KTU Medijų filosofija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 10:52:34 | Nuoroda

Gal kartais čia yra norinčių stoti į šitą programą? :)
Įdomu būtų sužinoti su kokiais aukščiausiais ir žemiausiais KB įmanoma įstoti į VF :D

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:05:05 | Nuoroda

 man čia buvo mintis stot, nors nelabai jau čia galiu suprasti, kur šitas studijas baigus paskui galima darbintis.;D Kiek žinau, tai reklamos srity ,turbūt. Nu bet tačiau ,dauguma socialinių mokslų neapibrėžti, baigi kažką, o paskui daug kur gali dirbti. :D o šiaip kadangi čia nauja studijų programa, tai konkursinis balas neturėtų būti aukštas. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:48:39 | Nuoroda

Del perspektyvu tai ir man nelabai aisku. Na, bet manau jei jau priimtu ir viskas ten eitusi gerai darbo KAIPNORS atsirastu. :D nors tiesa pasakius, nemanau, kad baiges kokia tiksliai "apibrezta" specialybe su tikrai "garantuotom" perspektyvom (cia pvz; administravimas, teise, psichologija) gautum darba. Truputi trikdo tai, kad programa nauja. Bet renkuosi tarp dvieju nauju (socialines politikos vdu ir sitos) tad vis tiek kazka naujo teks rinktis. Zinoma, jei priims :D

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:19:55 | Nuoroda

Kad ir kaip gražiai ir viliojančiai daugeliui skamba žodis medija, derėtų nepamiršt, kad šiuo atveju svarbesnis - filosofija :)

O bet tačiau, apžiūrėjau aprašymą, tai toks tep-lep kratinukas truputį atrodo. Tikiuos klystu, bet man panašu, kad ktu tiesiog stengias pritraukti studentų, nes tipo medijos - wow braškės ir šampanas. Bet jau geriau į kokias Kūrybines Industrijas stoti, jei dėl medijų. O dėl filosofijos tai irgi, kas jau rimtai nusiteikęs, tai į normalią filosofiją stos pirma, o ne tokią siaurą. Kažkaip nežinau nežinau...

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2014-07-11 18:31:43 | Nuoroda

Nežinau, man tai čia viskas normaliai. Baigiau Medijų filosofijos jau du kursus. Užtenka ten tos filosofijos, bet kaip tik dabar prisidės ir praktinių kursų, kad tikrai galėtume pabaigę "kurti arba analizuoti" kultūrą (taip vienas dėstytojas sakė). Yra mūsų kurse merginų, kurios jau dirba vadyboje, šios studijos oi kaip praplėtė jų akiratį net pardavinėjant kultūrą. Aš pats norėčiau dirbti kur nors žiniasklaidoje ar televizijoje. TAi gerai, kad išmokau dirbti su mooviemakeriu. Dar bus fotografijos ir animacijos praktikos. Labai laukiu. Vienu žodžiu, gerai yra paskaityti Kantą. Prapučia smegenis. Bet ir pasiruošti darbo rinkai irgi reikia. Manau, kad šios studijos abu šiuos dalykus duoda.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą