Vartotojo JustÄ— ;) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-07-10 15:43:33 | Nuoroda

Sveiki, aš rašysiu veterinarinÄ™ medicinÄ… 1 numeriu :) Mano KB 18,2, bet šiemet gali bÅ«ti didelÄ— konkurencija, dÄ—l to nežinau ar pateksiu į vf , bet tikiuosi patekti 

Žinutė parašyta: 2013-07-10 18:18:05 | Nuoroda

Žalia žolė :) o kokiu numeriu įstojai? Ir 1 etapu? :)

Žinutė parašyta: 2013-07-10 18:25:33 | Nuoroda
Žalia žolÄ— rašÄ—:
JustÄ— ;) rašÄ—:

Žalia žolė :) o kokiu numeriu įstojai? Ir 1 etapu? :)

 Na pas mane vetkÄ— buvo 1 vietoj,nes tikrai Äia norÄ—jau :p O pasirašynÄ—jant sutartis,dabar bijau labai sumeluoti, nes nelabai pamenu :D Bet gaal 53 ar 83 ? Kažkas tokio, ar 58   įstojau į vf tokiu maždaug numeriu  :p Ir taip, 1 etapu :p

 Kažkaip bijau kad su mano KB nebÅ«tų per mažai...

Žinutė parašyta: 2013-07-10 19:06:52 | Nuoroda
Žalia žolÄ— rašÄ—:

Na netikiu ,kad bus per mažas ! Aišku,kad taip sakysiu,nenusiraminsi , bet tikrai, manau gali tikÄ—tis į vf :p vien praeitais metais į vf įstojo paskutinis įstojo su 16.90.Tad manau turint 18 KB gali bÅ«ti rami. 

 Antram etapui neturÄ—siu kantrybÄ—s, tad manÄ™s 16,9 neguodžia :DDDDDD o pati kelintam kurse? :) kaip studijos? igai prie knygų sÄ—di? patinka? :)

Žinutė parašyta: 2013-07-11 11:50:49 | Nuoroda
Simona SavickaitÄ— rašÄ—:

Sveiki, aš taip pat planuoju stoti į veterinarinÄ™ medicinÄ… :)

Būtų malonu su visais susipažinti :D

 O koks tavo KB? :)

Žinutė parašyta: 2013-07-11 11:52:11 | Nuoroda
Žalia žolÄ— rašÄ—:
JustÄ— ;) rašÄ—:
Žalia žolÄ— rašÄ—:

Na netikiu ,kad bus per mažas ! Aišku,kad taip sakysiu,nenusiraminsi , bet tikrai, manau gali tikÄ—tis į vf :p vien praeitais metais į vf įstojo paskutinis įstojo su 16.90.Tad manau turint 18 KB gali bÅ«ti rami. 

 Antram etapui neturÄ—siu kantrybÄ—s, tad manÄ™s 16,9 neguodžia :DDDDDD o pati kelintam kurse? :) kaip studijos? igai prie knygų sÄ—di? patinka? :)

 Na jei antram etapui, tada nervai tikrai gali pasigadinti.:D Bet viskas dar bus matyt,kaip bus! Linkiu ,kad viskas gerai bÅ«tų :p O aš , tik šiemet pabaigiau 1 kursÄ…:D uh..Studijos man labai patinka, jei mokaisi ir nori gerų pažymių , tada tenka ilgiau pasedÄ—ti. Aš iš tokių žmonių ,kuriems neužtenka tik perskaityti , tad tenka viskÄ… kalti per naktis. Per naktis aišku pati kalta bÅ«nu, nes pasilieku paskutinem dienom.:p Bet veliau,jei nori gerų pažymių, supranti,kad nereikia taip rizikuoti.:D Bet šiaip, jei tikrai neisivaizduoji saves kitur, tai patiks! Aš net jau ir dabar laukiu naujų moklsų metų, nors jie bus tikrai sunkÅ«s, nes viskas bus ciklais, ir jau spalio gale ar kada , teks anatomijos egzamina laikyti .:D o dar nekalbant apie kitus dalykus..:D

 Na tikiuosi kad viskas bus ok ;DD nes mokytis manau tikrai bus idomu

Žinutė parašyta: 2013-07-12 12:02:15 | Nuoroda
Keita rašÄ—:

 Aš taip pat planuoju jungtis prie jÅ«sų stojanÄiųjų gretų :)))

 Koks tavo KB? :)

Žinutė parašyta: 2013-07-13 14:23:38 | Nuoroda

tai is pradziu gal vf bandyk :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 08:19:58 | Nuoroda

Mano KB 18,2 ir as neistojau

Žinutė parašyta: 2013-07-27 19:20:26 | Nuoroda
JustulisR rašÄ—:

 Bandykit antru turu! jÅ«sų vietas užėmÄ— nepakviesti į medicinÄ…, dalis jų tuoj atkris

 Jeigu jie neįstojo į medicinÄ… tai jie neturi kur dÄ—tis ir pasirašys sutartis Äia. Kaip jie galÄ—tų atkristi?...