Kur galima stoti (Chemija, biologija, lietuvių)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-09 18:24:59 | Nuoroda

Ką galite patarti? Gal kas irgi stos į Biomediciną ar su gamta?

Žinutė parašyta: 2010-02-17 18:54:13 | Nuoroda

O čia kas? Egzaminai, kuriuos žadi laikyt? Jei taip, tai liūdna, kad matematikos nepasiėmei - be jos nė pro kur į biomediciną. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-18 10:55:03 | Nuoroda

:D aha ir be tikybos

Žinutė parašyta: 2010-02-18 16:30:27 | Nuoroda
absoliutlyorganic rašė:

:D aha ir be tikybos

 :D ką čia pezi

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-19 03:11:08 | Nuoroda

biomedicinoj labai daug melstis reikia, tik tikėjimas, švari sąžinė, rožančius ir baltas chalatas garantuos sėkmingą karjerą biomedicinos srityse :D ne bereikalo juk yra kryžiukas :)

Chuano: sunku pasakyt gal į biochemiją tada jei jau į gamtos mokslus, kiek žinau konkursas pernai buvo labai mažas, neįsivaizduoju kaip su perspektyvom bet mokytis turėtų būti įdomu, pastebėjau kad aplinkosauga ganėtinai populiari specialybė..

Žinutė parašyta: 2010-02-19 18:34:48 | Nuoroda

Na, tik jau.. Religions only just  legalise your imaginary friend, that's all. :D Mažiau maldų, daugiau progreso. Jei tikrai stengsies, nuo dūšios pasimokysi, tai, manau, tikrai neprireiks maldų. O jei jauti, kad tavęs netraukia medicina, tai kam ten lįst? Va, pvz., aš siaubingai bijau kraujo, tai irgi šioks toks trikdis, bet, jei pavyks įstot, gal apsiprasiu. :]

Žinutė parašyta: 2010-04-26 17:53:46 | Nuoroda

Sveiki moksleiviai, kviečiu jus sudalyvauti trumpoje apklausoje apie universitetų įvaizdį ir kas jums padeda apsispręsti kokią aukštąją mokyklą rinktis. Iš anksto dėkoju už atsakymus! www.publika.lt/apklausa-15-4bd56a5b8d62e.html

Žinutė parašyta: 2010-04-28 21:25:16 | Nuoroda

Na aš kažką planuoju su biologija, chemija :) Jei su gamta tai galima i ekologiją, aplinkosaugą :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą