Patikra. Prieš ir Po.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-25 22:48:52 | Nuoroda
Merrhaba rašė:
windmill rašė:
windmill rašė:
Merrhaba rašė:

Jei kas galite tai parašykite čia tos paskutinės užduoties atsakymus, kurie turėjo būti..

Ne jau internete niekur nėra? :(

 

Jei atmintis mane nenuvilia,tai buvo kitą savaitę,o ne sekančią,paskui Išėjus atostogų,taip pat.. Daugiau nebepamenu kokie buvo išvis duoti..

 

O velnias aš irgi apibendrindama..


 

 O tai negerai APIBENDRINDAMA ? Blemba, visa ta užduotis pas mane blogai atlikta.. vien klaidos..

 

Atsiminčiau sakinį pasakyčiau,nes pusdalyvis vartojamas kai veiksma atlieka pats veikėjas,o padalyvis kai kas nors kitas..


 
Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:03:56 | Nuoroda

Belaukdama rezultatų išprotėsiu.. Kaip viską blogai parašiau , OMG.. :(

Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:10:06 | Nuoroda

Nesikrimsk gi ne koks abitūros egzaminas,nieko jis nenulems.. ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:23:14 | Nuoroda
windmill rašė:

Nesikrimsk gi ne koks abitūros egzaminas,nieko jis nenulems.. ;)

 Bet blemba, visi tikisi, jog gausiu bent 9.. :( ;( 

Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:30:07 | Nuoroda
Merrhaba rašė:
windmill rašė:

Nesikrimsk gi ne koks abitūros egzaminas,nieko jis nenulems.. ;)

 Bet blemba, visi tikisi, jog gausiu bent 9.. :( ;( 

 Nu ir gausi,daugiau optimizmo jomajo :D Beje dar kalbėjimas laukia.. tai pasikelsi :)

 
Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:36:36 | Nuoroda

SI ZINUTE SKIRTA TIEMS, KURIE MEGSTA „LENGVUS“ PINIGUS“. Patikekite – tai tikrai nera eiline aferistu apgaule. Tai labai paprastas darbas namuose, zinoma interneto deka. Rades tokio paties pobudzio skelbima, pats sudvejojau ir pagalvojau: „internautai durnu iesko“. Bet tai tikrai verta demesio pinigu darymo sistema, paremta saziningumu. Jums tai kainuos 12Lt... TACIAU galite is ju pasidaryti daug daugiau ir tie 12 Lt bet kokiu atveju sugrizta! Pats tuo nepatikejau, bet paskaiciau, noredamas suzinoti kas siuloma skelbime iki galo ir jis mane SUZAVEJO! toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2 Litus į banko sąskaita, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri į paskutine šešta eilute, ir talpinate šita straipsni kaip minimume 200 forumuose ir skelbimuose. Cia nera jokios klastos. Svarbiausia kad tai visiskai legalu ir uzima tik kelias valandas laiko. Mano banko saskaitoje pradejo kauptis pinigai! Per pirmas dvi savaites saskaita padidejo 600 Lt. Dar po keliu savaiciu prisidejo 2600Lt! Likau apsales... Man net virpa kojos pagalvojus kiek pinigu bus mano saskaitoje po 1 menesio! Ir ta suma vis dides ir dides. O pagalvojus viskas prasidejo nuo 12 Lt.... Su Jumis noriu pasidalinti informacija kaip tai veikia. Zinoma, tai naudinga ir Jums ir man. Aš jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite Vilčiu gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigu, negu tikitės, per daug nesistengdami. Perskaitykite tai pora kartu!!! Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jusu laukti. Tai taip paprasta kad net nesitiki. Tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12 Lt ir pora valandų internete. Svarbu: Tai ne apgavyste, tai visiškai legalu ir jus nekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, ir tai tikrai veikia!!! Tiksliai sekite instrukcija.Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo. Yra trys paprasti zingsniai: 1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita bet kuriame Lietuvos banke. 2. Pirmiausia i zemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 Litus. Po to perveskite po 2 Litus ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdžius, Jus padarote paslauga, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate. 1. Lt63 7044 0002 0964 5843 2. Lt16 7300 0101 0540 9668 3. LT587300010109503476 4. LT78 7300 0101 2220 5654 5. LT477300010092109149 6. LT63 7300 0101 2202 1430 dabar išbraukite iš sąrašo Nr. 1 sąskaitos numeri, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu į viršų, o į atlaisvinta Nr. 6 eilute įrašykite savo banko sąskaitos numeri. 3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindine idėja, išplatinkite šita straipsni kaip mažiausiai 200-tuose forumu ir naujienų juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų. Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyviu sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viska atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 Litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus. Užsiimkite tuo dabar, neatidėkite rytdienai. Laikas pinigai!!! O dabar aš papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. tiesiog paprasta aritmetika: Sakysim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 Litu būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 250 Litu į sąskaita. Toliau šie 25 žmones daro po 200 patalpinimu su jūsų sąskaitos numeriu Nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmones – Jūsų pajamos 1250 Lt. Toliau šitie 125 žmones patalpinę po 200 pranešimu, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmonės. Jums tai duoda 6250 Litu pajamų (jus 3 pozicijoje). toliau dar įdomiau: šitie 625 žmones daro 200 patalpinimu su Jūsų sąskaitos numeriu Nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 31250 Litu. Paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti. Ar ne įspūdingas skaičius? Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam. Kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite įsivaizduoti kiek žmoniu kasdien prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus? Kiekviena diena internete pasirodo 200 - 500 nauju vartotoju. Ir toliau jų skaičius nuolat auga! Kokie šansai, kad jie užsinorės pamėginti save kokioje nors naujovėje? Ar įsivaizduojate kokios galimybes?! Su 12 Litu ir keliomis valandomis internete. Juk dabar nusivyle zmones, o ypac jaunimas, lengvai isitraukia i tokius pinigu darymo budus.

