Pažymiai profilyje
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-01 23:50:10 | Nuoroda

Nuo šiol visi abiturientai gali susivesti visus egzaminus, kuriuos laikė ar laikys bei jų pažymius. Pažymiai bus rodomi profilyje bei kaip parašas po kieviena forumo žinute

Žinutė parašyta: 2009-06-02 00:46:24 | Nuoroda

įdomiai įdomiai :]

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:17:28 | Nuoroda

man nesusiveda, neismeta to kur pasirinkt balus

  • Dailė / MBE -
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-17 10:29:00 | Nuoroda
Dandy rašė:

man nesusiveda, neismeta to kur pasirinkt balus

 Kaip matau, jau susiveda pažymiai

Žinutė parašyta: 2010-07-18 14:19:00 | Nuoroda

Man nesigauna ivest istorijos rezultato. Darau kaip ir su kitais, bet paspaudus ta varnele nieko neivyksta, uzsikrauna is naujo profilio puslapis ir vel nieko nera, reikia is naujo pasirinkt istorija, vbe, ir t.t. Bandziau su skirtingais kompiuteriais, su visokiom narsyklem, nieko. Kame cia problema?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-19 09:57:57 | Nuoroda
Genius rašė:

Man nesigauna ivest istorijos rezultato. Darau kaip ir su kitais, bet paspaudus ta varnele nieko neivyksta, uzsikrauna is naujo profilio puslapis ir vel nieko nera, reikia is naujo pasirinkt istorija, vbe, ir t.t. Bandziau su skirtingais kompiuteriais, su visokiom narsyklem, nieko. Kame cia problema?

 Geniau, bet gi prie tavo profilio jau rodo pažymius. Gal galėtum pasakyt, kaip išsprendei problemą? 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:22:17 | Nuoroda

Tai tame ir esme, kad su kitu dalyku tais pazymiais viskas gerai, normaliai isivede, o istorijos - niekaip. Del to ir nesuprantu. Bandziau ir keist vietom, ir istrynes viska is naujo rasyt, vis tiek nieko. Del ko taip gali but? Ir kaip tai issprest?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą