Vartotojo efghijklmn pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-15 20:15:32 | Nuoroda

Sveiki, būsimieji orientalistai, spaudžiu visiems dešinę. Visada buvau šiokia tokia avantiūristė, tad nepabūgau japonologijos įrašyti antru numeriu, nors internete galima prisiskaityti visko, pvz.: kažkas baigė japonologiją, o dirba maksimos vadybininku. Brr.. Nesinori net galvot apie tai renkantis tokią iš pažiūros pavydėtinai orginalią studijų programą. Ne paslaptis, kad pirmu nr. įrašiau skandinavistiką, tačiau teko šią svajonę palaidoti, nes neturiu antros kalbos pažymio. O va su geografija įdomi istorija- dvyliktai klasei įpusėjus ir VU delegacijai mūsų mokykloj apsilankius man susišvietė, kad noriu į antropologiją, taigi žaibo greičiu atsiskaičiau 11 kl. ir 12 kl. pirmo pusmečio kursus ir štai turiu B lygio 9. O pačią antropologiją praspyriau, nes patyrinėjus programą pamačiau, kad daugiausiai ten moko senovės lietuvių istorijos, o tikros antropologijos deja tik vos vos... haha, pamenu dar draugai traukė per dantį, atseit kam pusė dvyliktos kl. vargau su ta geografija, bet štai ir atsipirko man ji . Tikiu, kad jei čia įstosiu, laukia mažų mažiausiai keturi labai įdomūs metai, o smagiausia, jog grupiokai bus maladec, bent jau egzaminų rezultatai taip šaukia. Pabaigai numetu mane sužavėjusio japonų multiplikacinio filmuko pirmos dalies nuorodą tiems, kas galbūt nematėt www.youtube.com/watch?v=fbhs5P-xa4U

 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:57:23 | Nuoroda

Prieš keletą dienų persigalvojau ir sukeičiau japonologiją su sinologija vietom. Ir štai, mokysiuosi kinų

Žinutė parašyta: 2012-07-31 13:32:35 | Nuoroda

Būsimieji sinologai, atsiliepkit. Žinau kad jūs čia :D

Žinutė parašyta: 2012-07-31 13:56:59 | Nuoroda

Būsimi sinologai, c'mon, netylėkit :D