Pragyvenimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2019-05-13 16:41:19 | Nuoroda

Gyvenu, studijuoju Vilniuje. Pragyvenimo kaštai nežmoniški. Kaip kitų miestų studentams sekasi pragyventi? Kiek jums reikia pajamų per mėn, kaip nuoma? 

Žinutė parašyta: 2019-05-23 06:12:46 | Nuoroda

 Sekasi visai neblogai, gyvenu Klaipėdoje, puikus miestas tiems kas nemėgsta perdaug šurmulio, bet nenori gyventi provincijoje. Tik studentų gal mažoka. Pragyvenimas nėra labai pigus, bet kiek žinau pigesnis nei Vilniuje. Perdaug netaupant galiu sau leisti retkarčiais paišlaidauti nedaug. Bet nuoma galėtų būti ir geresnė, nors butas tvarkingas ir sąlyginai geroje vietoje. Moku 150Eur. nuomą už kambarį, gyvenu su dar vienu studentu. Būtų visai neblogai, bet žiemą už šildymą tenka pakloti gan nežmoniškus pinigus, dar apie 100Eur. tai kartais tenka prisidurti vienokiais ar kitokiais būdais, kaip pvz.: vežioju Wolt'u maistą savaitgaliais, bet ne visada galiu, žiemą ypač sudėtingiau dviračiu būna. Nors stengiuosi nepiktnaudžiauti, kartais tenka ir kreditų paslaugomis pasinaudoti. Jeigu pačiam prireiks rekomenduoju credit24.lt/lt/greitieji-kreditai/ palūkanos tikrai mažos, o jei norėsi, gali nutraukti sutartį per 3 mėn. ir sumokėti tiek kiek pasiskolinai be palūkanų.

Žinutė parašyta: 2019-06-10 17:00:07 | Nuoroda

 Sveikas. Aš pats iš Šiaulių, pragyvenimas gan nebrangus, bet veiklos tai mažoka. Šiaip čia irgi neblogos palūkanos www.paskoluklubas.lt/greitas-kreditas ir www.paskoliukas.lt/greitieji-kreditai/ bet reklamuoti nebandau, tiesiog pačiam irgi kartais prireikia reikmėms. Šiaip Šiauliai visai nieko miestas, jeigu nereikia perdaug veiksmo. Kuo daugiau balių taip sakanat, tuo mažiau išmoksi juk ? :D Patiko šitas list'ukas kaip sutaupyti www.fastweb.com/personal-finance/articles/the-31-money-saving-tricks-for-students Nereikia eiti pirkti produktų kai esi alkanas :D, tai kaip nebūt alkanam?? Juokingas turputį, bet šiaip yra įdomių patarimų. O stipendijos negauni? Žinau, kad jos praktiškai "centai", bet jeigu išmoksti asketiškai gyventi, ir prisimeni, kad studijuoji ne dėl linksmybiu tai visai nieko gali gyventi.

Žinutė parašyta: 2019-06-19 09:49:05 | Nuoroda

 Tik jau kad ir kaip sunku bus jokių greitųjų kreditų... susigadinsi kredito istoriją ir paskui jau joks bankas niekada paskolos neduos. Jei jau sunku bus kreipkis į banką arba kredito unijas. Internetu užpildysi paraišką ir tau padės. Teko ir man skolintis tai tikrai jokiu būdu neturėčiau reikalų su jokiais greitaisiais kreditais niekad, tik normalūs bankai arba unijos.

Žinutė parašyta: 2020-04-09 16:20:29 | Nuoroda

 Sveiki, turejau beda del finansu kai mokslo metai prasidejo, bet po ilgu keliu valanda narsymo radau gera finansu imone https://simplefinance.lt/ mazos palukanos ir greitas aptarnavimas ir skolos isdavimas

Žinutė parašyta: 2021-10-20 12:38:44 | Nuoroda

 PAGAMINTA LIETUVOJE. SU MEILE GAMTAI IR ŽMOGUI.
Laikas, tai brangiausia, ką turime.

Taupydama Jūsiškį – aš paaukojau 14 metų savųjų. Per juos aš ieškojau, eksperimentavau, klydau, ir galiausiai šaukiau EUREKA atradus… agrogo.lt/

Žinutė parašyta: 2021-10-20 12:38:58 | Nuoroda

 PAGAMINTA LIETUVOJE. SU MEILE GAMTAI IR ŽMOGUI.
Laikas, tai brangiausia, ką turime.

Taupydama Jūsiškį – aš paaukojau 14 metų savųjų. Per juos aš ieškojau, eksperimentavau, klydau, ir galiausiai šaukiau EUREKA atradus… agrogo.lt/

Žinutė parašyta: 2021-10-20 12:38:58 | Nuoroda

 PAGAMINTA LIETUVOJE. SU MEILE GAMTAI IR ŽMOGUI.
Laikas, tai brangiausia, ką turime.

Taupydama Jūsiškį – aš paaukojau 14 metų savųjų. Per juos aš ieškojau, eksperimentavau, klydau, ir galiausiai šaukiau EUREKA atradus… agrogo.lt/

Žinutė parašyta: 2021-10-20 12:39:11 | Nuoroda

  PAGAMINTA LIETUVOJE. SU MEILE GAMTAI IR ŽMOGUI.
Laikas, tai brangiausia, ką turime.

Taupydama Jūsiškį – aš paaukojau 14 metų savųjų. Per juos aš ieškojau, eksperimentavau, klydau, ir galiausiai šaukiau EUREKA atradus… agrogo.lt/

Žinutė parašyta: 2021-10-20 12:39:12 | Nuoroda

  PAGAMINTA LIETUVOJE. SU MEILE GAMTAI IR ŽMOGUI.
Laikas, tai brangiausia, ką turime.

Taupydama Jūsiškį – aš paaukojau 14 metų savųjų. Per juos aš ieškojau, eksperimentavau, klydau, ir galiausiai šaukiau EUREKA atradus… agrogo.lt/

Žinutė parašyta: 2021-10-20 12:39:12 | Nuoroda

  PAGAMINTA LIETUVOJE. SU MEILE GAMTAI IR ŽMOGUI.
Laikas, tai brangiausia, ką turime.

Taupydama Jūsiškį – aš paaukojau 14 metų savųjų. Per juos aš ieškojau, eksperimentavau, klydau, ir galiausiai šaukiau EUREKA atradus… agrogo.lt/

Žinutė parašyta: 2021-10-20 12:39:12 | Nuoroda

  PAGAMINTA LIETUVOJE. SU MEILE GAMTAI IR ŽMOGUI.
Laikas, tai brangiausia, ką turime.

Taupydama Jūsiškį – aš paaukojau 14 metų savųjų. Per juos aš ieškojau, eksperimentavau, klydau, ir galiausiai šaukiau EUREKA atradus… agrogo.lt/

Žinutė parašyta: 2018-03-26 09:13:11 | Nuoroda

man buvo labai svarbu, kad būtų gero aukščio stalas barake ir kėdė patogi, nes turiu bėdų su nugara. tai tik šitus reikėjo nusipirkt www.kedziurojus.lt/biuro-kedes/zaidimu-kedes/ visa kita buvo, gyvenu super gerai..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą