Vartotojo langueur pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-06 00:29:38 | Nuoroda

Aš taip pat galvoju studijuoti šią specialybę, tik dar dvejoju pirmu nr rašyt ją ar istoriją. Gal kas galėtumėt patarti? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-06 00:38:42 | Nuoroda

Kiek girdėjau, šiuo metu istorija ir kultūros istorija ir  antropologija lenktyniauja tarpusavy. Ir dabar pati mastau Nr 1 rašyt kurią specialybę. Man gryna istorija yra idomesnė, bet sakoma su antropologija daugiau perspektyvu ir platesnė specialybė. Tai net pasimečiau ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-06 00:50:49 | Nuoroda

Aš ir nelabai suprantu su tomis gretutinemis. tai kada jas galima rinktis? sakykim, jei studijuoji kokia socialine spec, tai gretutine negali būti humanitarine?

Žinutė parašyta: 2012-07-06 15:48:19 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:
Li rašė:

Mano balas 19.54 ;] As irgi dvejoju del ateities perspektyvu, bet manau tai geriau nei gryna istorija ;]

 oho, visi su kokiais aukštais...dar galiu neįstot 

 o koks tavo balas? ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-07 14:51:50 | Nuoroda

Mano panašus, manau su tokiu tikrai istot turesi ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-07 14:58:01 | Nuoroda

Sveiki, gal kas planuojat šią specialybę rinktis? Ką manot apie ją? ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:13:35 | Nuoroda

Aš taip pat mastau apie leidyba, ir būtu įdomu išgirsti atsiliepimus ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:15:30 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau VU prie savo pasirinktos specialybes taip pat studijuoti ir gretutine, tik nežinau ar verta. Gal yra jau studijavusių? Ar užtenka laiko abiem specialybėm? Ar geriau susikoncentruoti ties viena? O gal yra daugiau žmoniu mąstančiu apie gretutines studijas?  Pasidalinkit mintimis ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:25:09 | Nuoroda

Mastau kolkas apie 3 spec: istorija, kulturos istorija ir antropologija, šaltinotyra ir archivystika. Norisi kažką su istorija ;] bet aš nesuprantu, nuo kada būtų galima pradėti studijuoti ir gretutines studijas, nes radau vu tinklapy, kad norint studijuoti gretutines studijas studentas fakultetui turi pranešti ne mažiau nei likus 1 semestrui iki studiju pradžios. Tai kaip suprantu studijos būtų tik nuo 2 semstro? O į gretutines studijas priima pagal ką? nėra kažkokio atskiro stojimo? visi norintys? :D

Be to  labai bijau kad neužteks laiko abiem specialybem

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:20:27 | Nuoroda

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:51:46 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:

 kaip manot, kurios studijos geresnės ir perspektyvesnės kultūros istorija ir antropologija ar istorija? :)

 Mane šitas klausimas irgi kankina, Net nežinau ką geriau rašyt pirmu numeriu istorija ar kultūros istorija ir antropologiją. kažkiek gasdina, kad šios specialybes nera labai perspektyvios. asmeniškai mane labiau traukia istorija, tačiau sako, kad kultūros istorija ir antropologija yra perspektyvesne. ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-09 17:15:34 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Kaip jums gali neužtekt laiko, jeigu gausit tiek pat kreditų, kiek studijuodami pasirenkamuosius dalykus be GS? :D Tiesiog vietoj jų turėsit tos specialybės branduolio kursus ir tiek. VU jums daugiau kreditų nemokamai neduos :D  

 Tai patartum studijuoti gretutines? ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-09 17:24:36 | Nuoroda
San:> rašė:
Rokas Ž. rašė:

 kaip manot, kurios studijos geresnės ir perspektyvesnės kultūros istorija ir antropologija ar istorija? :)

 Visus metus ir as svarsciau ar kulturos istorija ar istorija. Buvau nusprendusi, kad kulturos istorija yra perspektyviau, taciau dabar pirmoje vietoje nera nei vienos is siu specialybiu. Dauguma sneka, kad abi sios specialybes nera perspektyvios ir jie mane itikino. ;D Tikiuosi neteks gailetis. :)

 

tai kulturos istorija ir antropologija studijavai?

 

Žinutė parašyta: 2012-07-09 23:07:58 | Nuoroda
Daydsil rašė:

20,46 + 4 už olimpiadas tai 24,46 :D
Man visiškai tas pats, ką sako žmonės - perspektyvu tai ar ne. Save matau istorijoje ir niekur kitur, o perspektyvų vaikymasis, atleiskite, yra tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo kelio.
Tarp kitko, nemanau, kad istorijos studijos yra kažkokios labai įdomios, super novatoriškos ir panašiai. Universitetas nebe mokykla, ten reikia PAČIAM siekti mokslo, ieškoti žinių. Mokykloje viskas paduodama it ant lekštutės - va jums PRIVALOMA literatūra ir t.t ir panašiai, o universitete - kiekvienas savo likimo kalvis ;)
VDU istorija atrodo gan patraukliai, bet Kaune nėra svarbiausių archyvų (kurie yra Vilniuje), tad mano taikia ir visiškai subjektyvia nuomone, VU istorija yra pranašesnė už VDU istoriją :)
Tai va, laukiam liepos 27 (berods) ir susipažįstam su naujais grupiokais :)

Tarp kitko, smalsu - kiek maždaug priimama studentų į VU istoriją kasmet? Net neįsivaizduoju.

 ohoooooo, apakau. įtikinai ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-10 18:33:12 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:
langueur rašė:

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

 pagrindinės studijas, o gretutinė pedagogika 

 pedagogika? o kdl tada į pedagoginį nestojai? gal grupiokai būsim, aš mastau taipogi istorija arba kulturos istorija ir antropologija viena studijuot pagrindine, o kita gretutine ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-11 14:51:15 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:
langueur rašė:
Rokas Ž. rašė:
langueur rašė:

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

 pagrindinės studijas, o gretutinė pedagogika 

 pedagogika? o kdl tada į pedagoginį nestojai? gal grupiokai būsim, aš mastau taipogi istorija arba kulturos istorija ir antropologija viena studijuot pagrindine, o kita gretutine ;]

 Planavau į VPU...bet daug kas sako, kad VU žymiai geresnės kokybės studijos :)

 aš taip pat manau ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-11 17:20:08 | Nuoroda
zivile71 rašė:

aš irgi planuoju į istoriją arba kultūros istoriją ir antropologiją, tik niekaip negaliu nuspręsti kur geriau. O kokie jūsų kb?

 

 Mano 18.88 tavo?

Žinutė parašyta: 2012-07-12 15:53:22 | Nuoroda

Aš mastau apie tai. Tik nežinau, ar yra kokių perspektyvų, ar sunku studijuoti ir pan. gal kas galit savo nuomone pasidalyti? ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-13 00:20:09 | Nuoroda
kornita rašė:

Perspektyvos yra žiauriai dedelės:) Mokytis vieni sako, kad labai sunku, kiti sako , kad nėra sunku, nes tikrai nespaudzia su tais inžineriniais dalykais:) Aš tai garantuotai čia. Koki turi KB?

 17.76 o tavo? kaip manai su tokiu ymanoma ystot? nes niekur neradau praejusiu metu balu

Žinutė parašyta: 2012-07-15 16:30:38 | Nuoroda

O kaip manot, leidyba ganėtinai perspektyvi?;]