Vartotojo Stjudent pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-22 23:33:51 | Nuoroda
Silvoote rašė:

Klausykit.. man čia vienas klausimas kilo.. Ar studijuojant medicina yra matematika? Nes kad fizikos kažkiek yra tai tikrai žianu. Ir jei yra matė, ar įmanoma patmept žmogui kurio protas ryškiai nematematinis? :D

 Kaip dėl VU, tai pas mus nėra matematikos.

Žinutė parašyta: 2012-07-24 00:44:17 | Nuoroda

 Na šiaip tokios diskusijos yra sveikintinas dalykas, nes moksleiviai stoja į mediciną įsivaizduodami, kad čia viskas ir visi gražūs, teisingi, tvarkingi, balti ir pūkuoti. Tada įstoję supranta, kad pateko į mėsmalę, kur vadovaujamasi išlikimo instinktais ir vyksta natūrali atranka, kur turi kovoti už savo išlikimą dantimis ir nagais (kalbu ne tik ir net ne tiek apie studijas, kiek apie tolimesnę karjerą).

 Ir tuomet tiems, kurie neturėjo vidinės motyvacijos ir varomosios jėgos, stojo iš kažkokių neaiškių ir blankiai įsivaizduojamų finansinių, įvaizdžio ar kitų paskatų, pasidaro baisu ir liūdna. Jie stengiasi kuo greičiau susirinkti savo daiktus ir dingti kuo toliau nuo tos kadaise, atrodo, išsvajotosios specialybės.

 Tokių pavyzdžių esu matęs ne vieną, ne du ir net ne kelioliką. Taigi, absolventų pastangos išsiaiškinti, kas gi iš tikrųjų ta medicina ir ko iš jos tikėtis (bei ko medicina tikėsis iš jo), labai sveikintinos ir propaguotinos.

Žinutė parašyta: 2012-07-24 15:09:23 | Nuoroda
MissBootee rašė:

na bet nepabandęs nesužinosi :) kam čia iškart pradėt graužtis.. nepatiks tai nieko baisaus, išeisi ir rasi kitą specialybę :) o aš tai pavargau jau klausytis tų kalbų, kurios vien gąsdina ir gąsdina..

 Nesigąsdink :) Čia labiau skirta rožinių akinių profilaktikai ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 13:05:18 | Nuoroda
agnolija rašė:
Stjudent rašė:

 Na šiaip tokios diskusijos yra sveikintinas dalykas, nes moksleiviai stoja į mediciną įsivaizduodami, kad čia viskas ir visi gražūs, teisingi, tvarkingi, balti ir pūkuoti. Tada įstoję supranta, kad pateko į mėsmalę, kur vadovaujamasi išlikimo instinktais ir vyksta natūrali atranka, kur turi kovoti už savo išlikimą dantimis ir nagais (kalbu ne tik ir net ne tiek apie studijas, kiek apie tolimesnę karjerą).

 Ir tuomet tiems, kurie neturėjo vidinės motyvacijos ir varomosios jėgos, stojo iš kažkokių neaiškių ir blankiai įsivaizduojamų finansinių, įvaizdžio ar kitų paskatų, pasidaro baisu ir liūdna. Jie stengiasi kuo greičiau susirinkti savo daiktus ir dingti kuo toliau nuo tos kadaise, atrodo, išsvajotosios specialybės.

 Tokių pavyzdžių esu matęs ne vieną, ne du ir net ne kelioliką. Taigi, absolventų pastangos išsiaiškinti, kas gi iš tikrųjų ta medicina ir ko iš jos tikėtis (bei ko medicina tikėsis iš jo), labai sveikintinos ir propaguotinos.

 man tai baisu skaityt tokius komentarus kokią aplinką savo galvoj aplink susikursi, tokią ir turėsi. studijuoju mediciną, bet nei su mėsmale, nei su kova nagais ir dantim neteko susidurt. aišku, pilna besiskundžiančių aplink, bet tas problemas žmonės patys savo galvoj susikuria.

tokie pasisakymai man kvepia noru pasigirt, išaukštint save ar auką suvaidint, kad visi žavėtųsi ir užjaustų, kad taip sunkiai mokosi, tokioj baisioj aplinkoj gyvena

 Labai džiugu, kad Jūs taip galvojate :) Aš irgi savo laiku mąsčiau lygiai taip pat. Deja, realybė yra tokia, kokia yra.  O kad galbūt apie tai nereikia šnekėti jaunimui, stojantiesiems - gal ir taip. Bet visgi manau, dozė neigiamo požiūrio yra sveika, o kas jau tiesa ar ne, patys per savo patirtį atsirinks :)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 13:08:21 | Nuoroda
Arus rašė:

Norėjau paklausti ar dokumentų pasirašymas vyks ir savaitgalį ar po penktadienio tik pirmadienį bus galima pasirašyt? 

 Šeštadienį galima, sekmadienį - ne :)

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Atmintine_I_pakopa_elektronine_zemelapis.pdf

Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:05:46 | Nuoroda

 Sveikinu tuos, kurių svajonės jau išsipildė :) Tiem, kam nepasisekė, linkiu nenusiminti ir bandyti toliau.

 Ypač sveikinu naujuosius VU gyventojus prisijungus prie mūsų akademinės bendruomenės ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-29 00:04:23 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:

Ką reik iki rugsėjo pasidaryt įstojus į VU :D?

Pasirašyt sutartį, pasidaryt LSP, nusipirkt baltą chalatą :D, ką dar :)?

Kada mes gausim kuratorių :D

 Sudalyvaut stovykloj (www.fuxai.lt), tada gerai pailsėt likusią vasarą :) Kuratorių gausit per mokslo metų pradžios šventę.

Žinutė parašyta: 2012-07-29 00:09:12 | Nuoroda
Felis_silvestris rašė:

ė, kaip čia su tuo anglų kalbos testu? Čia tik LSMU studentams ar ir VU? :D 

 VU nėra tokio testo ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 00:10:13 | Nuoroda
slepiuosi rašė:

Gal kas žinot, kur Vilniuje galima rasti pirkti baltų chalatų?

Santariškėse (Medita), Vilniaus gatvėje (Vilniaus medicinos technika) ir Kalvarijų gatvėje (Vilniaus Euridikė - čia chalatai pigiausi). Antakalnyje dar lyg kažkur yra, bet nesu ten buvęs.