lietuviu patikra
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-28 16:22:37 | Nuoroda
cypia rašė:

kokios dar 3 valandos rasiniui :D isviso bus 3 valandos, is pradziu 1,5h teksto suvokimas ir testas, po to pertrauka ir 1,5h rasinys

 kad seip bus is pradziu 2h rasiniui o poto po pertraukos kuri truks 1h bus 2h testui

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-06-09 14:30:45 | Nuoroda

nu zmogiukai kaip sekesi? :)) ka rinkotes rasinyje? kaip wertinat wiska? as rinkausi dalykini laiska :) manau teksto suwokimas buwo sunkokas o wisur kitur lengva :) 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-06-09 14:39:33 | Nuoroda

Aš rašiau rašinį apie žodžio galią. :)) Teksto suvokimas buvo gana sunkus,nes Hesė šiaip tik 12oj klasej einama. :)) Manyciau 7-8 gausiu bendrai po kalbėjimo :))

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-09 15:25:17 | Nuoroda

as irgi tiek tikiuosi kaip tu :) o pati rasiau dalykini laiska nes man tai lengviausia :D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-06-09 15:30:46 | Nuoroda

as irgi rasiau dalykini laiska,gramatika lengva buvo,bet teksto suvokimas man sunkokas buvo....

Žinutė parašyta: 2009-06-09 15:34:09 | Nuoroda

 As rasiau straipsni apie gero charakterio zmogu, bet jauciu, kad susimoviau  suvokimas, tai pasirode nesuvokiamas , o gramatika tai nieko ypatingo, tikejaus sunkiau ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 15:55:15 | Nuoroda

as rasiau rasiny,, apie zodzio galia...

aplamai, temos gan geros ir lengvos buvo...

parasiau 400 zodziu.. ;D

kiek jus paraset?

o teksto suvokimas tai pagal mane buvo gan lengvas...

nes ta Heses teksta as nagrinejau, kai filosofijos olimpiadai ruosiausi tai kazkaip net atsipuciau, kai pamaciau...

o gramatines uzduotys kokios lengvos buvo, tai net kikent pradejau, kai pamaciau ;D

o teksto suvokime kokia menine priemone paraset? (drasos ir didybes suorais...)

  • Biologija / VBE 39
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2009-06-09 16:50:50 | Nuoroda

Galvojau bus blogiau, nes buvau pasiruosus blogiausiui :) Rasinio temos buvo gal nestudetingos, pritaikytos visiem, seip pati rasiau straipsni apie gera zmogaus charakteri. Teksto suvokimas buvo nesuprantamas kiek girdejau is aplinkiniu visiem buvo sudetingas, taip pat ir man, na o kalbos sistemos uzduotys, tokios kaip ir kiekvienais metais, manau nelabai sunkios, tiesiog reikia truouti pasimokint. seip sekmes visiem toliau egzamine ir gal galit kas nors ka nors patart del kalbejimo, nes einu antra 9,10:( aj dar, kur rast potemes reikes? 

Žinutė parašyta: 2009-06-09 17:22:45 | Nuoroda

400 zodziu??? taigi 250 - 300 poto netikrins... pati parasiau 265 ir man per akis. na tas tekstas tai tikria nesamoningas buwo :D priemone as parasiau metafora, nzn ar atspejau.

 

as pati eisiu antra diena sneket 9:20 :) tad jokiu potemu nesuzinosim tik jau wietoj nueje :) nuas dar praeitos dienos zinosiu tai kazko panasaus galima tiketis :)

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-06-09 17:33:19 | Nuoroda

sveiki, na as tai kazkaip buvau isitikinus,kad visu pirma bus gramatika ir teksto suvokimas,o buvo rasinys,tai kazkaip lb issigandau :DD siaip kai pamaciau,kad yra dalykinis laiskas,tai iskart ji pasirinkau,i kitas temas net neziurejau,nes visad ji man sekasi rasyti ;]] siaip teksto suvokimo uzduotys buvo is tiesu sunkios.Na pats tekstas normalus,bet klausimai tai sudetingai suformuluoti.Uz gramatika,tai tikiuosi gero pazymio,nebuvo sudetinga.Tik va noriu paklaust,kai reikejo skyryba sudet,tai ten gale buvo tiesiogine kalba ar reikejo kabutese parasyt? o del drasos ir didybes suoru,tai as irgi parasiau,kad metafora :))

Žinutė parašyta: 2009-06-09 17:38:08 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

400 zodziu??? taigi 250 - 300 poto netikrins... pati parasiau 265 ir man per akis. na tas tekstas tai tikria nesamoningas buwo :D priemone as parasiau metafora, nzn ar atspejau.

