausi/turi 80prc iš visų egzaminų ir panašiai.

 

Žinutė parašyta: 2012-07-16 10:17:28 | Nuoroda

Tai bent nujauti kur tu NORI studijuoti ar jau taip bet kur?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 01:33:59 | Nuoroda

Atleiskit,jei labai jau kvaila tarodo tema,bet kaip minėjau, va : www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/pakviest%C5%B3j%C5%B3-studijuoti-pri%C4%97mimo-%C4%AFforminimas-0  

čia nurodyta reikaligna fotonutorauka, forumusoe gal 3 kart skaičiau kad jos reikalingos dvi ir panašiai... gal kas tiksliai žino kokius dokumnetus vežtis į registraciją? Būčiau labai dėkinga už turputėli rimtos info:> p.s. SVEIKINU VISU ... beproto beproto nuoširdžiaaai

Žinutė parašyta: 2012-07-29 18:52:56 | Nuoroda

Labaa, gal netiksliai atsakysiu, nes įstojau į grafiką o ne į tavąją specialybę, bet vistiek sveikinu ir malonu susipažinti:> iškilo man klausimas ir nerandu niekur informacijos,gal tu žinai - ar priėmė įstatymą daryti rotaciją iš nemokamos į mokamą vietą ir analogiškai kas metus ar vis dar laiko po dvejus ?

Žinutė parašyta: 2012-07-29 19:26:21 | Nuoroda

Atleiskite,jei tkai tema kelesdešimtą kartą ,bet nei vienoje jokio atskaymo ir nebūta,o va žiūrių LAMA BPO yra lentelė, kurioje rodoma diagrama su ženklas,priimtųjų skaičiumi ir panašiai,bet vistiek norėčiau pasitikslinti - kaip sužinoti tiksliai, kur rodoma vieta, ir ar išvis ji rodoma?

Žinutė parašyta: 2012-07-29 23:58:08 | Nuoroda

Prašiau laiškėlį į VDA, žiūrėsime,ką atrašys... bet tai kaip liūdna, į VDA stojančių netrūksta,studijuojačių - taip pat, o tylu nors tu ką:>

Žinutė parašyta: 2012-07-30 22:43:33 | Nuoroda

tiesa,šiandien atrašė kad kas metus rotacija vyksta:)  pati į VDA įstojai?

Žinutė parašyta: 2012-07-31 10:20:55 | Nuoroda
Valentas rašė:

Čia ne apie tingėjimą. Studint reiks ir aš to nebijau, bet aš nežinau ko aš noriu. O kaip surast, ko noriu, aš nežinau....

 Kai ateis laikas sužinosi,skubėti nereikia, juk studijos niekur nepabėgs, ir per metus,nepaisant to ,ką veiksi, vis tiek natūraliai tobulėsi . Manau, metų pertrauka ne tik geras dalykas, bet kartais ir būtinas, net žinant KUR nori studijuoti. kažkaip Lietuvoje įpatingai pasireiškia konvejerio mechanizmas, kuris dažnai ir priverčia sustoti bet kur, visiem nuvargusiems po egzmainų,neatsigavusies, nepamačiusiem pasaulio,o po pirmo kurso dejuoti .Ilsėkis, ieškok savęs ir visada laimėsi, gal net atrasi daugiau nei per visus 4 studijų metus. Man pačiai susiklostė taip,kad metus turėjau laisvės, nors visa gyvenimą žinojau kur noriu stoti, ir tikrai nesigailiu, norai nepasikeitė, bet požiūris - ir dar kaip. Kiekvienas jaučia kaip kam.

P.s. ant dviejų kėdžių nepasėdėsi, gal tie metai ir padės tau suvokti kas yra tavo tikroji laimė ir svajonė:>

Žinutė parašyta: 2012-08-01 19:11:27 | Nuoroda
mariposa rašė:
Alice rašė:

tiesa,šiandien atrašė kad kas metus rotacija vyksta:)  pati į VDA įstojai?

 taip:) i dailetyra

 nuostabu,sveikinu:>

Žinutė parašyta: 2012-08-01 19:12:56 | Nuoroda
shh rašė:

 Ji nerodoma, tačiau bent jau man pasirašant sutartį pasakė kelinta įstojau ;)

 hm,pasisekė, aš užklausiau tai man atrėžė ,kad nei dabar nei dar kada  nebus skelbiama VDA ,tai smalsu paliko :>

Žinutė parašyta: 2012-08-02 01:20:54 | Nuoroda
hermionaa rašė:

 o apie jus jau yra gauta info is universiteto? nes man raso kad dar nera duomenu apie mane :)

 aš pati va 5adienį pasirašiau sutartį iškart pati pirma,bet ir pas man lyg šiol rašo,kad iš unvieristeto duomenys negauti..:>

Žinutė parašyta: 2012-08-12 17:07:07 | Nuoroda

Sveiki, a6 taip va galvoju,jei aš įstojau į VDA, o ten studijos prasideda nuo spalio mėnesio tai oficialiai ir LSP man išduos/galios tik nuo spalio? hm..