Gerasis anglų mokytojas:Dalius Grabauskas "Kėdainių Juozo Paukštelio pagrindinė mokykla"
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-10-15 21:43:24 | Nuoroda

Labas visiems!

Nusprendžiau ir aš papasakoti apie savo mokytoją, sakykim vieną iš geriausių mokytojų mūsų mokykloje. Šis mokytojas dėsto mums anglų kalbą, jau nuo penktos klasės. Kas iš mokinių pažįsta jį ir ką jis mokė tikrai pasakytų, jog jis yra geras mokytojas. Nes visi nori patekti į jo grupę, žino, kad daug nuolaidų suteikia mokiniams. Labai įdomus žmogus: turi gerą humoro jausmą, viskuo domisi, pasakoja visokias istorijas, daug domisi gamta ir istorija. Kai pasakoja apie kokį nors įvykį matytą, visą litaniją išdėsto kas kaip ir kada. Ypač kai skaitom tekstus dar papildomai prideda informacijos. Daug kas nelabai mėgsta daryti pratybas jo pamokoje, bet su jo pagalba įmanoma padaryt. Jis kaip pats sakė, kad pas jį papildomai mokosi netgi mūsų Kėdainių Šviesiosios Gimnazijos mokiniai, eina po pamokų pas jį pasikonsultuoti. Mano nuomone, vyrai(mokytojai) jie kitaip į viską žiūri, ne tokie griežti būna, bet jei kas ne taip greitai susierzina. Su jais ištikrųjų linksma bendrauti. Atsimenu kai pirmą kartą geografijos mokytoją pamačiau šwštoj klasėje, tai įspūdį l.gerą padarė. Ir iki šiol man tas pats įspūdis dar laikosi viduj.

Ištikrųjų anglų kalbos mokytojas superinis. Apie jį daug kas turi gerą nuomonę!

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą