Vartotojo waikis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-01-27 19:21:01 | Nuoroda

Sveiki, esu dviliktokas ir mąstau stoti į šią mokyklą, norėčiau daugiau sužinoti apie ją, labai prašau, kas ką žino parašykit :) ir į karinius mokymus priima, jei akimis  truputi silpnai matau? Kaip bendrabučiai? Mokytojai kokie? darbo viena garantuota ?

 

Žinutė parašyta: 2013-07-17 23:40:05 | Nuoroda

 Sveiki, Šiais metais baigiau 12 ir turiu minčių stoti  Į KTU

1. Technologijos inžinerija ir gamyba - ši pirmoje vietoje, papasakokit plačiau kas mokitės ar žinot apie šia specialybe....

2. Mechatronika...

3. Biomedicininė elektronika,

Dar dabar mąstau apie mechanikos inžinerija, ir šiaip esu pasimetes. Kaip šis Universitetas, jaukus? Aš esu vienas iš aktyvesnių, nebus labai nuobodu ir vien tik sausas mokslas, nes pats esu iš Klaipėdos raj. Labai prašau, padėkit, kas turi ką pasiūlyti, patarti... :)  Jau viskas taip greit. mano egzai Lietuvių 21 fizika 50 matematika 54, balas yra 15,78, įstosiu Į KTU? Ačiū visiems :)

 

Žinutė parašyta: 2013-07-31 10:41:34 | Nuoroda

 KTU Gamybos inžinerija ir tehnologijos, Mechanikos ir mechatronikos fakultetas. Kas šias studijas ar šiame fakultete studijuoja, ar kartu šiais metais įstojo, būtu smagu susipažinti:)?

Žinutė parašyta: 2013-07-31 10:54:42 | Nuoroda

 KTU Gamybos inžinerija ir tehnologijos, Mechanikos ir mechatronikos fakultetas. Kas šias studijas ar šiame fakultete studijuoja, ar kartu šiais metais įstojo, būtu smagu susipažinti:)?