Vartotojo Triufeliz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-12 23:38:58 | Nuoroda

 Bandysiu i VDU istorija, konkursinis balas 17,4, i nemokama tureciau istot.

Žinutė parašyta: 2012-07-12 23:41:28 | Nuoroda

 Sveikas, na as bandysiu stoti i VDU istorija, cia man atrodo mieliausias mokslas, pagal praeitu metu konkursini bala tureciau istoti nesunkiai. Konkursinis 17,4. O tau kaip ? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 19:46:29 | Nuoroda

 Nu jo, suprantama, pries pat atsakymu isvakares lenda durnos mintys i galva :))

Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:17:19 | Nuoroda

Imanoma antrame etape istot i VF ?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:26:44 | Nuoroda

 Bet mane toks idomus klausimas kamuoja, perdaug pries tai apie tai nemasciau, jeigu zmogus paraso tas studijas 1 numeriu su zemesniu balu (mazdaug ant 1 balo) nei kitas ir jis istoja i VF, o kitas negauna pakvietimo, parasydamas tas studijas 4 numeriu. Taip normalu?

 

Cia tik toks siaip klausimas, nes pasirodo nelabai nusimaniau apie sita visa procesa.

 

Aciu uz atsakyma.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:40:13 | Nuoroda

 Tai gaunasi taip, kad nuo 3 numerio jau nebesvarbu ka rasai, nes nepriims taves vis tiek :) nu kazkas tokio, aciu uz atsakyma, bus ryt ka pasiskaityt.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:07:03 | Nuoroda

 Sveiki, labai idomu butu suzinoti koks siemet maziausias konkursinis balas patekes i VDU Istorijos studijas ir kokie realus sansai bei patartini variantai antrame etape bandant vel ten stoti su 17,4 konkursiniu balu? Aciu.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:12:15 | Nuoroda
petronyte rašė:

 Man atrodo galima bus keisti eiliskuma,bet kazko naujo prideti nebe,cia kiek as girdejus,nesu tikra,kad tai teisinga

 O tai vnf bus galima prirasyt?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:36:43 | Nuoroda

 Nu idomiai cia labai, tai turbut isvis kitais metais reiks stot.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:48:58 | Nuoroda
Alinuke rašė:

 Į lama bpo skambinau, negalėsim keisti nieko tik eiliškumą :)

 Aisku, o kaip ten del to mokescio kazkokio gal zinai ?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:00:49 | Nuoroda
Alinuke rašė:
Triufeliz rašė:
Alinuke rašė:

 Į lama bpo skambinau, negalėsim keisti nieko tik eiliškumą :)

 Aisku, o kaip ten del to mokescio kazkokio gal zinai ?

 kokio mokesčio?

 Na jei nori dalyvaut antrame etape tai reikia susimoketi, ar ne taip?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:04:22 | Nuoroda
sunflower rašė:
Triufeliz rašė:

 Nu idomiai cia labai, tai turbut isvis kitais metais reiks stot.

 Kiekvienais metais KB balai kyla ir kyla i norimas studijas. Tad sansas istot kitais ar dar kitais metais  vis mazeja ir mazeja.

 Na as siemet padariau labai labai didele klaida, todel del to greiciausiai negalesiu istoti nei i mokamas, nei i nemokamas studijas. Kitais metais turesiu bent galimybes istoti i mokama...

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:05:57 | Nuoroda

 Tai tiek to, tik pasiklausiau, nes pernai tai tiksliai zinau, kad buvo toks variantas.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:53:49 | Nuoroda

 Tai kaip supratau nuo ryt bus galima keisti eiliskuma jau pasirinktu studiju, bet nieko naujo prirasyt nebus galima.

O pavyzdziui bus dar 3 ir 4 berods etapai, tuomet bus jau galima is naujo studijas rasyt ?

 

Aciu.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:02:25 | Nuoroda
KatyCka rašė:

 idomu reiks pasiskambint, pvz jeigu as rasiau tik vf vietas ir i jas nepataikiau, tai man vel su vf stot? truputi nelogiska butu...jei nepriima  pirmu tai, ir antru tas pats bus.. kdl negali keisti ir ten prirasyti vnf i ta pacia specialybe....  keista issilaikai gerai egzus turi normalu kb ir neistoji....tik lietuvoj taip galima......

 Tai taip ir man nutiko, skambinau neseniai, tai sake tik eiliskuma galima keist 2 etape, nuo ryt. Bet lygtais bus 3 ir 4 etapas dar...

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:22:24 | Nuoroda

 Kur cia nesinervuosi, kai pavyzdziui tavo (siuo atveju mano) issvajotosios specialybes konkursinis per metus pakyla net ant 1 balo! Ir truko tikrai neitin daug iki nemokamos. Abydna :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:25:45 | Nuoroda
Susideginkit ;* rašė:

 Sveiki, jeigu gavau vnf/st 4u numeriu rasyta specialybe kvietima studijuoti. Ar galiu dalyauti antrame etape jeigu visos mano studiju programos parasytos vnf/st arba vf, ir ar gauciau kvietima ten pat studijuoti jeigu neistociau i pirmus 3 kvietimus. Dekui .

 Manau tau vertetu pasiskambinti arba parasyti laiska lamai ir tada bus viskas aisku del to.

 

Mano ta issvajotoji specialybe buvo Istorija VD universitete.

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:31:35 | Nuoroda
migle6699 rašė:

pasirodysiu kvaila,bet paaiskinti normaliai kaip apsiskaiciuoti man savo konkursini bala,aciu :)

 Is ties gan rimtas klausimas :D Suvedi googlej konkursinio balo skaiciuokle ir tau ismeta daugybe pasirinkimu, jeigu netinka tas apskaiciuotas Lamoj :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:34:15 | Nuoroda
Paul1us rašė:

Sveiki. Labai mazai truko, kad istociau i VF vieta KTU informatikos inzinerijoj arba multimedijoj ir VDU multimedijoj. Mano balas 13,22, pagal diagramas paziurejus paskutinis istojo su 13,36 ar 13,39. Yra sansu per antra etapa gauti kazkuria is siu specialybiu VF vieta ?

 Nu cia jau kaip Dievas duos. Man ir panasi situacija, tad noriu tiketi, kad galymybiu yra :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:38:22 | Nuoroda

 Sveikinu visus istojusius i sia specialybe, man deja net nepavyko i VDU istorija istot :/