 

Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:37:16 | Nuoroda
windmill rašė:
Merrhaba rašė:
windmill rašė:

Nesikrimsk gi ne koks abitūros egzaminas,nieko jis nenulems.. ;)

 Bet blemba, visi tikisi, jog gausiu bent 9.. :( ;( 

 Nu ir gausi,daugiau optimizmo jomajo :D Beje dar kalbėjimas laukia.. tai pasikelsi :)

 

 Dėl kalbėjimo tai nebijau, jau seniai nusiteikus 22 gaut ;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:42:35 | Nuoroda
Merrhaba rašė:
windmill rašė:
Merrhaba rašė:
windmill rašė:

Nesikrimsk gi ne koks abitūros egzaminas,nieko jis nenulems.. ;)

 Bet blemba, visi tikisi, jog gausiu bent 9.. :( ;( 

 Nu ir gausi,daugiau optimizmo jomajo :D Beje dar kalbėjimas laukia.. tai pasikelsi :)

 

 Dėl kalbėjimo tai nebijau, jau seniai nusiteikus 22 gaut ;DD

 

Tau gerai.Man tai nieko gero nenusimato su kalbėjimu.. nieko nesiruošiau ir dar netgi bandomojo nenuėjau pas mokytoja :DD

Žinutė parašyta: 2010-05-25 23:51:47 | Nuoroda
windmill rašė:
Merrhaba rašė:
windmill rašė:
Merrhaba rašė:
windmill rašė:

Nesikrimsk gi ne koks abitūros egzaminas,nieko jis nenulems.. ;)

 Bet blemba, visi tikisi, jog gausiu bent 9.. :( ;( 

 Nu ir gausi,daugiau optimizmo jomajo :D Beje dar kalbėjimas laukia.. tai pasikelsi :)

 

 Dėl kalbėjimo tai nebijau, jau seniai nusiteikus 22 gaut ;DD

 

Tau gerai.Man tai nieko gero nenusimato su kalbėjimu.. nieko nesiruošiau ir dar netgi bandomojo nenuėjau pas mokytoja :DD

 Na, aš dažnai paskaitinėju delfi, 15min , technologijos ir kituose portaluose, kuriuose daug info naudingos ;) tai kažkaip esu truputi apsišvietusi.. o ir klasėje jau bandyme, tai nieko baisaus ;)

Bet su gramatika taip susidirbau, kad siaubas..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 13:55:08 | Nuoroda

Rašiau ir aš šią patikrą ir nuotaika iš po jos buvo žiauri... Labiausiai nepatiko teksto suvokimas, dėl jo turbūt ir praradau daugiausia taškų. Šendien sužinojau rezultatus ir labai nustebau. Pasirodo, iš rašinio surinkau visus taškus, nors visai nesitikėjau. Bendrai surinkau 81 tašką, tikrai nesitikėjau tiek daug...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:28:27 | Nuoroda

Naa 71, šiek tiek  nusivyliau : )

Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:58:04 | Nuoroda

Jau taip greitai sužinojote? Oho ... mums jokio garso dar.

Žinutė parašyta: 2010-05-26 15:19:52 | Nuoroda

Gal žinot kiek daugiausia taškų galimėjo surinkti iš rašinio ir kitos užduoties kur buvo gramatika ir teksto suvokimas?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 15:20:52 | Nuoroda

Iš rašinio 34, iš kitos 54 

Žinutė parašyta: 2010-05-26 16:24:06 | Nuoroda

Gal kas zino ar cia vienas bendras pazymis bus uz du rasuomusius(rasini ir testa su suvokimu)?ar du atskiri kurie sumuosis prie kalbejimo pazymio,kad gauti vidurki?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 16:58:30 | Nuoroda

Man atrodo,kad vienas,bent jau taip anksčiau buvo...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 17:55:47 | Nuoroda

tai, taip bendras, nes rašinys 34, testas 54, o kalbėjimas 22, ir bendras 110

na, bent jau guodžia mintis, jei gerai pašneku, dar galiu gauti devynetą : )

Žinutė parašyta: 2010-05-26 18:43:21 | Nuoroda
Merrhaba rašė:

Aš pasirinkau ,,o taip pat" , kadangi ten buvo po to kablelis padėtas, tai logiška, jog reikėjo to O :)

 Tai nori pasakyti, kad šiaip sakiny rašydama "taip pat", prieš jį nedėtum kablelio? Pvz.: aš išėjau atostogų, taip pat ir mano vaikai. Negi rašytum "Aš išėjau atostogų taip pat ir mano vaikai"? :D

Žinutė parašyta: 2010-05-26 18:49:06 | Nuoroda

O tai jei gauni 80 bedrai tasku 8 iseis?

  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:12:41 | Nuoroda

Kiek jūs daug čia visi surinkot.. visi 10-ukus gausit..

O jetau.. man tai net baisu bus eit sužinoti..

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą