"Knyga ir mes"
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-01 11:51:54 | Nuoroda

 cocol kaip manai tiktu tai - Ar knyga padeda žmonėms suprasti vienas kitą? Tikrai taip,.Rašytojas Tvadovskis rašė,kad Knygų skaitymas tai viena svarbiausių intelektualinio žmogaus lavinimo formų. Tai mums padeda ne tik suvokti savo mintis, susigaudyti savo jausmuose ir pažinti savo dvasinį pasaulį, bet ir turėti visavertį dialogą su aplinkiniais žmonėmis ir komunikuoti kokybiškai bei vertingai. Knygos mums atskleidžia per amžių puoselėtas, kurtas ir atrastas vertybes, jos formuoja      tas vertybes mumyse, mūsų dabartiniame pasaulėlyje.Skaitydami knygas mes ugdome savąjį aš - išskirtinį ir nuostabų, o knygos, tai viso pasaulio palikimas mums. Visi sutinka, kad skaityti knygas yra naudinga. Jos padeda sklandžiau reikšti mintis, lavina protą. Knygos, kurias mes skaitome, kurios mus sudomina leidzia lengvaiu pazinti zmogu jo jausmus. Neretai skaitydami knygas  randame atitikmenu realemia pasaulyje.Kaip ir getes fausto herojus faustas – mokslininkas , kuris visa gyvenima pazino is knygu jis buvo silpnas ir pasidave  velnio itakai.Realiame pasulyje tokiu zmoniu kaip faustas yra labia daug.dzono grejaus knygos   Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros pagalba  lengviau pazistame virus ir moteris , gerbiame tarp ju esamus skirtumus knyga yra ne tik vienas seniausių informacijos perdavimo būdų bet ir žmogaus asmenybės tobulintojas,kuris mums padeda tobulinti savo supratima apie žmonių vidinį pasaulį, vertinti savo ir kitų jausmus,požiūrį o ne vien tik poelgius. Italų estetikas Benedetto Crone yra pasakęs: “Kiekviename poeto žodyje, kiekviename jo vaizduotės kūriny įkūnytas visas žmogaus likimas, visos jo viltys, jo iliuzijos, jo skausmai ir jo džiaugsmai, žmogaus didingumas ir jo menkystė”. Taigi skaitydamas kūrinį, žmogus pazista pats save ir kitus :  gyvenimą, likimą ir patirtį.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:02:29 | Nuoroda

kaip sekėsi kalbėt? kokias klaidas darėt?

Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:28:45 | Nuoroda

gal kas ryt anksciau uz mane eis? ;D as 12h ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:31:45 | Nuoroda
sadyy rašė:

 Knygos mums atskleidžia per amžių puoselėtas, kurtas ir atrastas vertybes, jos formuoja      tas vertybes mumyse, mūsų dabartiniame pasaulėlyje.Skaitydami knygas mes ugdome savąjį aš - išskirtinį ir nuostabų, o knygos, tai viso pasaulio palikimas mums.

 

 citata is mano bandomojo kalbejimo poteme "knygos padeda pazinti pasauli ir save" ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:52:09 | Nuoroda
sadyy rašė:

 cocol kaip manai tiktu tai - Ar knyga padeda žmonėms suprasti vienas kitą? Tikrai taip,.Rašytojas Tvadovskis rašė,kad Knygų skaitymas tai viena svarbiausių intelektualinio žmogaus lavinimo formų. Tai mums padeda ne tik suvokti savo mintis, susigaudyti savo jausmuose ir pažinti savo dvasinį pasaulį, bet ir turėti visavertį dialogą su aplinkiniais žmonėmis ir komunikuoti kokybiškai bei vertingai. Knygos mums atskleidžia per amžių puoselėtas, kurtas ir atrastas vertybes, jos formuoja      tas vertybes mumyse, mūsų dabartiniame pasaulėlyje.Skaitydami knygas mes ugdome savąjį aš - išskirtinį ir nuostabų, o knygos, tai viso pasaulio palikimas mums. Visi sutinka, kad skaityti knygas yra naudinga. Jos padeda sklandžiau reikšti mintis, lavina protą. Knygos, kurias mes skaitome, kurios mus sudomina leidzia lengvaiu pazinti zmogu jo jausmus. Neretai skaitydami knygas  randame atitikmenu realemia pasaulyje.Kaip ir getes fausto herojus faustas – mokslininkas , kuris visa gyvenima pazino is knygu jis buvo silpnas ir pasidave  velnio itakai.Realiame pasulyje tokiu zmoniu kaip faustas yra labia daug.dzono grejaus knygos   Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros pagalba  lengviau pazistame virus ir moteris , gerbiame tarp ju esamus skirtumus knyga yra ne tik vienas seniausių informacijos perdavimo būdų bet ir žmogaus asmenybės tobulintojas,kuris mums padeda tobulinti savo supratima apie žmonių vidinį pasaulį, vertinti savo ir kitų jausmus,požiūrį o ne vien tik poelgius. Italų estetikas Benedetto Crone yra pasakęs: “Kiekviename poeto žodyje, kiekviename jo vaizduotės kūriny įkūnytas visas žmogaus likimas, visos jo viltys, jo iliuzijos, jo skausmai ir jo džiaugsmai, žmogaus didingumas ir jo menkystė”. Taigi skaitydamas kūrinį, žmogus pazista pats save ir kitus :  gyvenimą, likimą ir patirtį.

 

 Labai geros mintys. Bet ar čia įžanga? įžangai užtenka poros sakinių. neišsiplesk labai

Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:59:40 | Nuoroda

kaip sekės šnd kalbėti? ;]

 Rytoj įmeskit potemes, aš 11.50 kalbėsiu.

Ir jei turit ką įdomaus ar naudingo šia tema, atsiųskit

Ačiū ;]]

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:07:23 | Nuoroda

Surinkau MAX. O bendras PUPPo 102 taškai. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:39:30 | Nuoroda

Nu tikra šaunuolė :). O kada balai paaiškėja. ?

Už pirmą dalį gavau aš tik 8 (rašinys , gramatika)  :-\

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:49:49 | Nuoroda

Tfuuu aš atsiskaičiau tj dabar taip gera xD

Dabar tik neaišku kiek gausiu, nes jau pasigaidinau tiek kad ojojojojoj :D

kaip jum sekės mieli dešimtokai?
tiesa, sėkmės tiems, kurie rytoj kalbės :]

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:54:14 | Nuoroda

na sėkmės tikrai prireiks apie ką kalbėjo?  iškalbėjot 5 min?

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:55:06 | Nuoroda

Rytoj 14.40 turėsiu eit. Tikiuosi, čia bus tikros potemės. Bijau susimaut

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:10:00 | Nuoroda
Zeeki rašė:

Surinkau MAX. O bendras PUPPo 102 taškai. :)

 kokia poteme kalbėjai? ;]

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:21:19 | Nuoroda
milli rašė:
Zeeki rašė:

Surinkau MAX. O bendras PUPPo 102 taškai. :)

 kokia poteme kalbėjai? ;]

 Paskutine, pagrįsti arba paneikti J. Marcinkevičiaus citatą.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:33:22 | Nuoroda

Sveiki. Kalbu rytoj. Labai bijau. ;/ Ar potemės jūs patys rinkotės, ar gavote jas traukti??? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:41:42 | Nuoroda
Katutytė rašė:

Sveiki. Kalbu rytoj. Labai bijau. ;/ Ar potemės jūs patys rinkotės, ar gavote jas traukti??? :)

 Pasirinkom.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:43:09 | Nuoroda

O tada šaunu. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:52:37 | Nuoroda

visada renkamės *nod*

Žinutė parašyta: 2010-06-01 16:09:42 | Nuoroda

Ech, vos neapsiverkiau pamačiusi 5 šiandieninę "Knyga ir Mes" potemę. Būčiau atradus ką pakalbėti... Bet deja, atsakinėsiu rytoj, ir labai nervinuosi, kad potemės gali būti labai sudėtingos. Aišku, visada galima ką nors išmąstyti, bet norisi kaip geriau, kad būtų...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-01 16:46:11 | Nuoroda

Na iš kalbėjimo, kaip ir maniau, nieko gero neišėjo, surinkau tik 18 taškų. Bendras taškų skaičius 99. 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-01 16:52:34 | Nuoroda

O kiek daugiausiai balų galima surinkti iš kalbėjimo? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą