Dešimtokai dar miega?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-06 15:41:58 | Nuoroda
Lina rašė:
Maddalena rašė:

Jei apie kalbėjimo temas klausėte, tai:
1. Knyga ir mes
2. Jauno žmogaus pilietiškumas
3. Mokslo pasiekimai mūsų gyvenime
4. Kultūra ir jaunimas
5. Žmogus ir aplinka.
Tik keista, kad visos temos su pernykštėmis sutampa...

Jums tokios pačios kalbėjimo temos, kaip ir mums pernai(?) Kažkaip sunku net patikėti ;D

Tikrai , cia kazkaip idomiai idomiai..

 

Žinutė parašyta: 2010-01-06 15:45:45 | Nuoroda
Grečen rašė:

 karolyyyte,tai galesim pasidalinti info 

 Grečen- būtinai, bet pokolkas tik siaip skaitineju ivairius straipsnius ta tema ar bandau mazdaug galvoti nuo ko ir kaip pradesiu sneketi, o kazka jau rimtai taip ruostis, kad jau grynai , tai dar nelabai ir pradejau is tikruju.. Siaip , jei ka galim apsikeist skype ar pan. gal tikrai ka nors viens kitam pritaikysim ;D

Žinutė parašyta: 2010-01-09 14:18:10 | Nuoroda

as taip pat pasisakysiu sia tema   kas jau kas bet nusprendziau nebemiegoti ;D  zadu kalbeti apie ,,mokslo pasiekimus musu gyvenime'' , nes manau jog apie tai is tikruju galima ilgai kalbet, o jei ka tai atsarginis variantas liks ,,knyga ir mes''  ;D

Žinutė parašyta: 2010-01-10 20:31:12 | Nuoroda

nu bandysim kaip iseis taip;D bet pagalbos neatsisakyciau;D

Žinutė parašyta: 2010-01-12 15:21:54 | Nuoroda

na ka,mielieji...siandien man jau ant nosies abituros egzaminai,bet pamenu kaip kroviau  i kelnes 10-oje klaseje! Zinau,kad jusu tikrai neveiks zodis : NEBIJOKIT!,nes visi taip sako...as bijojau labai...bet isties, nera ko,tai tik svelnus pasibandymas pries 12kl,tik atminkit,ir bijoti truputuka sveika, nes baime veda prie motyvacijos mokytis. O ruosiausi as teip: matematikos dariau visus nd,lankiau pamokas, sprendziau senesnius egzaminus, tiesiog dariau viska nuosekliai,bet ir neapsikroviau. Su lietuviu tas pats-tai ka ismokau pamokose... Ir is abieju gavau 10.O ta 10 uzsidirbti lengva, nenuvertinkite saves ir nepervertinkite. Kiekvienas geriausiai zino savo galimybes. O kontroliniai,kuriuos rasote pamokose yra daug sunkesni uz tuos PUPP egzus :) nosytes aukstyn!

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-01-16 15:21:42 | Nuoroda

 Aš tai kogero rinksiuosi kalbėti "kultūra ir jaunimas" ... O dėl egzaminų pakolkas labai nesijaudinu , tiesiog stengiuosi po biškį viską kartotis ir domėtis   

Žinutė parašyta: 2010-01-20 20:14:28 | Nuoroda

gal turite kokios nors informacijos kalbejimo tema Knyga ir mes? Jei turite ir galetumete atsiusti buciau labai dekinga!

Žinutė parašyta: 2010-01-23 09:58:31 | Nuoroda
Anele rašė:

na ka,mielieji...siandien man jau ant nosies abituros egzaminai,bet pamenu kaip kroviau  i kelnes 10-oje klaseje! Zinau,kad jusu tikrai neveiks zodis : NEBIJOKIT!,nes visi taip sako...as bijojau labai...bet isties, nera ko,tai tik svelnus pasibandymas pries 12kl,tik atminkit,ir bijoti truputuka sveika, nes baime veda prie motyvacijos mokytis. O ruosiausi as teip: matematikos dariau visus nd,lankiau pamokas, sprendziau senesnius egzaminus, tiesiog dariau viska nuosekliai,bet ir neapsikroviau. Su lietuviu tas pats-tai ka ismokau pamokose... Ir is abieju gavau 10.O ta 10 uzsidirbti lengva, nenuvertinkite saves ir nepervertinkite. Kiekvienas geriausiai zino savo galimybes. O kontroliniai,kuriuos rasote pamokose yra daug sunkesni uz tuos PUPP egzus :) nosytes aukstyn! 

