Vartotojo AbituriantÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-01-05 17:48:11 | Nuoroda

Sveiki,

Kadangi artėja egzaminai ir apsisprendimo metas, kur stosim. Kadangi pati žadu stoti į mediciną, tai būtų įdomu sužinoti kas dar žadate stoti, galėtumem pabendrauti, susipažinti. :)

Žinutė parašyta: 2013-01-05 17:55:55 | Nuoroda

Sveiki, aš irgi žadu stoti į medicinÄ…, LSMU. Laikysiu biologijÄ…,lietuvių,chemijÄ….

Žinutė parašyta: 2013-04-05 15:31:58 | Nuoroda
VikulsÄ— rašÄ—:

Nu pagaliau! Dabar beliko grÄ—smingieji egzaminai ir fsio :D Ar jau jauÄiatÄ—s tvirtai pasiruošÄ™? NekažkÄ… Äia laiko jau ir belikÄ™, bet aš jau ir laukiu, greiÄiau praeitų :)

 JauÄiuosi nevisiškai pasiruošusi, bet dar liko šiek tiek laiko, dar spÄ—sim kažkiek išmokt, o kaip aš sakau, jeigu per 12 metų neišmokai per metus vargu ar išmoksi. :)

Žinutė parašyta: 2013-04-07 21:56:26 | Nuoroda
VikulsÄ— rašÄ—:
AbituriantÄ— rašÄ—:
VikulsÄ— rašÄ—:

Nu pagaliau! Dabar beliko grÄ—smingieji egzaminai ir fsio :D Ar jau jauÄiatÄ—s tvirtai pasiruošÄ™? NekažkÄ… Äia laiko jau ir belikÄ™, bet aš jau ir laukiu, greiÄiau praeitų :)

 JauÄiuosi nevisiškai pasiruošusi, bet dar liko šiek tiek laiko, dar spÄ—sim kažkiek išmokt, o kaip aš sakau, jeigu per 12 metų neišmokai per metus vargu ar išmoksi. :)

 Å½inok visiškai sutinku su tavim,  vis save guodžiu, kad viskas jau pas mane galvoje į lentynas sudÄ—liota. Tik va chemija manÄ™s neramina, naktim nemiegu :D

 vat man chemija irgi labiausiai neramina. nes praÄ—jusiais metais nesimokiau (Nes nebuvau pasiÄ—mus chemijos), tai pradÄ—jau vasara mokytis venuoliktos klasÄ—s kursÄ…, tai dabar turiu per du kursus mokytis. :D

Žinutė parašyta: 2013-04-07 22:00:04 | Nuoroda

GalÄ—tumem parašyt kur kas norime stoti, ta prasme ar į KaunÄ…, ar Vilnių. Jei įstosim jau maždaug žinotumem kas kur, gal susipažinsim. Aš iškarto pasisakau pirmoje vietoje Kaunas.

Žinutė parašyta: 2013-04-08 18:25:33 | Nuoroda
VikulsÄ— rašÄ—:

Beje, ar rašÄ—t bandomuosius jau? Kaip sekÄ—si?

 Rašiau jau gana senai, visus išlaikiau, nes pas mus nerodÄ— kiek procentu. :)

Žinutė parašyta: 2013-04-28 18:50:14 | Nuoroda

Na kaip sekasi dvyliktokams? Kaip mokslai? :) Tiek mažai jau liko, net gaila pasidarÄ— mokyklos laikų.Kai pagalvoji, kas mÅ«sų ateityje laukia, jei įstosim.

Žinutė parašyta: 2013-06-11 12:04:01 | Nuoroda

 Aš jau užpildžiau lamabpo pirmu numeriu LSMU VF, o paskutiniu VU odontologija VNF. Kažkur 10 paraiškų dabar užpildžiau manau dar plÄ—sis mano pasirinkimas, kolkas į kolegijas nerašiau, nes nusprendžiau, kad jei neįstosiu tada tik pildysiu. :)

Žinutė parašyta: 2013-06-13 00:14:07 | Nuoroda

 Aš atsiverÄiau egzaminÄ… ir žiÅ«riu, kad klausimai tie kur ryte kartojausi, bet svarbiausia tas, kad pasimeÄiau ir kaikurios blogai parašiau per žioplumÄ…, gal dasidÄ—jo ir tai, kad nÄ—jo visÄ… naktį miegot. Bet kiek skaiÄiavau tai 55 taškus surinkau, aišku Äia laba blogai, bet žiÅ«rÄ—sim kaip bus. Kiek sakÄ—, kad lietuvių VBE kas penktas mokinys neišlaikÄ—, žodžiu rezultatus pamatysim ne visi pasidžiaugt galÄ—sim dauguma teks nusivilti. 

Žinutė parašyta: 2013-06-25 22:35:06 | Nuoroda
Crystalica rašÄ—:

 as per ziopluma vel siemet i medicina neistosiu :D gal kas i slauga planuojat? ;DD

 Aš galvoju jeigu neįstosiu į medicinÄ…, stosiu į KlaipÄ—dos vastybine kolegija bendrÄ…jÄ… slaugÄ…. O kur žadi stoti į slaugÄ…?

Žinutė parašyta: 2013-07-09 08:11:00 | Nuoroda
Paulius321 rašÄ—:

Sveiki. Na ir kaip nuotaikos po pirmųjų rezultatų? ;) kas ir kur galu gale apsisprendÄ—te stoti? :)

 Aš tai labiausiai noriu į medicinÄ…, bet balai manau per žemi jai.. Bandysiu aišku stot, bet jeigu nepavyks teks kitais metais bandyt. O tu? :)

Žinutė parašyta: 2013-07-22 11:03:51 | Nuoroda

 Pirmu numeriu pas mane LSMU medicina, bet vilÄių įstot daug nededu.. 

Žinutė parašyta: 2013-07-22 11:09:10 | Nuoroda
Shiban rašÄ—:

 Kuri bendrabutis geriausias is esamu VA bendrabuciu ? Na ramiausias, tvarkingiausias ir pns. 

 Kiek esu buvusi, tai tikrai tvarkingas, ramus, gražus bendrabutis ir iš veterinarų esu daug girdÄ—jus, kad jis vos ne geriausias:

Ketvirtasis bendrabutis, SÄ…jungos aikštÄ— 5a. 

Dušai sutvarkyti (Kas yra labai gerai), šalia yra maxima, kiek toliau iki prekybos centras, žinoma rajonas nÄ—ra labai saugus, bet jeigu nemÄ—gstate vaikšÄioti naktimis, tai jums tiks. Labai gerai, kad iki VA (Veterinarijos Akademijos) labai arti, vos kelios minutÄ—s kelio, tikrai neprailgs. 

Žinutė parašyta: 2013-07-22 11:19:13 | Nuoroda

 Sveika, planuoju aš irgi Äia stoti, jeigu nepasiseks kitur. :)

Žinutė parašyta: 2013-07-22 12:53:17 | Nuoroda

 Sveiki, tema jau sena, tad naujos kurti nenoriu. GalbÅ«t pasidalinkime kur noretumÄ—te studijuoti psichologijÄ…? Aš mÄ…stau jeigu jau stosiu į psichologijÄ…, tai LSMU. Gal dar atrsÄiau bendraminÄiu? Gerai bÅ«tų susipažinti. :)

 

Žinutė parašyta: 2013-07-22 14:30:49 | Nuoroda
pilkas rašÄ—:

Ä® medicinÄ… stojanÄių daugiau nei uodų lauke, bet tema tai mirus. :D

 Manau visi Äia puls, kai sužinos ar įstojo, nes dabar per anksti dar kažkÄ… sprÄ™sti. JauÄiu prieš rugsÄ—jo mÄ—nesį visi suaktyvÄ—s. :D

Žinutė parašyta: 2013-07-22 14:32:56 | Nuoroda
NaviOwn rašÄ—:

Na kÄ… aš ir galutinai nusprendžiau stoti Äia, KB nÄ—ra labai didelis, bet manau užteks 17,8. Tikiuos bus bent pacanų kokių :D 

 Tikrai įstosi, bent į mokamÄ…. Nes praÄ—jusiais metais mažiausias į vnf buvo 13,44, tai šiemet nekils tiek daug. P.S. girdÄ—jau, kad kiek padavÄ— paraiškų tiek ir įstos. 

Žinutė parašyta: 2013-07-27 11:25:09 | Nuoroda

 Sveiki busimi kolegos, butu malonu susipazinti, jei ka mano skype laurute5991

Žinutė parašyta: 2013-07-27 14:29:58 | Nuoroda

 Gal kas įstojote į KlaipÄ—dos UniversitetÄ… kineziterapijÄ…?

Žinutė parašyta: 2013-07-27 14:32:15 | Nuoroda

 Sveiki, sukÅ«riau naujÄ… temÄ…, busimiems KlaipÄ—dos Universiteto kineziterapijos studentams. Rašykite visi kas įstojote susipažinsim, pabendrausim, padÄ—sime vienas kitams per mokslo metus. :)