Vartotojo Greta5 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-19 14:54:57 | Nuoroda

 As taip pat planuoju čia stoti, į odontologinę priežiūrą. :) Žiūrėsim, ar pavyks tik :) Labai tikiuosi. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-19 15:18:08 | Nuoroda

 Sveika, bandysiu stoti, į odontologinę priežiūrą :) o dėl bendrabučio net nežinau koks geresnis, kurį patartumėt rinktis? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-19 16:20:31 | Nuoroda
Scelerum rašė:
Greta5 rašė:

 As taip pat planuoju čia stoti, į odontologinę priežiūrą. :) Žiūrėsim, ar pavyks tik :) Labai tikiuosi. :)

 Koks tavo KB?

 15,52 o tavo? 

Žinutė parašyta: 2012-07-20 17:53:45 | Nuoroda
eimmmux rašė:

 Sveiki, aš žadu stoti i KVK sveikatos fakultetą odonotogine priežiūrą arba burnos higieną, būtų įdomu sužinoti daugiau apie barakus, nes info internete apie juos beveik nėra. Kokius dokumentus tvarkytis reikia nežinot, kad gautum baraką?

 Kiek žinau, tai dokus dėl barakų tvarkytis galima pradėti, tada kai pasirašai sutartį su mokykla, reikia pasakyti kad norėsi barako ir pasakys ką reikia tvarkytis :) Žiūrėk, gal būsim kolegos, jei stosi į odontologinę priežiūrą, nes pati žadu ten stot :)

Žinutė parašyta: 2012-07-20 18:12:10 | Nuoroda

 O kaip dėl barakų? Nežinot? Ar geri yra, ar lėvi, ar įmanoma ten gyvent? :D ir kuriame geriausiai gyvent? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 18:12:10 | Nuoroda

 O pvz Debrecene dusai normalus? Nes girdejau kad ten nelabai kokie tie dusai. :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-22 15:56:03 | Nuoroda
Vigle rašė:

Sveiki :) Aš pati dabar būsiu antrakursė ir gyvenu barake, aš gyvenu Debrceno barake, kadangi studijuoju sveikatos fakultete, tai Debreceno barakas patogiausias :) manau, geriausia rinktis baraką kuriame gyvent pagal tai į kokią spelybę stoji :) Šiaip nors Debreceno barake gyvent įmanoma :) aišku, jų būklė nėra pati geriausia, bet pamenu eidama gyvent į baraką tikėjaus baisiau, nei radau :D Šiaip geriausias barakas yra Gulbėse, bet ten ir tvarka griežta, nes ten nesenai atrenovuotas barakas :))
 

 O ką būtent studijuoji? Ar patinka, nesunku mokintis ten? :) Būtų įdomu išgirst studijuojančių kvk nuomonę, apie šią kolegiją ir šiaip koks ten tas studentiškas gyvenimėlis :)

Žinutė parašyta: 2012-07-22 15:58:35 | Nuoroda
kazkas19 rašė:

kambariai irgi barakiskidaugelis savo jegomis tapetojasi ir pns viskas poseniai ir pns

 Kuria prasme barakiški? :D Tai tipo labai prasti, ar kaip čia? Kiek esu girdėjus, kad kvk barakai patys geriausi Klaipėdoje, na bet aišku, kaip kas supranta tą gerumą :D

Žinutė parašyta: 2012-07-23 12:39:22 | Nuoroda

 Blemba, prigąsdinai čia mane dabar dėl tų barakų :D :D na, bet kaip nors gal :D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 17:09:06 | Nuoroda

 Gal yra dar kurie istojo i odontologine prieziura? :) Ir dar norejau paklausti, ar bendrabucio kambariokes pasirinkti galima paciai, ar paskirsto? 

Žinutė parašyta: 2012-07-30 15:04:18 | Nuoroda

 Na va, pasirasiau snd del barako sutarti, tai man iskart pasiule gulbiu gatves bendrabuti. SAke dar pasiskambinti ir paklausti ar tikrai priims, bet siaip tai sake kad bus patogiau ten ir ten rekomendavo. O kazkas sake, kad neimanoma ten pakliuti. Ir kaina ten visai ne 120, o 180. 

Žinutė parašyta: 2012-08-04 22:06:03 | Nuoroda

 Ar jau uzisaket LSP? Ar patvirtino jums mokykla jau, ar irgi dar ne? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-13 13:03:08 | Nuoroda

 sveiki, gal kas galite papasakoti apie debreceno gatves bendrabucius? :) Kokia ten tvarka, kaip tie barakai atrodo, ar nera labai baisus, nu zodziu, ka zinote ta pasakokit :D Aciu is anksto :)

Žinutė parašyta: 2012-08-13 13:04:19 | Nuoroda

 sveiki, gal kas galite papasakoti apie debreceno gatves bendrabucius? :) Kokia ten tvarka, kaip tie barakai atrodo, ar nera labai baisus, nu zodziu, ka zinote ta pasakokit :D Aciu is anksto :)

Žinutė parašyta: 2012-08-13 13:04:19 | Nuoroda

 sveiki, gal kas galite papasakoti apie debreceno gatves bendrabucius? :) Kokia ten tvarka, kaip tie barakai atrodo, ar nera labai baisus, nu zodziu, ka zinote ta pasakokit :D Aciu is anksto :)

Žinutė parašyta: 2012-08-17 21:45:33 | Nuoroda

 Buvau siandien nuvaziavusi, sake 23d bus sarasai :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-20 23:16:13 | Nuoroda

 Kas žadate iš pirmakursių gyventi debrecene? :) Yra daug tokių, kurie gyvens ten iš sveikatos fakulteto?

Žinutė parašyta: 2012-08-21 12:42:04 | Nuoroda
PrinceS rašė:
Greta5 rašė:

 Kas žadate iš pirmakursių gyventi debrecene? :) Yra daug tokių, kurie gyvens ten iš sveikatos fakulteto?

 Aš ten gyvensiu ir esu iš sveik.fakulteto :)

 Malonu tada, kada žadi apsigyventi ten? :) Beto, kokią specialybę mokinsies? :)