Vartotojo lapukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:16:15 | Nuoroda

Aš mokausi KTU technikos vertimą, man tai labai patinka.. moduliai gana įvairūs, nuo literatūros iki mechanikos inžinerijos.. tačiau su inžineriniais dalykais nespaudžia, labiau supažindina. Be to, smagu tai, kad būdami studentai gaunam darbo, ką jau kalbėti kai baigsim šią spec. Siūlauk KTU ;) 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:25:18 | Nuoroda

Gal yra žmonių, kurie čia žada stoti? :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:28:33 | Nuoroda

Medijų filosofiją baigė mano brolis, jam labai patiko mokytis ten, patiko dalykai dėstomi, dėstytojų kultūra. Jei traukia prie filosofijos, nedvejok  

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:33:26 | Nuoroda

Aš irgi išėjau iš studijų savo iš Vytuko, db bandau į KTU :D mokiausi filologiją, bet nusprendžiau geriau vertimą daryti, nes siūlo KTU Technikos kalbos vertimą. Kaimynė tokia mokosi, tai sako, kad nieko, nu žiūrėsim, pirma įstoti reikia :D  

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:37:17 | Nuoroda
Prietema rašė:

Sveiki. Mokausi 10 klasėje. Dabar tas metas, kai reikia rinktis dalykus ir žinoti bent būsimų studijų kryptį. Labai sunku apsispręsti, nes man sekasi visi dalykai. O patinka tiek tikslieji (matematika, informatika, fizika), tiek humanitariniai, t.y. kalbos. Kaip neprašauti pro šalį? Manau, kad tikslieji mokslai yra perspektyvu, mąstau apie matematines specialybes, tokias, kaip finansų ir draudimo matematika, ekonometrija.. Tačiau baiminuosi, kad įstojus pasirodys, kad neturiu to matematinio mąstymo, bus per sunku ir nieko nesuprasiu... kaip alternatyvą galvoju apie anglų filologiją, nes visai norėčiau būti vertėja, išmokti daugiau kalbų.

Esu labai neapsisprendusi, prašau patarimų, kaip suprasti, kas aš esu - tiksliukė ar humanitarė.

 KTU siūlo labai fainą programą - Techniko kalbos vertimas - joje galima būti filologu + vertėju+ techniku :) Pasižiūrėk :) Taip galima suderinti humanitarinius ir tiksliuosius mokslus, technologijas, inžineriją :)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:25:10 | Nuoroda
Kamilyteaa rašė:

Joa, nžn, kas geriau.. neapsisprendžiu tarp VU vertimo ir KTU, gal kas zinot kas geriau???  

 Aš pirmoj vietoj rašiau ktu, paskui vu.. draugė mano ktu mokosi, jai ten labai patinka, o apie vu tai mažai nusimanau... iš seno tai jis toks turintis vardą, bet ką žn, db reikia žiūrėti į kai ką daugiau nei vien vardas...

Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:32:49 | Nuoroda
kornita rašė:

Manau KTU vis delto labiau prie technikos univeras

Nu kaip čia geriau pasakius, Humanitarinių mokslų fakultetas tai nesvarbu kokiame universitete, jis Humanitarinis :)  taip technikos yra, bet tokios, kad išmoko dirbti su vertimo programomis, yra vienas pusmetis informatikos... Be to, KTU turi kokias perspektyvas, yra puikios galimybės išvykti mokytis pagal mainų programą :)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 11:40:22 | Nuoroda

Nu jis tai mokydavosi normaliai, bet juk tam ir stoji, kad kažką išmoktum :)