Kaip pasirinkti vairavimo mokyklą Vilniuje?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-08 14:22:21 | Nuoroda

Sveiki, gal patartų kas nors, neseniai teises išsilaikęs, kur geriausiai eit mokytis vairavimo? Sako, kad viskas nuo instruktoriaus ir mašinos, su kuria mokaisi, priklauso?

Žinutė parašyta: 2008-09-09 17:10:03 | Nuoroda
Nieko_nemoku rašė:

Sveiki, gal patartų kas nors, neseniai teises išsilaikęs, kur geriausiai eit mokytis vairavimo? Sako, kad viskas nuo instruktoriaus ir mašinos, su kuria mokaisi, priklauso?

Ahaaaa, nuo intruktoriaus daug kas priklauso, man irgi taip buvo - mokiausi su nauju auto VV Polo ir buvo super :) geriau negu su 1985 m. opel kadet.

Žinutė parašyta: 2008-09-09 17:26:19 | Nuoroda

Geriausia mokymuisi pasirinkti identišką automobilį, kuris naudojamas ir Regitroje. Jei mokysies su senu, priprasi prie jo lėtos akseleracijos. Po to garantuotai laikydamas egzaminą su nauja mašina per daug "gazą" ten kur nereikia paspausi

Žinutė parašyta: 2009-06-18 09:43:24 | Nuoroda

o as kaip mokiausi vairuot, tai man kaip tik geriau buvo kuo dazniau keisti masinas, kad nepriprast prie vienos =) mokiausi vairuoti mokykloje trimis skirtingais automobiliais, dar papildomai tevas mokino su savo masina, o regitroje laikiau su Polo, is pirmo karto islaikiau =)) Aisku, sankaba tikrai lb jautri ten.. bet islaikyt nesunku jei tik moki vairuot =)

Žinutė parašyta: 2012-10-26 01:02:46 | Nuoroda
Nieko_nemoku rašė:

Sveiki, gal patartų kas nors, neseniai teises išsilaikęs, kur geriausiai eit mokytis vairavimo? Sako, kad viskas nuo instruktoriaus ir mašinos, su kuria mokaisi, priklauso?

Žinios ir jūsų reitingai, labiausiai prestižinių mokyklų Latvijos www.autoskola-presto.com

Žinutė parašyta: 2016-04-11 15:49:20 | Nuoroda

Aš laikiausi autologijoje. Šiaip mokykla turbūt kaip ir visos, bet man labai patiko instruktorius G. Jonaitis. Žmogus tikrai mylinti savo darbą.

Žinutė parašyta: 2016-05-26 17:10:22 | Nuoroda
skirgaila rašė:

Aš laikiausi autologijoje. Šiaip mokykla turbūt kaip ir visos, bet man labai patiko instruktorius G. Jonaitis. Žmogus tikrai mylinti savo darbą.

 Labai gera vairavimo mokykla Eksperts http://autoskola-eksperts.com/

Žinutė parašyta: 2016-05-26 17:11:00 | Nuoroda
rihardsgrava rašė:
skirgaila rašė:

Aš laikiausi autologijoje. Šiaip mokykla turbūt kaip ir visos, bet man labai patiko instruktorius G. Jonaitis. Žmogus tikrai mylinti savo darbą.

 Labai gera vairavimo mokykla Eksperts http://autoskola-eksperts.com/

 Labai gera vairavimo mokykla Eksperts autoskola-eksperts.com/

Žinutė parašyta: 2018-08-13 19:49:30 | Nuoroda
Rhythm Grave wrote:
Rhythm Grave wrote:
Quote Originally Posted by

I've been in autology. This school is probably like everyone, but I really liked the instructor G. Jonaitis. A person really loves his work.

 Very good driving school Expert autoskola-eksperts.com/

 Very good driving school Expert autoskola-eksperts.com/

 A much better school - www.krustojumi.lv

Žinutė parašyta: 2020-07-07 19:07:28 | Nuoroda

 Būtina, kad būtų geros, naujos auto, na ir mokytojas labai svarbu, bet čia jau kaip pasiseks.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą