Stojimas į VGTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-27 17:13:55 | Nuoroda

Sveiki, esu būsima 11okė. Jau porą metų mane žavi architekto profesija. Labai norėčiau mokytis architektūros VGTU. Gal yra žmonių kurie galėtų patarti kaip ruoštis? Esu baigusi meno mokyklą, žinių truputį jau turiu. Mokausi irgi gan neblogai. Tačiau kolkas dar nepasitikiu savimi, manau dar daug pastangų reikia įdėt kad ten įstočiau. Kaip reikia ruoštis stojamiesiems? Iš kokių knygų? Piešimo įgudžių truputį turiu ir dar per du metelius įgausiu, kompozicija irgi nesvetima. Į JAM'ą važinėti nenoriu... Tačiau nelabai įsivaizduoju kokio lygio piešiantys ten įstoja, gal galit atsiųst piešinių pavyzdžių, kad bent suprasčiau ar tai mano jėgoms... 

Lauksiu patarimų ir nuomonių :)

Žinutė parašyta: 2010-08-18 11:50:02 | Nuoroda

Siaip, kadangi pati siemet istojau i VGTU architektura, tai galiu pasakyti, kad reikia ideti labai daug pastangu, jei nori ten istoti :) Nori to ar nenori, bet i JAM'a ar i kita panasia mokykla tektu wazineti (aisku, jei nori istoti :D ), nes be tu visu ziniu nepasiruosi :)

jei noresi daugiau suzinoti, rasyk i e'mail'a

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą