Vartotojo wikulee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-05 15:46:20 | Nuoroda

Sveiki:) gal kas mokosi VU ekonomika, bankininkystės ir finansų srityje ir galite apie tai papasakoti?

Žinutė parašyta: 2012-07-09 13:39:40 | Nuoroda

Aš taip pat žadu čia stoti,jei nepavyks įstoti į VU KHF:)

Žinutė parašyta: 2012-07-09 13:50:54 | Nuoroda

Aš 2 nr rašysiu ktu finansus, vdu i viso nerašysiu:)

Žinutė parašyta: 2012-07-10 17:53:01 | Nuoroda

Mane ir traukia pati ekonomika, bet kai visi prigąsdino kad ir taip daug ekonomistų, nusprendžiau rinktis finansus. Galvojau kur geriausiai juos studijuoti, labai gera ekonomikos mokytoja patarė stoti į VU. Ten įstojama į ekonomiką, bet po antrų metų,jei neklystu, galima rinktis specialybę, o viena iš specialybių ir yra finansai:) Diplome rašysis ekonomikos bakalauras, bet turima ir ekonomikos žinių ir plačių finansinių gebėjimų:) Jei nepavyks į VU KHF ekonomika, liks KTU finansai:)

Žinutė parašyta: 2012-07-12 16:44:03 | Nuoroda

Dabar skaičiau kad tie finansai irgi 3 vietoj pagal populiarumą stojant, tai net kyla abejonių ką galiu mokintis, kad turėčiau darbą ir kad patiktų;/

Žinutė parašyta: 2012-07-14 11:44:49 | Nuoroda
studis rašė:

wikulee gali stoti ir KTU į ekonomiką, nes čia taip pat antrame kurse turėsi rinktis specializaciją ir viena iš jų yra finansai ;)

 reiks parašyti,kad ilgesnis sąrašas būtų:)

Žinutė parašyta: 2012-07-14 11:48:39 | Nuoroda
studente1991 rašė:

Sveiki visi! Taigi pati prie du metus ieskojau inofrmacijos apie sia studiju programa, todel dabar stengsiuos padeti jums ir aprasyti savo ispudzius. Taigi baigiau antra VU ekonomikos kursa ir ispudziai ne patys geriausi... Deja, bet ta dauguma neigiamu atsiliepimu yra visiska tiesa. Dabar labai labai gailiuosi ir grauziu save kad stojau butent i sia specialybe. Ir daugelis kurso bei grupes draugu man pritaria. Taigi pabandysiu nupiesti jums esama situacija. Prasimokiau du metus ( ir atsakingai galiu sakyti kad mokiausi, o ne tik pratempiau laika, ar prasedejau paskaitas), bet deja nieko naudingo neismokau... Studiju programos visiskai pasenusios, kaip ir destytoju poziuris... Nuosirdziai tariant, pasneku su draugais kurie mokosi kituose universitetuose, ar kolegijose ir pavydziu jiems baltu pavydu, nes naudos jie gauna zymiai daugiau. Apie praktika kalbeti net neverta nes tokios cia nera, vien tik sausa ir pasenusi teorija, kurios kalimas (as stengdavausi isigilinti, vis dar tikejausi kad bus naudingos zinios ateityje, bet deja dabar jau supratau kad visa tai bergzdzias reikalas) neduoda jokios naudos. Taigi mano nuosirdus patarimas butu nestoti, ir tikrai ne is piktos valios tai rasau, taciau tik is savo patirties stengiuosi padeti kitiem nepadaryti klaidos. Jei turit kokiu klausimu susijusiu su VU ekonomika, rasykit privacias zinutes ar klausimus cia, tikrai stengsiuos padeti ir atsakyti viska ka galesiu. Tai tike mano ispudziu baigus antra VU ekonomikos kursa :)

 O tu mokaisi Vilniuje? Nes iš VU KHF kas mokosi ekonomiką, girdėjau gerus atsiliepimus..Programa atrodo turėtų būti ta pati, bet atsiliepimai skirtingi. Ar čia nuo dėstytojų priklauso ar nuo kažko kito?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:05:41 | Nuoroda

 As irgi i finansus;)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 19:57:04 | Nuoroda

Finansai su 18,74

Žinutė parašyta: 2013-01-12 16:56:49 | Nuoroda

Na as galiu padeti kalbant apie KTU finansus,nors pati dar pirmakurse:)