 

 

visiškai su Tavimi sutinku :) Tie egzaminai 10 kl, jeigu galima juos taip pavadinti, yra žymiai lengvesni už visus tuos kontrolinius tiek lietuvių, tiek matematikos, kuriuos rašot pamokose. Taip kad , labai nepergyvenkit, lankykit pamokas ir klausyk, ką mokytojai sako, 8-10 garantuoti :) 
beje, dėl kalbėjimo, aš pati , asmeniškai, kalbėjimui beveik nesiruošiau. prieš gerą savaitę susirinkau informaciją, kadangi kalbėjau prie  galo, tai spėjau susižinoti savo poteme, ir per kokias porą h pasirašiau kalbėjimą.   
 

nesijaudinkit :)

Pė.ES - turiu šiek tiek informacijos tema " knyga ir mes" , kam reikia, kreipkitės adresu 

 

Žinutė parašyta: 2010-01-28 23:29:54 | Nuoroda

prisimenu kaip ir as drebejau pries tuos 10kl egzus, o visi kas jau laike sake ner cia ko bijot ten vieni juokai..bt man vistiek baisu buvo..db suprantu kad ten tikrai juokai buvo..is lt 10, is matkes 9...savi mokytojai ir vertina atlaidziau..tad sekmes ir tikrai nebijokt ;)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-31 02:43:08 | Nuoroda

 Sveiki  neprivalomas bus  bet laikyti manau tenka tikrai  kas baisiau jum, lietuviu ar matematika?  as jau pradedu drebet del lietuviu 

Žinutė parašyta: 2010-02-01 20:46:51 | Nuoroda

na asmeniskai as pati , tai drebu labiau del matematikos :) lietuviu man visada sekdavosi,bet tikslieji.. och..

Žinutė parašyta: 2010-02-06 14:46:23 | Nuoroda

O aš ir lietuvių ir matematikos bijau. Nors matematika geriau sekasi ,tačiau visviena spragų turiu. O lietuvių kalbėjimas baugina , nes nusišnekėti bijau :D

Žinutė parašyta: 2010-02-07 18:29:36 | Nuoroda

Aš preitais metais buvau pasirinkęs temą "Kultūra ir jaunimas". Tema nebuvo labai sunki.

Jei kam reikia, galiu duoti medžiagos šia tema. Rašykite prašymą el. paštu: (šiame tinklapyje lankausi labai retai, tad rašykite į el.paštą)

Žinutė parašyta: 2010-02-08 20:08:50 | Nuoroda

praeitas metais kalbejau apie zmogus ir aplinka... ejau antra diena ir 9:10 tai buvau stresinej busenoj kad potemu ryte nesusizinosiu :D bet pati jau gal nuo 8 sedejau prie kompo ir googlinau ir zinoma 8:40 jau kazkur turejau potemes, issirinkau ir pirmyn kalba rasytis :D uztrukau 5 min, dar spejau namie 3 kartus susneket ir pirmyn :D aisku ten per tas 10 min net normaliai mintyse nesudeliojau kalbos :D ten kazkaip stresas :D bet gavosi viskas ok :D taigi nepergyvenkit ;))

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-02-15 15:05:04 | Nuoroda

1. PAPILDOMAS DARBAS INTERNETU
Aprašymas:
Sveiki.Jeigu ieskote gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose,butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni,kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12litu. Skaistalai, pagalvojau,tai turetu buti eilinis budas apmauti,bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.
Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita
kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute
ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir
nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas...
Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau
patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 700lt , po triju savaiciu prisidejo dar
apie 1300lt. dbr turiu uzdirbes 3000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 5000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides.
O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite
vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites,per daug nesistengdami.
Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite
instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta.
Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu
indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete…
Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, bet tai tikrai dirba.
Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus
jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije.
Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
Yra trys paprasti zingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
2. Pirmiausia i zemiau esancias 6 banko saskaitas perveskite tik po 2lt.
Visa
tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai
legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.
1.LT517044000740613389
2.LT467044000519613141
3.LT097300010038545657
4.LT587300010107825279
5.LT487300010098108872
6 LT237044060006585984
Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu,
o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko
saskaitos numeri.
3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja,
Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose,
skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si
straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska
atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus.
Ir kada jus pasieksite pirma eilute,
jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai.
O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o
tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.
Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje.
Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita
Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje
ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje)
Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2
pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt.
toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 12litu.
siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus.
Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia
prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote.
Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju.
Ir toliau dideja. Sekmes

Žinutė parašyta: 2010-03-06 13:48:27 | Nuoroda

Jei galit pasidalinkit informacia apie Kultura ir jaunimas;]

Žinutė parašyta: 2010-03-11 18:16:35 | Nuoroda

 Aš taip bijau net neįsivaizduoju ką mokytis ką daryti. 

Žinutė parašyta: 2010-03-12 14:40:06 | Nuoroda

O aš rašiau bandomąjį lt

Žinutė parašyta: 2010-03-14 15:30:47 | Nuoroda

Sveiki, gal kas turite medziagos tema MOKSLO PASIEKIMAI MŪSŲ GYVENIME. Jei kas turite atsiuskite i email.

Žinutė parašyta: 2010-03-16 16:17:39 | Nuoroda

Sveiki:) kas norėtų pasidalinti informacija tema kultūra ir jaunimas rašykit  

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą