Lyginamosios Azijos Studijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-21 10:39:50 | Nuoroda

As irgi galvoju rasyt, bet tik tikriausiai ne pirmu numeriu :]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-21 11:15:44 | Nuoroda

Aš tau jau parašiau asmenine žinutę  

Žinutė parašyta: 2010-06-21 11:53:25 | Nuoroda

Gal kas zinot tiksliai kokiu egzaminu reikia ar i koki metini pazimy ziuri? :]

Žinutė parašyta: 2010-06-21 12:49:18 | Nuoroda
Solnica rašė:

Gal kas zinot tiksliai kokiu egzaminu reikia ar i koki metini pazimy ziuri? :]

 Visa informacija : www.oc.vu.lt/bakalauro.html

Pati, asmeniškai, mąsčiau rimtai tik apie indologiją, bet ji pas mane tik 4 numeriu prašyme...

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-06-21 12:52:14 | Nuoroda

Aciu :] as tai apie japonologija mastau, bet irgi zadu rasyt kokiu 4 numeriu :]

Žinutė parašyta: 2010-06-21 19:40:28 | Nuoroda

O ar labai sunku studijuoti? Nesigailit,kad būtent čia įstojot?

Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:20:20 | Nuoroda

Mano asmenine nuomone, studijuoti nera lengva :D Tiksliau, po sios sesijos galiu sakyti, kad netgi sunku :D kartais ir stogas ima sokinet. Bet nesigailiu. Darbo daug, be to, reikia dometis ir paciam, skaityti, ziureti, klausyti, praktiskai visas laisvalaikis sukasi apie studijas. Bet sakau, cia tik mano nuomone, greiciausiai yra ir kitaip mastanciu:)

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:23:58 | Nuoroda

Kaip pagalvoji,tai gana kvailą klausimą uždaviau...Su kalbom visada daug darbo,jei nori normaliai išmokt... 

O... Tik dabar pamačiau,kad svarbiausias dalykas stojant ISTORIJA.... Už tai du minusai šiai specialybei mano sąraše...

Žinutė parašyta: 2010-06-22 22:25:24 | Nuoroda

Sakyciau, sunku ne del kalbos mokymosi, nors, aisku, kalbos mokymasis reiskia, kad reikes mokytis kiaura semestra, ne tik per sesija. Ir lankyti reikes normaliai :D Bet sunku, kai yra daug gana skirtingu dalyku ir visiems reikia skaityti, ruostis seminarams, kartais tiesiog fiziskai nespeji. Cia kalbu apie sinologija, kitu specialybiu nezinau. O jau sesija... Galiu pasakyti, kad kai vakar suzinojau paskutini pazymi ir sesija faktiskai baigesi, nezinojau, kur pasideti, nes buvau primirsus, ka normalus zmones veikia visa diena (apart sedejimo prie knygu/kompo). Va taip va.

Žinutė parašyta: 2010-06-23 00:39:47 | Nuoroda

 gaila, kad tik kas antrus metus galima čia stoti.manau ne tik įdomios, ber ir perspektyvios studijos turėtų būti.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-29 17:39:11 | Nuoroda

Aš ir žadu čia stot,į japonologiją.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 19:27:08 | Nuoroda

Aš jau beveik apsisprendžiau, kad į orientalistiką (jei tik istorijos bei anglų egzaminai nepateiks kokių nemalonių staigmenėlių ;) ), bet vis dar svyruoju tarp sinologijos bei japonologijos. Idealus variantas būtų abi kalbas mokytis, bet tam paroj valandų mažoka :) Ką tik žvilgtelėjau į studijų programų pasirenkamumą ir atradau, kad į japonologiją pirmu numeriu prašymus jau padavę 58, į sinologiją - 21. Kaip manot, kas galėtų tai lemti?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:10:16 | Nuoroda

Kur tu radai informacija apie programu pasirenkamuma?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:12:15 | Nuoroda
Elisa rašė:

Aš jau beveik apsisprendžiau, kad į orientalistiką (jei tik istorijos bei anglų egzaminai nepateiks kokių nemalonių staigmenėlių ;) ), bet vis dar svyruoju tarp sinologijos bei japonologijos. Idealus variantas būtų abi kalbas mokytis, bet tam paroj valandų mažoka :) Ką tik žvilgtelėjau į studijų programų pasirenkamumą ir atradau, kad į japonologiją pirmu numeriu prašymus jau padavę 58, į sinologiją - 21. Kaip manot, kas galėtų tai lemti?

 Aišku,kad japonologija yra populiaresnė, nes dabar yra ( nors tik neseniaiprasidėjęs) toks "bumas" , juk j-rockas, j-popsas, visi tiek kawaii dalykėliai ir pop kultūra viliojanti,  yra populiarūs tarp jaunų žmonių :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:13:45 | Nuoroda
Pro dosi rašė:

Kur tu radai informacija apie programu pasirenkamuma?

 http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html štai šitame puslapyje yra :))

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:32:55 | Nuoroda

Mm, taip, visas japonų jaunuomenės infantilumas :) O kas yra didesni vaikai nei abiturientai? Bet jei stoja vien dėl to, manau, nusivils, nes ten juk nemažai juodo darbo - ir kalba, ir kultūra. Tikrai stočiau į japonologiją, jei būtų daugiau galimybių prisiliesti prie kinų kalbos, bet kiek man pasakojo, tai tik labai apytiksliai, pagrindines frazes supranta, kai kaip antrą kalbą mokosi.

O sinologai kaip antrą kalbą mokosi tibetiečių. Mane tai truputį stebina - nejau ji tokia populiari?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:35:27 | Nuoroda

Visada visko galima išmokti papildomai,jei tik yra noro ;) Aš pvz. japonų kalba jau pradėjus savarankiškai,jei įstosiu į japonologiją, pradėsiu mokytis ir kinų :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:38:35 | Nuoroda

Tu šaunuolė :) Vis tik kinų kalba itin sudėtinga ir savarankiškai mokantis lažinuosi, kad tie hieroglifai šiek tiek susimaišytų. Todėl kartais logiškiau atrodo pradėti nuo kinų kaip pagrindo - nes juk rašymo sistema iš Kinijos, kaip ir visai kultūra iš ten (nors Japonija per tiek izoliacijos metų labai daug savitumo turi).

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:40:51 | Nuoroda

Na nežinau, pokolkas gerai sekėsi ir dar nelsigilinant į kinų kalbą :) ir išvis, japonų kalba nėra mano mylimiausia, prasidėjo visas šitas susidomėjimas nuo korėjiečių kalbos, visgi ją pirmesnę pradėjau mokytis, nors ir yra nepalyginamai lengvesnė :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:40:04 | Nuoroda

Japonologai antrame kurse pradeda mokytis kinu kalbos, taip kad turbut imanoma vienu suviu nusauti du zuikius :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą