Vartotojo Beatukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-11 14:04:26 | Nuoroda

Parašiau šią specialybę pirmu numeriu, dabar laukiu rezultatų egzų.

Nežinau, prisiskaičiau visko, vieni peikia, kiti giria, bet kažkaip traukia mane čia labiausiai :)

Ilgai rinkausi ką rašyt pirmu numeriu  ar VU VIV ar VGTU KI ar VDU VK,  parašiau VIV`ą, jei įstosiu, tikiuos nenusivilsiu ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-11 14:04:27 | Nuoroda

Parašiau šią specialybę pirmu numeriu, dabar laukiu rezultatų egzų.

Nežinau, prisiskaičiau visko, vieni peikia, kiti giria, bet kažkaip traukia mane čia labiausiai :)

Ilgai rinkausi ką rašyt pirmu numeriu  ar VU VIV ar VGTU KI ar VDU VK,  parašiau VIV`ą, jei įstosiu, tikiuos nenusivilsiu ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:20:16 | Nuoroda

sveiki, gavau pakvietimą studijuoti vnf viešojoje komunikacijoje ir vf lietuvių filologijoj ir reklamoj vu khf. bet visada norėjau į komunikaciją ir galvoju dalyvauti antrame etape dėl vf. mano kb - 17,94. ar turiu šansų įstosti į vf?

"Antrajame etape asmeniui:
galima dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu pirmojo etapo metu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja mokykla (bet negauta stipendija) ir 1–2 pageidavimais negautas pasiūlymas studijuoti valstybės finansuojamoje studijų vietoje;"

ar gerai supratau, jog aš pavyzdžiui dabar galiu pasirašyti sutartį dėl vnf ir dalyvauti antrame etape dėl tos pačios specialybės vf vietos? 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:56:41 | Nuoroda

sveiki, aš taip pat dalyvausiu antrame etape. dabar pasirašysiu sutartį dėl mokamos vietos, ir bandysiu gaut vf per antrą, kadangi pirmu turu gavau vf pakvietimą į lietuvių filologiją ir reklamą, kuri buvo šeštoj vietoj sąraše ir aš ten baaisiai nenoriu, o vnf gavau - tai ko laaabai norėjau ;) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:16:36 | Nuoroda

Neiro,

 

 Antrajame etape asmeniui:

galima dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu pirmojo etapo metu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja mokykla (bet negauta stipendija) ir 1–2 pageidavimais negautas pasiūlymas studijuoti valstybės finansuojamoje studijų vietoje;

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:16:36 | Nuoroda

Neiro,

 

 Antrajame etape asmeniui:

galima dalyvauti tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos (ir studijų stipendijos), jeigu pirmojo etapo metu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja mokykla (bet negauta stipendija) ir 1–2 pageidavimais negautas pasiūlymas studijuoti valstybės finansuojamoje studijų vietoje;

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:32:07 | Nuoroda

neiro, dėl šito tiksliai nežinau, todėl nenoriu gąsdinti ;D paskambink į lamabpo ir paaiškins tau viską ;)

carolinee, taip jei pasirašai vnf sutartį, gali antram etape pretenduot į vf, pati skambinau į lamą. aš rašysiuos sutartį šiandien, nes ryt antro etapo pradžia ;) 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 11:45:34 | Nuoroda

labai bijau informatikos testo? noriu paklausti kokia jo sandara? ar jo tipas bus toks, koks buvo anglų testo ar reikės parodyti įgūdžius dirbant su įvairiomis programomis ? noriu bent kažką šiek tiek pasikartoti, prisiminti ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 18:15:59 | Nuoroda
ievaxxxx rašė:
fainamergaite rašė:
justejonikaite rašė:

Mano specialybėj liko 4 laisvos vietos, bet aš į vnf įstojau trečiu numeriu, tai vilčių turiu... :) 

 Mano specialybėse norimose liko vienoj 25vf vietos, kitok 19vf vietų. Čia daug ar mažai? ;/

 Daug................................................. :) :) :)

 laabai daaaug... pasisekė :) o aš dabar bijau jungtis prie lamos, kad pažiūrėt ar liko vietų ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-31 19:22:59 | Nuoroda
lifainamergaite rašė:
Beatukas rašė:
ievaxxxx rašė:
fainamergaite rašė:
justejonikaite rašė:

Mano specialybėj liko 4 laisvos vietos, bet aš į vnf įstojau trečiu numeriu, tai vilčių turiu... :) 

 Mano specialybėse norimose liko vienoj 25vf vietos, kitok 19vf vietų. Čia daug ar mažai? ;/

 Daug................................................. :) :) :)

 laabai daaaug... pasisekė :) o aš dabar bijau jungtis prie lamos, kad pažiūrėt ar liko vietų ;D

 Nebijok, mes su tavim 

 liko 4 vietos, pernai antru turu į vf įstojo su 17,54, bet įdomu kiek laisvu buvo, o mano kb - 17,94. na bet, penktadienį bus aišku viskas :)

Žinutė parašyta: 2012-07-31 20:06:41 | Nuoroda

Alinuke, įstosi :)

bet nesakykit, jau šita vasara - tai aš jau geriau patylėsiu, tiek nervų per egzų, o dabar dar daugiau nervų su tais etapais ;/ pirmu gavau vf ir vnf, bet į vf vu khf nenorėjau, nes lietuvių filologija niekad netraukė, o iki komunikacijos pritrūko vos vos, kaip mama mano išsireiškė kai pažiūrėjom galimybių diagramas, tai šlagbaumas prieš pat nosį užsidarė :(  

Žinutė parašyta: 2012-07-31 20:43:03 | Nuoroda
gabija8 rašė:
Beatukas rašė:

Alinuke, įstosi :)

bet nesakykit, jau šita vasara - tai aš jau geriau patylėsiu, tiek nervų per egzų, o dabar dar daugiau nervų su tais etapais ;/ pirmu gavau vf ir vnf, bet į vf vu khf nenorėjau, nes lietuvių filologija niekad netraukė, o iki komunikacijos pritrūko vos vos, kaip mama mano išsireiškė kai pažiūrėjom galimybių diagramas, tai šlagbaumas prieš pat nosį užsidarė :(  

 Oj visiskai Tau pritariu viskam! Tiesa mano kb tik 17.8 tai pritrukau daugiau nei Tu. Taigi jei jau tu viena vieta is 4 uzimsi man tik 3 liks :D kaip manai ar vetra su tokiu kb rasyt 1nr? nes yra kitu spec. kuriose liko daugiau vietu, gal ten butu didesne tikimybe... ;/

 pernai antru turu įstojo su 17,54 mažiausiu, o čia tavo kb tai 17,8 ar 17,80?? pasižiūrinėk tų pernykščių specialybių kb ir tada nuspręsk, kur labiausiai nori :)) sėėėkmės! gal netgi susitiksim :))

Žinutė parašyta: 2012-08-02 18:40:33 | Nuoroda

aš taip pat didelių vilčių nededu, stengiuos nesijaudint ir mažiau galvot apie tai, prisinervinau jau šią vasarą pakankamai :) linkiu ir aš visiems sėkmės! parašykit kaip pasisekė rytoj :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 11:51:17 | Nuoroda

aš ir sapnavau, kad lamą vis atsidarinėju, tada prabundu, užmiegu ir vėl tą patį sapnuoju :D taaip žiauru :D 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:02:18 | Nuoroda
 
arnettas rašė:

o kai sutarty pasirasai su univeru/kolegija poto pranes kas nors kad istojau?

 nelabai supratau klausimo, nu bet jei esi pasirašęs sutartį su viena aukštąją mokykla ir įstoji į kitą, tada turi važiuoti nutraukti senąją sutartį. 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 12:36:13 | Nuoroda
 
Neiro rašė:

 As jau gavau rezultata. : ) 

 

 gaavau ir as!!!! vdu viesoji komunikacija VF!!!! aaaaaa!!! kur tu, neiro, gavai? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-03 15:54:53 | Nuoroda
gabija8 rašė:
SallyD rašė:
gabija8 rašė:
Beatukas rašė:
 
Neiro rašė:

 As jau gavau rezultata. : ) 

 

 gaavau ir as!!!! vdu viesoji komunikacija VF!!!! aaaaaa!!! kur tu, neiro, gavai? :)

 Busim kartu!!!!! as ir vdu viesaja komunikacija vf!!

 Prisidedu prie vdu viešosios komunikacijos vf! :D

 Kaip smagu!!! Jau galvojau, kad nesulauksiu sios dienos! 

 nu vaa, ir susirinkom visas keturias vietas! ;D sveikinu, būsimos kursiokės!!!!!! 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 16:28:29 | Nuoroda
SallyD rašė:

Mokėti 120lt, deja, reikės iš naujo (bent jau VDU). Bet atgausiu 500lt, kuriuos sumokėjau už mokslą.

 rašiau vdu el.laišką ir sakė registracijos mokesčio iš naujo mokėti nereikia :) 

Žinutė parašyta: 2012-11-26 17:46:31 | Nuoroda
lklklklk rašė:

 Sveiki, kokia tikimybė įstoti į  Valstybės finansuojamą Viešąją komunikaciją neturint informacinių technologijų metinio pažymio? O ar įmanoma įstoti į Valstybės nefinansuojamą vietą nelaikius anglų kalbos egzamino ir neturint inf. techn. pažymio?

 

Ačiū

Pati studijuoju komunikaciją nemokamoj vietoj, tai be informatikos metinio į nemokamą vietą gali įstot, tik tuo atveju, jei labai gerai išlaikysi šiai studijų programai reikalingus tris egzaminus.

į mokamą be anglų ir informatikos pažymio įstoti, manau, gana realu :)