Vartotojo Levelina pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-01-29 22:25:04 | Nuoroda

Sveiki visi! Kaip abiturientai gyvena? Ką mąsto?

Manau, kad pats laikas padiskutuoti apie dalykus, kuriuos ruošiamės studijuoti. Gal kas nors galvoja apie kineziterapiją? Kuriame universitete? Kodėl?

O gal kas nors jau studijuoja ir galėtų pasidalinti patirtimi, ar verta? :)

Žinutė parašyta: 2013-02-01 23:38:44 | Nuoroda
cariba rašė:

Labas. :)

Aš mąstau apie kineziterapija, planuoju pirmu numeriu rašyti Vilniaus Universitetą. O kurį universitetą r kolegiją planuoji rinktis tu? :)

Kuo toliau, tuo labiau pradedu rūpintis pasiruošimu egaminams, ir daugiausiai nervų atima chemija. :D 

 Aš labai norėčiau VU, bet greičiausiai pirmu numeriu LSMU bandyčiau, nes arčiau daug ir su drauge norime tame pačiame mieste gyventi. Noors... Kaip bus, taip (: Aišku, viską nulems egzaminai, kurių kuo toliau, tuo baisiau laukti.... :D

Same here. Chemija tikrai daugiausiai laiko, nervų ir kantrybės atima. Įdomus mokslas, bet reikalaujantis pastangų (:
O matematiką ar chemiją laikysi? Ar gal abu?

Negi daugiau susidomėjusių nėra? :)
 

Žinutė parašyta: 2013-02-14 23:10:17 | Nuoroda
cariba rašė:
Levelina rašė:
cariba rašė:

Labas. :)

Aš mąstau apie kineziterapija, planuoju pirmu numeriu rašyti Vilniaus Universitetą. O kurį universitetą r kolegiją planuoji rinktis tu? :)

Kuo toliau, tuo labiau pradedu rūpintis pasiruošimu egaminams, ir daugiausiai nervų atima chemija. :D 

 Aš labai norėčiau VU, bet greičiausiai pirmu numeriu LSMU bandyčiau, nes arčiau daug ir su drauge norime tame pačiame mieste gyventi. Noors... Kaip bus, taip (: Aišku, viską nulems egzaminai, kurių kuo toliau, tuo baisiau laukti.... :D

Same here. Chemija tikrai daugiausiai laiko, nervų ir kantrybės atima. Įdomus mokslas, bet reikalaujantis pastangų (:
O matematiką ar chemiją laikysi? Ar gal abu?

Negi daugiau susidomėjusių nėra? :)

 


  Laikysiu tik chemiją. Su matematika visiškai nedraugaujam. :D o tu? :) Kaip nusprendei, jog norėtum studjuot kineziterapiją? :)

 

 Tikriausiai abu laikysiu, nes neapsisprendžiu, kurio labiau nemoku : D O jeigu rimtai, tai abu laikau ir žiūrėsiu, kuris aukštesnis balas bus, nes abu sekasi panašiai.

Tiesiog noriu dirbti tokį darbą - su žmonėmis, kuriems galbūt galėsiu būti naudinga. Manau, kad ten mano vieta. (: O tu kodėl kinezi? Gal dar apie ką nors be šios specialybės galvoji?

Žinutė parašyta: 2013-07-05 03:03:57 | Nuoroda

Sveiki (na arba ne, nežinau). Gal kas nors studijuoja mediciną VU ir norėtų/galėtų pasikalbėti apie studijas ir tvarką? (: Nedaug jau beliko, o klausimėlių yra nemažai. Būčiau labai dėkinga.

Žinutė parašyta: 2013-07-14 18:07:11 | Nuoroda

Tikiuosi į mediciną vnf pakliūti su 19,02. :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 14:19:13 | Nuoroda

Laba diena. Gal kas nors įstojote čia? Su kokiais balais? Būtų smagu susipažinti (:

Žinutė parašyta: 2013-07-28 18:37:36 | Nuoroda
Levelina rašė:

Laba diena. Gal kas nors įstojote čia? Su kokiais balais? Būtų smagu susipažinti (:

 Nagi, kas nors?! (:

Žinutė parašyta: 2013-07-29 18:29:39 | Nuoroda

Visus įstojusius, kviečiame prisijungti į mūsų grupę Facebook -  LSMU Sveikatos Psichologija'13 :)