Vartotojo jagua pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:21:27 | Nuoroda
KatyCka rašė:

 tik lietuvoj gali tyciotis is studentu....dar verkia kad visi i uzsieni isvaro, ka cia gali veikt jei net su geras balais neistoji i vf...o cia moket uz moksla tai neverta...patys sedi pritine net nesugeba duoti sansa jaunajai kartai issitvirtinti...senei bijo kad ateis uz juos protingesni, todel geriau vyt i uzsieni arba i mokama,kad jie laimingi,pilnom kisenem sedetu...nu ir istoji i ta mokama, kisi pinigus ir zn kad be ateities tu...kad tu darbo normalaus negausi...

 :DDD O Nenorėtum pažiūrėt iš kitos pusės? Tiesiog nesi toks geras/gera kaip tau atrodė iki šiol. 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:23:43 | Nuoroda
Triufeliz rašė:

 Kur cia nesinervuosi, kai pavyzdziui tavo (siuo atveju mano) issvajotosios specialybes konkursinis per metus pakyla net ant 1 balo! Ir truko tikrai neitin daug iki nemokamos. Abydna :)

 Kokia tai specialybė?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:36:18 | Nuoroda
doublewubwub rašė:

 Blemba....oj reikia tobulinti stojimo sistema.Nusivyliau.Nepatenki i norima vieta nors KB ir isnesa vien del to,jog eiliskuma netinkama sudejai.

 O iš kur sistemai žinoti, kur Tu nori, jeigu neparašai to pirmose vietose? 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:39:06 | Nuoroda
Paul1us rašė:

Sveiki. Labai mazai truko, kad istociau i VF vieta KTU informatikos inzinerijoj arba multimedijoj ir VDU multimedijoj. Mano balas 13,22, pagal diagramas paziurejus paskutinis istojo su 13,36 ar 13,39. Yra sansu per antra etapa gauti kazkuria is siu specialybiu VF vieta ?

 O kur tos diagramos? 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:42:33 | Nuoroda
migle6699 rašė:

O kaip jus manot man yra sansu istoti antru etapu i nemokama, jei man truksta viano balo?

 

 O jau paskelbti minimalūs stojimo balai? Kur?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:46:06 | Nuoroda
migle6699 rašė:

juk viska rodo diagramose :)

 

 Kur jų ieškoti?:)))

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:48:53 | Nuoroda
migle6699 rašė:

Prisijunk prie lamabpo.lt ir viskas ten yra :P

 Neleidžia kažkodėl prisijungti, bet bandysiu :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:52:00 | Nuoroda
\agne/ rašė:

o sakykit, ar iš viso apsimoka rizikuoti dalyvauti antrame etape, jei pagal diagramas paskutinis įstojo su 18,1 balo, o mano yra 17,54 ?
ar gali dar nukristi ant tiek, kad įstočiau ir aš ?

 Apie kokią specialybę šneki?

Žinutė parašyta: 2012-07-30 09:22:08 | Nuoroda
Astiki rašė:

Sveiki,norėjau paklaust,as per klaida uzpildziau vnf pirmame etape,o noriu gaut vf vietai,bet kadangi antrame etape neina keisti finansavimo pobudzio.. tai norėjau paklausti,gal per papildoma viska is naujo gali pakeist ir vinansavimo pobūdį ir kitas profesijas?  padėkit lb reikia

 Taip, per papildomą galima. Tačiau dažniausiai nebelieka vf vietų, o ir specialybių pasirinkimas labai menkas ir nelabai džiuginantis ( juk jau prieš tai du kartus kiti jas atmetė).

Žinutė parašyta: 2012-07-31 16:24:31 | Nuoroda
fainamergaite rašė:
Inga18 rašė:

Sveiki. Gal ir buvo toks klausimas, bet kaip įtraukti pasirinkimus antrajame etape? Įeinu į pageidavimus, tada "Pridėti", bet ten tik tas mano pasirinkimų sarašas iš pirmojo etapo ir nieko negaliu daugiau daryti su juo.

Gali būti dėl to, kad buvau priimta į vf 2 numeriu pažymėtoj specialybėj, bet geriau pagalvojau, kad ji manęs netenkina, tai ir nesirašiau jokių sutarčių? O gal čia su lama reikia bandyti aiškintis?

 2 etape negalima nieko įtraukti, tik pakeisti eilės tvarką pirmo etapo galima, o viską įtraukti ką nori galėsi tik trečiame etape :)

 O gal visi tavo pasirinkimai buvo vf? O gavus pasiūlymą į vf 1-3 prioritetu, gali pretenduoti TIK į vnf vietas. Kadangi nebuvai pareiškus noro stoti į vnf , tai ir neleidžia nieko rinktis. Gali būti taip?

Žinutė parašyta: 2012-07-31 16:44:54 | Nuoroda
Inga18 rašė:

Nežinau, tai ko gero, nes visi pasirinkimai pas mane vf. Tai dabar kaip išeina? Negaliu dalyvauti antrame etape?

 Ne, skambink kuo greičiau į universitetą ir skubėk pasirašyti sutarties :) Ar tik ne iki 17h reikia? Arba kitais metais tiesiog nestudijuok. Vilčių į trečią etapą nedėčiau - lieka pačios nepopuliariausios ar nieko vertos studijos Ir tai - dažniausiai vnf.

Žinutė parašyta: 2012-08-03 13:52:24 | Nuoroda

 O gal kas rašėt žurnalistiką vf antrame etape? O gal pirmame? Gal žinot, ar buvo likusių laisvų vf vietų?