Vartotojo Silvestris pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:51:34 | Nuoroda

Aš už 97 taškus 100 gavau.  Įstojau į VU medicina vf. Kaip jūs? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 12:12:53 | Nuoroda

Taigi, kas kur įstojot? 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 12:24:00 | Nuoroda

Sveiki. Įstojau VU Medicina vf. KB buvo 20,02. Jau laukiu, kol kas sukurs FB grupę VU medicina 2012 :DDD  

Žinutė parašyta: 2012-07-27 20:43:20 | Nuoroda

Aš irgi VU Mediciną vf, KB buvo 20,02 :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 23:50:52 | Nuoroda

Yra. Bent jau VU 180 vf vietų ir 10  vnf 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 23:35:38 | Nuoroda

ė, kaip čia su tuo anglų kalbos testu? Čia tik LSMU studentams ar ir VU? :D 

Žinutė parašyta: 2013-02-18 00:11:19 | Nuoroda

Sveiki, studijuoju VU mediciną. Kažkas paminėjo ciklinį mokymąsi, kaip geresnį. Nežinau dėl gerumo, bet lyginant, kaip mokausi aš, ir kaip buvę klasiokai LSMU, tai ciklais mokytis daug sunkiau. Tiems, kuriems kliuvo anatomijos ciklas rugsėjį, rodos, per savaitę turėjo kaulus iškalt, kai mes VU tam turėjom apie mėnesį. Ir šiaip, bent jau aš, išvis, pirmus du mėnesius chillinau, turėjau daug laiko susipažint su nauja aplinka, sistema, kai tuo tarpu LSMU'iečiai arė. 

Žinutė parašyta: 2013-02-19 22:22:35 | Nuoroda
pilkas rašė:
Silvestris rašė:

Sveiki, studijuoju VU mediciną. Kažkas paminėjo ciklinį mokymąsi, kaip geresnį. Nežinau dėl gerumo, bet lyginant, kaip mokausi aš, ir kaip buvę klasiokai LSMU, tai ciklais mokytis daug sunkiau. Tiems, kuriems kliuvo anatomijos ciklas rugsėjį, rodos, per savaitę turėjo kaulus iškalt, kai mes VU tam turėjom apie mėnesį. Ir šiaip, bent jau aš, išvis, pirmus du mėnesius chillinau, turėjau daug laiko susipažint su nauja aplinka, sistema, kai tuo tarpu LSMU'iečiai arė. 

 Ei, čia gal klausimas toks nelabai į temą, bet kaip ten studijuojant su užsienio kalba? Ar labai spaudžia? Ar labai daug literatūros reikia skaityti kitom kalbom? Būtų įmanoma išsiversti su lietuvių ir rusų? :D :D Nes anglų žinios pas mane kažkaip tokios... Skurdokos. :D 

 Jei mokykloj tavo pirma užsienio kalba anglų- tai turėsi anglų. Atvirai, tai per anglų malam šūdą, palyginus su mokykla. Tikrai sunku nėra. O literatūros bent kolkas užtenka ir lietuviškos. Tik atlasai rusiški arba angliški, bet ten vistiek viskas lotyniškai parašyta.  O šiaip. kuo daugiau kalbų mokėsi tuo bus lengviau ;D Ne tik mediciną studijuojant.