 

as pati eisiu antra diena sneket 9:20 :) tad jokiu potemu nesuzinosim tik jau wietoj nueje :) nuas dar praeitos dienos zinosiu tai kazko panasaus galima tiketis :)

 tai ten po 300 klaidu nebetikrina tik kad...  'tai kad netelpu as i tuos remus, man ten buvo daug ka pasakyt ;D

o kuo remetes kai raset?

 

  • Biologija / VBE 39
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2009-06-09 17:45:13 | Nuoroda
Unga_ rašė:
Mirtishiukas rašė:

400 zodziu??? taigi 250 - 300 poto netikrins... pati parasiau 265 ir man per akis. na tas tekstas tai tikria nesamoningas buwo :D priemone as parasiau metafora, nzn ar atspejau.

 

as pati eisiu antra diena sneket 9:20 :) tad jokiu potemu nesuzinosim tik jau wietoj nueje :) nuas dar praeitos dienos zinosiu tai kazko panasaus galima tiketis :)

 tai ten po 300 klaidu nebetikrina tik kad...  'tai kad netelpu as i tuos remus, man ten buvo daug ka pasakyt ;D

o kuo remetes kai raset?

 

 na bet manau kad mazins tasku kieki :D nieko padides remai :D remiausi iwestim ir asmenine patirtim :D

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:01:02 | Nuoroda

Prasiau apie 260 zodzių. O apie didybės šuorus susimoviau,nes parašiau,kad palyginimas. Sakau gana sudetingas buvo to filosofo tekstas,net direktorė mūm sakė, kad gali but daugelis nepatenkintų, juk tik 12oj klasėj,kaip minėjau nagrinėja si filosofa :))) O kokias kalbėjimo temas rinkotes? Aš rinkausi „Jauno žmogaus pilietiškumas“ :))

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:31:24 | Nuoroda

Mano nuomone, sunkiausia dalis buvo suvokimas... Rasiau rasini, puse velnio, taciau tikrai ne tobulai pavyko :) O gramatika.. lengviausia, taciau vis tiek buvo kur pasukti galva :)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:34:18 | Nuoroda

Rasinyje parasiau 308 zodzius,manau, pats tas. Remiausi ivestimis, taip pat Biblija, filmu "Isimintinas pasivaiksciojimas", lietuviu liaudies patarle ir viena citata apie zodzio galia :) didybes suorai manau buvo metafora.. Pasirinkau tema "Knyga ir mes", kalbu 10:40 labai noreciau iki tol temas suzinoti, nes savo tema kalbu beveik pirma;D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:43:55 | Nuoroda

Kaip matau, visi nepasitenkinę suvokimu.;D Pritariu, suvokimas, tai ganėtinai sunkokas buvo..teko pamąstyt..išmąstyt, ką rašyt..Ypač paskutiniai klausimai..Na, bet yra kaip yra..Ten tą priemonę tai irgi metaforą parašiau.;D Gramatika, tai tiesą sakant, labai lengva buvo. Per 15 min padariau. Na, o rašinys kaip rašinys. Rašiau apie Žodžio galią. Žiūriu ne viena daug prirašiau.;D Aš 379 žodžius.;D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 19:17:01 | Nuoroda

rašiau dalykinį laišką, 311 žodžių, bet turbūt susimoviau gerokai.. paskutines dvi patraipas iš keturių ir pabaigą iš kart rašiau į gerąjį lapą ;D gramatika, tai tikrai nesunki, tik tas paskutinis sakinys skyrybos kelia abejonių ir sintaksė gal ;D

suvokimas.. hm.. tikrai slidus dalykas, nes klausimai gal ir aiškūs, bet tekste rast ats buvo sudėtinga. turbūt daug reikėjo išskaityti tarp eilučių ;//

Žinutė parašyta: 2009-06-09 19:20:27 | Nuoroda

o aš rašiau, ne metaforą, o epitetus ;o

Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:00:18 | Nuoroda

Sveiki :) Rašiau dalykinį laišką, truputi susimoviau. Nes ten jau taip oficialiai rašyt rekėjo, o aš kaip darugams dėsčiau mintis. Net neisivaizduoju kiek balų nuims, kad nepataikiau į dalykinio laiško žanrą. Gramatika tikrai lengva buvo, nei ten daug galvot reikejo, labai greit apsisukau, bet jau teksto suvokimas. Klausimų nesupranti, tai kaip atsakymus rast :DDD Skaičiau, kad anksti eisit kalbėjimo atsakynėt, tai tikiuosi supratimo ir potemių platinimo šiame forume :) Iš anksto dėkoju :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-09 20:17:33 | Nuoroda

labukas   na man taip pat gramatika nepasirode sudetinga, bet teksto suvokimas tai isgasdino. Parasiau metafora menine priemone.

As kalbesiu pati paskutine 13.40val tema ZMOGUS IR APLINKA gal kas renkates sia tema ir galesite pasakyti potemes? buciau labai dekinga

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą