Vartotojo hoshi pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-30 16:37:28 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi įstojau į vertimą ir jau pasirašiau sutartį :)) taigi taip pat būsiu jūsų kursiokė ;) o dėl to antros kalbos pasirinkimo mane pačią laabai kamuoja nerimas.. kai rašiausi sutartį, visų klausinėjau kada galėsiu pasirinkti, o kas geriausia, kad niekas nežinojo :D arba reikia skambint dekanui arba laukt rugsėjo ir gal tada galėsim pasirinkt :D bet per daug baisu, bijau nepakliūt į prancūzų grupę, o lenkų mokytis tikraai nenoriu :D :/

Žinutė parašyta: 2012-07-30 17:35:13 | Nuoroda
IevaLeo rašė:
hoshi rašė:

Sveiki, aš irgi įstojau į vertimą ir jau pasirašiau sutartį :)) taigi taip pat būsiu jūsų kursiokė ;) o dėl to antros kalbos pasirinkimo mane pačią laabai kamuoja nerimas.. kai rašiausi sutartį, visų klausinėjau kada galėsiu pasirinkti, o kas geriausia, kad niekas nežinojo :D arba reikia skambint dekanui arba laukt rugsėjo ir gal tada galėsim pasirinkt :D bet per daug baisu, bijau nepakliūt į prancūzų grupę, o lenkų mokytis tikraai nenoriu :D :/

 Sveika :) Aš irgi bijau nepakliūti į prancūzų grupę.. Bet man kažkaip atrodo, kad rugsėjį galėsim pasirinkt :) 

 Tai labai tikiuosi, kad galėsim pasirinkt ką norėsim, o ne tai, kurioj grupėj vietų liks :/

Žinutė parašyta: 2012-07-30 22:32:43 | Nuoroda
Lywwa rašė:
Karolina J. rašė:

Na, Lywwa, ar sužinojai? :}

 Klausiau kuratorės, niekas nežino :D Bet pagal viską, tai turėtume pasirinkti rugsėjo mėnesį, kada pasirašysim dėl mokymosi programos. Ir šiaip manau, kad bus pasirinkimo teisė (labai labai tikiuosi :D), visgi ne sovietmetis koks :D 

hoshi sveika prisijungus į mūsų klaną :D 

 Džiaugiuosi prisijungus, ir džiaugiuosi pagaliau radus kursiokių ar kursiokų :D eech, sakau, kad kažkokia nesamonė su tais pasirinkimais :D tikiuosi kažkaip viskas susitvarkys :) ir galėsim sau ramiai prancūzų mokytis :) o žiūrėkit, mūsų studijos vyk anglų ar lietuvių kalba? aš kažkaip taip ir neišsiaiškinau :D

Žinutė parašyta: 2012-07-31 13:46:41 | Nuoroda

Šaunu ;)) aš eisiu į bendrabutį, bandysim su drauge kartu gyvent, nors ji ekonomikos fakultete, bet gal taip išeis :) bet mes bandysim dviese trivietį gyvent, žiūrėsim ar išeis taip :) o jei lieps tryse tada manau su malonumu priimsim :) man ir drąsiau būtų su kursioke gyvent, negu su neaišku kuo :D

Žinutė parašyta: 2012-08-17 20:49:37 | Nuoroda

O gal kas žino kur geriau, ar saulėtekio al. 12 ar saulėtekio al. 47? :))