VU ar MRU?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:44:23 | Nuoroda

Labas labas, nezinau ka cia man daryt, bet vistiek cia man sprest Siais metai pradesiu studijuoti, tai va I etapu istojau i MRU Teise ir valdyma vakarini, o vakar per Bendraji priemima suzinojau, kad dar istojau i VU Komfaka bibliotenkyste ir informacija (informaciniu centru valdymas) dienini mokama. Man ir tas ir tas patinka, esu gana uzdara ir drovi, manau teisei sunkoka bus man (dar girdejau rysius reikia tureti), bet atrodo tai ir perspektivu labiau nei vu komfakas. O kaip jus manot? Kaip elgtumetes pacios? Man labai svarbi jusu nuomone. Dar as labai noreciau isvykti i uzsieni gyventi ir nezinau kokia profesija labiau pades man ten

Žinutė parašyta: 2009-07-24 22:47:44 | Nuoroda

Shiaip teise tikrai yra sunku mokytis, turint omeny kad reikia viska kalti. kiek girdejau MRU yra blogiau, nes sodina studentus, kad jie moketu pinigus uzh papildomus egzaminus ir panashiai.

  • Istorija / VBE 60
  • Lenkų kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 61
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-24 23:45:21 | Nuoroda

as ir tai girdejau, ir pati nzn ar istengsiu ta teise ir nzn ar vakariniam daug ko ismokt galima

Žinutė parašyta: 2009-07-26 12:53:14 | Nuoroda

Db sunku gan kazhka prognozuot, gal net suprasi, kad cia ne tau ;]

  • Istorija / VBE 60
  • Lenkų kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 61
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą