Vartotojo aprangos_magnatas dienoraštis
Svarbiausi patarimai perkantiems rūbus ir avalynę internetu
2021-06-29 14:17:15

Prieš imdami kalbėti apie pirkimą internetu, turime šį bei tą pasiaiškinti.


 

Pirma, apsipirkimas internetu yra labai plati sąvoka. Internete turime prieigą prie milijonų svetainių, tačiau ne visos jos yra patikimos. Jei atsidarėte nežinomą puslapį ir jame radote prabangių prekių ženklų išpardavimą įtartinai mažomis kainomis, verta būti atsargiems. Prieš pirkdami būtinai peržiūrėkite "kontaktus" internetinėje parduotuvėje, pažiūrėkite, ar ji turi oficialiai įregistruotą įmonę, kur yra jos biuras. Išnagrinėkite pristatymo ir apmokėjimo sąlygas, paieškoje įveskite parduotuvės pavadinimą ir ieškokite nuorodų. Visi šie paprasti veiksmai padės apsisaugoti nuo sandorių su sukčiais, parduodančiais suklastotas arba nekokybiškas prekes.

Kaip pasirinkti drabužius arba batus internetu
Taigi jei žinote ko norite, tai galite keliauti į internetinę parduotuvę, tačiau peržiūrėdami nuotraukas nepamirškite, kad reklaminėse nuotraukose daugelis dalykų atrodo šiek tiek kitaip nei tikrovėje, tačiau nusivylimą galite sumažinti iki minimumo, jei laikysitės tam tikrų taisyklių.

Dydis
"Kokį dydį pasirinkti?!" - yra pagrindinis klausimas, dėl kurio kankinasi visi pirkėjai internete. Jei yra tokia galimybė, visada geriau užsisakyti du ribinius dydžius (pavyzdžiui, L ir XL), pasimatuoti ir nusipirkti tą, kuris tinka. Jei siunta siunčiama paštu arba kyla kitų sunkumų, turėtumėte apsiginkluoti centimetru. Išnagrinėkite visus svetainėje pateiktus duomenis: koks dydis atitinka paslaptingąjį M arba L, koks krūtinės ir juosmens apimties dydis apskaičiuojamas, koks jo ilgis. O dabar (geriausia, žinoma, su kieno nors pagalba) išmatuokite save: krūtinę, taliją, ūgį... Tikrai bus lengviau atsakyti į klausimą apie dydį.
Panašios taisyklės galioja ir batams, bet čia situacija gali būti dar sudėtingesnė. Batų dydžiai nors ir pristatomi standartiniais, gali labai ir labai skirtis, kai kalba eina apie atskirus gamintojus. Dėl to reikėtų imtis keletos priemonių. Pirmiausiai tiksliai žinoti savo dydį, o jei nežinote, tai išsimatuoti savo pėdą. Antra, reikia būtinai paskaityti atsiliepimus internete, ką sako kiti vartotojai apie vieno ar kito gamintojo batų dydžius. Ir galiausiai, jei nesate 100 procentu tikri – užsisakykite kelius skirtingus dydžius ir vėliau netinkanti galėsite grąžinti.

Sukirpimas arba modelis
Saugiausias būdas pirkti drabužius internetu - rinktis jau pažįstamą sukirpimą, modelį (dar liaudyje vadinama ‘fasonu’) . Pavyzdžiui, jei visą gyvenimą nešiojote vienus įprastus marškinius, geriau nerizikuokite užsisakydami plonus marškinėlius internetu, ypač jei prieš pirkdami negalite jų pasimatuoti.
Turėtumėte būti ypač atsargūs su kelnėmis, striukėmis, viršutiniais drabužiais. Megzti džemperiai ir marškinėliai dažniausiai tinka bet kokiai figūrai, žinoma, jei jie yra tinkamo dydžio.


Audinys ir medžiagos kokybė
Nepamirškite tokio svarbaus dalyko kaip medžiaga. Daugumoje rimtų svetainių skelbiama kai kurių detalių makrofotografija ir viso objekto nuotrauka. Pažvelkite į sudėtį: kartais poliesterio megztinis nuotraukoje gali atrodyti vilnonis, bet čia klaidinga informacija, kurios pardavėjas neturi teisės pateikti (išskyrus tai, kad ji nurodyta mažu šriftu kamputyje, bet jei būsite atsargūs, ją rasite).

Išvada
Prekybos internetu, įskaitant drabužių ir avalynės sektorių, apimtys pastaraisiais metais išaugo kelis kartus, ir tai nėra atsitiktinumas. Žinoma, perkant daiktus, kuriuos matote tik paveikslėlyje, kyla sunkumų, tačiau šiuolaikinės technologijos ir nauji logistikos sprendimai palaipsniui mažina riziką, kad galiausiai įsigysite nereikalingų daiktų ir nežinosite, kur juos dėti. Taigi, jei dar neįvaldėte internetinių parduotuvių, laikas pradėti! Svarbiausia perskaityti pristatymo ir grąžinimo sąlygas.

Pasidalink Facebook'e
Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti Studijos.lt vartotojai

Aš jau esu ePasas.lt vartotojas  Tapti ePasas.lt vartotoju