Vairavimo mokykla Klaipėdoje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-18 20:05:45 | Nuoroda

BKUCentras vairavimo mokykla Klaipėdoje siūlo kokybiškiausias paslaugas už ITIN PATRAUKLIĄ kainą!
   Mūsų vairavimo mokyklos, sėkmingai dirbančios nuo 2009-ųjų metų, tikslas – parengti ‚B“ kategorijos vairuotojus, kurie ne tik sėkmingai išlaikytų vairavimo egzaminus, bet pirmiausia įgytų tvirtus profesionalaus vairavimo įgūdžius bei jaustųsi saugiai ir užtikrintai bet kokioje situacijoje kelyje! Ypač didelis dėmesys skiriamas naujausioms mokymo programoms ir techninėms priemonėms.
Praeitais 2011 metais mūsų mokykla buvo pirmajame trejete visame Klaipėdos mieste pagal praktinio egzamino išlaikymą - Jūsų pasitikėjimo vertas rodiklis! Daugelis buvusių mūsų mokinių rekomenduoja mus ir savo draugams.
Be kita ko, parodžius studento/moksleivio pažymėjimą taikome nuolaidas!

 Registracija ir detalesnė informacija šiais kontaktais:

Adresas: Šviesos g. 3, Klaipėda
Tel.: 8 46 25 75 60
Mob.: 8 686 84759;

Taikos pr. 48A, Klaipėda
Mob.: 8 620 30123;

el. paštas: [email protected]
www.bkucentras.lt

Žinutė parašyta: 2015-08-10 14:25:31 | Nuoroda

Esu girdėjusi, kad ši vairavimo mokykla Klaipėdoje yra tikrai gera. Draugė neseniai baigė kursus ir išlaikė iš pirmo karto. Todėl, kai bus renkama nauja grupė, būtinai užsiregistruosiu ir aš. Nes automobilis man dabar bus būtinas.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą