Medicina. Tik išskirtiniems?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-02-11 18:06:18 | Nuoroda
Diamonnd rašė:

Sveiki. Esu dešimtokė, ne už kalnų profiliavimas. Galvoju rinktis medicinos kryptį, galbūt mediciną arba kineziterapiją. Tačiau nežinau ar patempsiu tokiu krūviu mokytis, nes esu mikčiojanti.. Tad kaip jūs manot, verta stoti i mediciną ar bandyti kitus, nenorint susigadint sveikatos..?

 Nesuprantu tokių klausimų. Ar patempsiu, ar ne. Tai gali žinoti tik TU! Jei tave  ta sritis traukia, tau įdomu, tai abejoju ar mėgstamas dalykas gadins sveikatą. O, kad darbo daug įdėt reiks tai faktas. Sėkmės pasirenkant teisingą sprendimą! 

Žinutė parašyta: 2012-02-12 00:18:51 | Nuoroda
Diamonnd rašė:

Sveiki. Esu dešimtokė, ne už kalnų profiliavimas. Galvoju rinktis medicinos kryptį, galbūt mediciną arba kineziterapiją. Tačiau nežinau ar patempsiu tokiu krūviu mokytis, nes esu mikčiojanti.. Tad kaip jūs manot, verta stoti i mediciną ar bandyti kitus, nenorint susigadint sveikatos..?

 O mikciojimas turi kazka bendro su protiniais sugebejimais?

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-02-12 09:22:21 | Nuoroda

Ne, mokaus labai gerai, tik dėl kalbos abejoju

Žinutė parašyta: 2012-02-12 14:21:50 | Nuoroda
Diamonnd rašė:

Ne, mokaus labai gerai, tik dėl kalbos abejoju

 Juk ne aiskiu tarimu zmones gydysi ir informacija mokysies, tai nezinau ko cia nerimaut...

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-02-12 18:00:16 | Nuoroda

Esme tame, kad kai daug itampos tai vos prakalbu, o ten kaip suprantu tai nuolatine itampa, tai nenoriu turet pasekmiu

Žinutė parašyta: 2012-02-13 01:02:25 | Nuoroda

Hawking'as vien su balso aparatu kiek pasieke, tai kodel tu negali mikciodama kazko bandyti siekti? :) 

Nera tokios baisios tos itampos, jaudinsies aisku gal per koki anatos koli bet tai zodziu labai retai ka reikia atsiskaitinet. Manau ziurek i tai ar pati nori studijuot tai, mikciojimas labiau netrukdys medicinoj nei trukdytu betkurioj kitoj specialybej...

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-02-13 16:18:56 | Nuoroda

  Sveiki, turime biologų ir chemikų grupę skype, mielai priimtume abiturientus, kurie galvoja apie biomedicinos krypties studijas. Kreipkitės asmeniškai rašydami žinutę su skype nick'ais :)

Žinutė parašyta: 2012-02-13 17:37:26 | Nuoroda

As tai zinau, kad stosiu su medicina susijusia profesija, bet dar nesu apsisprendusi tiksliai ka. O tu pats ka, kur studijuoji? Girdziu, kad labai sunku mokytis, baigiama isproteti...

Žinutė parašyta: 2012-02-13 21:48:08 | Nuoroda

LSMU odontologija, nera taip jau sunku kai pripranti...

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-02-15 14:25:29 | Nuoroda

O kuriam kurse?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-02-26 14:10:34 | Nuoroda

 Sveiki,norėčiau sužinot koks bu min balas i vf medicina ir genetika lsmu pirmam ir antram ture 2011 metais. Būčiau laaaaaaaaabai dėkingas. ;)

Žinutė parašyta: 2012-02-28 20:09:33 | Nuoroda

hm, gal biškį ir ne į temą, bet nenorėjau naujos kurt. taigi gal kas žinot, koks kb praeitais metais buvo stojant į mediciną kaune, o koks vilniuj?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-02-28 21:33:27 | Nuoroda
asnezofilas rašė:

hm, gal biškį ir ne į temą, bet nenorėjau naujos kurt. taigi gal kas žinot, koks kb praeitais metais buvo stojant į mediciną kaune, o koks vilniuj?

 

Tai kad nevertėjo klaust, nes jei tokiais rezultatais išlaikei egzus, tai vis tiek neįstosi :) Nes dabar virš 100 reikai išlaikyti ir dar turėti papildomų balų iš olimpiadų. Ir man regis neapsiribojama vien respublikinėm olimpiadom.

Žinutė parašyta: 2012-02-28 22:24:32 | Nuoroda
miausakosuo rašė:
asnezofilas rašė:

hm, gal biškį ir ne į temą, bet nenorėjau naujos kurt. taigi gal kas žinot, koks kb praeitais metais buvo stojant į mediciną kaune, o koks vilniuj?

 

Tai kad nevertėjo klaust, nes jei tokiais rezultatais išlaikei egzus, tai vis tiek neįstosi :) Nes dabar virš 100 reikai išlaikyti ir dar turėti papildomų balų iš olimpiadų. Ir man regis neapsiribojama vien respublikinėm olimpiadom.

 kad neįstosiu, tai ir taip žinau. tiesiog norėjau palygint kb tarp šių miestų universitetų.

Žinutė parašyta: 2012-03-31 15:24:07 | Nuoroda
asnezofilas rašė:

hm, gal biškį ir ne į temą, bet nenorėjau naujos kurt. taigi gal kas žinot, koks kb praeitais metais buvo stojant į mediciną kaune, o koks vilniuj?

 man rodos jis tiek Kaune tiek ir Vilniuje panašus buvo, apie 19,32:) p.s. su savo balais tikrai būtum į nemokamą įstojęs

Žinutė parašyta: 2012-04-14 22:57:43 | Nuoroda

i virsu

Žinutė parašyta: 2012-04-30 14:57:36 | Nuoroda

Sveiki, galvoju stot i medicina, bet bijau tokiu dalyku kaip matematika, fizika ir is dalies anglu. Pirmu dvieju nemoku absoliuciai - zinias galima prilygint zmogui, kuris niekada nesimoke siu dalyku. Anglu - silpnai (komunikacija lengvu konstrukciju sakiniais).

Tokiu dalyku kaip anatomija, histologija nebijau (mokausi juos kitoje specialybeje, reiktu tik persiorientuot). Galimas daiktas, kad pabijojes pirmuju dalyku ir nestojau i medicina o dabar siek tiek gailiuosi, tad noriu patarimo, ar verta toliau bijot ir laikytis dabar studijuojamo dalyko (veterinarijos) ar pasiryzt keist studiju programa? 

labiausiai bijau, kad minetose disciplinose prisirinksiu skolu ir galiausiai busiu pasalintas is studentu saraso. Ar daug studentu sitaip atkrenta ?

p.s. nesakau, kad esu perdem nepatenkintas dabartinem studijom, man jos patinka, bet zinau, kad medicina patiktu labiau. Tas perstojimas siejasi su tam tikra rizika: studijuodamas veterinarijoj esu tarsi siltoj vietelej is kurios zinau garantuotai neiskrisias, o medicinoj yra tokia tikimybe, tad perejus ir tokiu budu sugaisus metus laiko veliau but ismestam butu visai nekazka..

Papasakokit, paskatinkit, atbaidykit, patarkit.

Žinutė parašyta: 2012-05-02 16:03:38 | Nuoroda
dudvidesimt rašė:

Sveiki, galvoju stot i medicina, bet bijau tokiu dalyku kaip matematika, fizika ir is dalies anglu. Pirmu dvieju nemoku absoliuciai - zinias galima prilygint zmogui, kuris niekada nesimoke siu dalyku. Anglu - silpnai (komunikacija lengvu konstrukciju sakiniais).

Tokiu dalyku kaip anatomija, histologija nebijau (mokausi juos kitoje specialybeje, reiktu tik persiorientuot). Galimas daiktas, kad pabijojes pirmuju dalyku ir nestojau i medicina o dabar siek tiek gailiuosi, tad noriu patarimo, ar verta toliau bijot ir laikytis dabar studijuojamo dalyko (veterinarijos) ar pasiryzt keist studiju programa? 

labiausiai bijau, kad minetose disciplinose prisirinksiu skolu ir galiausiai busiu pasalintas is studentu saraso. Ar daug studentu sitaip atkrenta ?

p.s. nesakau, kad esu perdem nepatenkintas dabartinem studijom, man jos patinka, bet zinau, kad medicina patiktu labiau. Tas perstojimas siejasi su tam tikra rizika: studijuodamas veterinarijoj esu tarsi siltoj vietelej is kurios zinau garantuotai neiskrisias, o medicinoj yra tokia tikimybe, tad perejus ir tokiu budu sugaisus metus laiko veliau but ismestam butu visai nekazka..

Papasakokit, paskatinkit, atbaidykit, patarkit.

 Manau, kad mažiausiai reikia bijoti tokių dalykų.

Iš esmės viskas puikiai sekasi tiems, kas mėgsta pakalt, o dargi visiškai neblogų rezultatų galima pasiekt, jei esu šiaip su galva ir reikalui esant ja pasinaudoji.

Nėra didelio skirtumo, koks dalykas, jei labai viskuo nesidomi ir nesi sužavėtas kiekvienu žodžiu, kurį turi atmintinai mokėti, tai joks dalykas nebus labai lengvai išmokstamas, nes mokytis pakankamai.

Kai anksčiau ar vėliau pripranti kokiu nors būdu įsidėt į galvą bent svarbiausius dalykus, pasikartosiu, nelabai lieka skirtumas, koks tai dalykas, dargi dauguma mediciną studijuojančių yra talentingi plaktukai, nereikia didelio suvokimo, kai gali paprasčiausiai iškalt, jei yra noro, visada galima šitaip daryti.

Vilniuj bent pirmam kurse matematikos nėra, net nesidomėjau, ar bus labai į tokį dalyką gilinamasi vėliau, fizikos nereikia mokytis beveik visiškai, užtenka susivokt, kada protingai palinkčiot ir mąstyt nors kiek savo galva, iš bėdos - viską iškalt, bet bent man pasitarnavo daugiau fantazija negu konspektai, anglų net mokykloj daugiau mokiausi negu per šiuos visus metus, o ten tikrai nemaniau, kad mokiausi iš viso, atsiskaitymas žodžiu yra pristatymas, kuriam gali normaliai pasiruošti ir išmokt viską nors ir atmintinai, o raštu dalykai visokie tokie pat, kaip įprastai, tikrai paprasti, visiškai nesiruošus bandomąjį laikiau, po kelis taškus nubyrėjo nuo kiekvienos dalies, tai jei dar ką nors pasiruošt išeis reikalui esant, viskas bus ok.

Žinutė parašyta: 2012-05-02 17:01:35 | Nuoroda

Dekui, uz padrasinima ir zinias.

Noreciau isgirsti kokkia situacija LSMU, nes man patogiausias variantas butu jame. Nereiktu stot, tereiktu tam paciam universitete (dabar studijuoju LSMU) pakeist studiju programa.

Kaip cia su tokiais dalykais kaip matematika, fizika, anglu ?

Žinutė parašyta: 2012-05-04 02:10:22 | Nuoroda

 Kokiems dar isrinktiesiems? Kai isigrstu kazka panasiai kalbant, norisi paimti plyta ir gerai uzvozti per ju tupa galva! Niekas jums neatidarys galvos ir neides koses, nera kazkokiu "isrinktuju", kurie gimsta viska zinodami. Viskas pasiekiama sunkiu DARBU DARBU IR DAR KARTA DARBU. Mokykites ir istosite i ta medicina arba nesimokykite ir toliau gailekite saves pasislepe kampe. Nera jokiu isrinktuju. Yra tie kurie mokosi ir tie, kurie nesimoko.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą